Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Yvone

    Yvone

    Broj poruka: 337

    Prijavi adminu

    Ena mislim da ćeš i ti tako ekspresna biti. Ima to veze s genetikom. A već ti se odavno namjestio 😀👍

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Mladamamica super ali nervozna 😂😂😂😂😂

    I samo jos nesto sam zaboravila…
    Sprdam se ovih dana sa supatnicama na proljetnicama na faceu,  jedna sivana,  druga otvorena ko ja itd. i na kraju zakljucimo da zapravo statisticki vecina nas s takvim dijagnozama zapravo jako daleko dogura na kraju. Jer smo splasene,  disciplinirane i ne mrdamo,  cak ni kad smo vec sigurne. Pa vjerujem da ce tako biti sa svima nama i da cemo djecicu radjati u terminu 😘😘😘😘 svima!

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Mya

    Mya

    Broj poruka: 966

    Prijavi adminu

    Majda čestitam na prefiksu gđa,sad ce vam samo biti ljepse,povezaniji..cure drzite se i vjerujem u najbolje ishode

  • Avatar baarbaraa29

    baarbaraa29

    Broj poruka: 899

    Prijavi adminu

    Proud pojma nemam. Danas nisam mogla na to jer me ona vec ceprkala, a kao na osnovi nalaza tog pregleda (u sali, pa mi to vec zvuci strasno) se vidi ishod za sljedeci 10 dana i dali ostajem na injekcijama za pluca…😕

    Sreca je kad od ljubavi tvog zivota nastane ljubav vaseg zivota 💙 Sebastian

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Yvone

    Ena mislim da ćeš i ti tako ekspresna biti. Ima to veze s genetikom. A već ti se odavno namjestio 😀👍


    Riječi ti se pozlatile i istom mjerom vratilo😘😘😘

  • Avatar franovamamita

    franovamamita

    Broj poruka: 1371

    Prijavi adminu

    bravo cure super za preglede drago mi je da ste vi i bebice dobro 😙😙😙
    majda cestitam i lijepa busica 😙😙😙
    ena super za rucak neka si se fino napapala 😙
    noemi ja sam rodila na drip 10 sati prirodnih i 7sati dripa tako da kad sam mislila da prirodni trudovi rasturaju i umirem tek sam vidjela kako to zapravo moze biti 😆😆 tako da se na prirodne samo nasmijem mislim bole i to jako ali drip je horor…
    mia draga drzi se uz tebe smo izgurat cete vi to do sigurnih tjedana 😙😙a koliko si sad trudna?
    barbara joj pa bas sam mislila da ce danas sve lijepo proci…uh mogu misliti kako ti je ali vjerujem da ce ipak biti sve dobro,drzi se  😙😙


    [lilypie.com]
    ❤..nitko ne zna koliko vas volim, vi jedini znate kako otkucaji moga srca zvuce iznutra ..❤ [lilypie.com]

  • Avatar pharmamma

    pharmamma

    Broj poruka: 1280

    Prijavi adminu

    Mia samo hrabro,drži se..slijedi strogo mirovanje,ali vjerujem da će sve dobro proći..kao što Proud veli,na kraju zbog discipline dobar dio izgura skroz do termina 😉 a i oni će te u bolnici držati pod kontrolom i dati sve od sebe za najbolji mogući ishod
    Barbara ne znam ni ja kakva je to pretraga..a jesu ti rekli zbog čega misle da postoji eventualna opasnost od prijevremenog poroda?samo zbog cerviksa?

    [lilypie.com]

  • Mia789

    Broj poruka: 130

    Prijavi adminu

    Evo cure da svima napisem, ja sam vam 32+2 tt. Ono sto je tjesi je da je bebica ok, odlicno se razvija i sve, ali evo taj moj cerviks pravi probleme. Koliko god ne volim bolnicu sigurnija sam da sam ovdje pod kontrolom jer u ovakvom stanj kod kuce bi stvarno prosvikala.
    Hvala vam svima na podrsci, sada svaka lijepa rijec😘😘
    Barbara oprosti, ali u svoj ovoj zbrci nisam ni citala. Sto je problem kod tebe?

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    baarbaraa29

    Proud pojma nemam. Danas nisam mogla na to jer me ona vec ceprkala, a kao na osnovi nalaza tog pregleda (u sali, pa mi to vec zvuci strasno) se vidi ishod za sljedeci 10 dana i dali ostajem na injekcijama za pluca…😕


    Fakat prvi put cujem za to,  ocito kod nas to jos ne rade,  jer stvarno ne znam nikoga s nasom dijagnozom da je na to isao.
    U svakom slucaju,  sretno i vjerujem u pozitivan ishod! 😘

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar pharmamma

    pharmamma

    Broj poruka: 1280

    Prijavi adminu

    Mia789

    Evo cure da svima napisem, ja sam vam 32+2 tt. Ono sto je tjesi je da je bebica ok, odlicno se razvija i sve, ali evo taj moj cerviks pravi probleme. Koliko god ne volim bolnicu sigurnija sam da sam ovdje pod kontrolom jer u ovakvom stanj kod kuce bi stvarno prosvikala.
    Hvala vam svima na podrsci, sada svaka lijepa rijec😘😘
    Barbara oprosti, ali u svoj ovoj zbrci nisam ni citala. Sto je problem kod tebe?


    Sve će to dobro proći..kontrakcija zasad nema?mozda će ti dati deksametazon da potaknu sazrijevanje pluća u slučaju da porod krene ranije i morat ćeš strogo mirovati,ali pod njihovim budnim okom ćeš biti mirnija..a i blizu si sigurnim tjednima 😉

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.