Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Mia789

    Drage cure, nazalost moj pregled bas i nije prosao najbolje😢 cerviks se skratio na 1,7, Y oblik. Doktorica me odmah poslala u bolnicu i evo me na putu prema Sv. Duhu. Toliko se bojim svega i grozno osjecam da bi sam sjela negdje i plakala. Srecom s bebom je sve ok, ali prerano je da se rodi tako da je ovo nuzno. Drzite mi fige da ovo izguram jer se valjda nitko na svijetu ne uzasava bolnice kao ja😖


    Ajme draga, baš mi je žao, al bit će sve ok, bit ćeš tamo njima pod nadzorom i bit će sve ok😘🙏🙏, naravno da ćeš izdržati i bit će sve dobro🙏🙏🤞🤞🤞🤞, u mislima smo s tobom😘😘

  • Avatar Yvone

    Yvone

    Broj poruka: 337

    Prijavi adminu

    Slažem se Proud da ne treba cure stasiti, jer stvarno je svaka žena individua i svaki porod. Epiduralnu nisam dobila jer sam odmah nakon klistira bila otvorena 10. Ali moram vam reci da sam od nekoliko frendica čula za injekciju protiv bolova koja se daje u toku poroda a nije rizik kao epiduralna. Zove se Dolantin(nadam se da sam dobro napisala) isto se moze dati u 4 runde. Meni osobno je to bila novost kad sam saznala. Neznam koliko to prakticiraju, ali jedna je rodila na Sv. Duhu, a druga u Merkura. 

    [lilypie.com]

  • Avatar baarbaraa29

    baarbaraa29

    Broj poruka: 899

    Prijavi adminu

    Mateya slikica je odlicna! Princeza premedena!!
    Ena dobar tek 😊
    Majda cestitke! 😆 Mi smo dugo zivjeli zajedno i prije vjencanja, ali mi je svedno bilo drugacije nakon. Nekako ljepse, jos povezanije..nekako smo si bas postali tim 😊
    Pharmamma jel moze sladje? 😊
    Proud svidja mi se ova frendicina prica! Moze jedna takva za 2 mj.? 😄
    Yvone moja je sestra to dobila prije par dana, uz drip i kaze da je bolilo, ali pomoglo. A ako neko zna usporedit zna ona, 5.je rodila 😊
    Ko prstom u govno (sorryte na izrazu) nakon svih lijepih pregleda nas dejt nije tako dobro prosao!
    Sutra u bolnicu na pretragu kojom ce vidjet jel postoji opasnost od poroda u sljedecih 10 dana ili ne. Ako da ostajemo, jasno, ako ne u cet.kuci.
    Jel zna netko kakav je to pregled?
    I da, krivac je, naravno jos kraci cerviks! 24!!

    Sreca je kad od ljubavi tvog zivota nastane ljubav vaseg zivota 💙 Sebastian

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Dolatin i Spasmex se daju kao alternativa,  s tim da je to na razini Normabela,  opusti osamuti,  ali ne prestane boliti. Svako je dobra alternativa ako ne mozes dobit epi iz nekog razloga,  ili nema anesteziologa ili tako nesto.
     Mia,  jako mi je zao,  ali bit ces im pod nadzorom pa mogu reagirati. Samo smirena budi tako si jedino mozes pomocu sada. 😘

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Yvone

    Yvone

    Broj poruka: 337

    Prijavi adminu

    Pharma preslatko 😍😍😍
    Cure meni je samo u glavi sto se tiče poroda da cu izdržat taj dan kako god bude. Ali najveća utjeha je sto to nije obična bol, sa svakim trudom beba je bliže i najljepši je poklon na svijetu. S tim mislima sam isla prvi put roditi i psihički mi je bilo oc velike pomoći. 
    Mia789- drži se!!! Koji si tjedan???

    [lilypie.com]

  • Avatar baarbaraa29

    baarbaraa29

    Broj poruka: 899

    Prijavi adminu

    Mia paralelno sam citala u pisala oa si mi nekako promaknula! Znam kako ti je 😔
    Sta su ti rekli sad za dalje?? Koliko si ti trudna?
    Ja sam srecom zatvorena, al svedno me svega strah! Kako ce on bit, pregled, nalaz, jeeezik! Aaaaaa!

    Sreca je kad od ljubavi tvog zivota nastane ljubav vaseg zivota 💙 Sebastian

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    baarbaraa29

    Mateya slikica je odlicna! Princeza premedena!!
    Ena dobar tek 😊
    Majda cestitke! 😆 Mi smo dugo zivjeli zajedno i prije vjencanja, ali mi je svedno bilo drugacije nakon. Nekako ljepse, jos povezanije..nekako smo si bas postali tim 😊
    Pharmamma jel moze sladje? 😊
    Proud svidja mi se ova frendicina prica! Moze jedna takva za 2 mj.? 😄
    Yvone moja je sestra to dobila prije par dana, uz drip i kaze da je bolilo, ali pomoglo. A ako neko zna usporedit zna ona, 5.je rodila 😊
    Ko prstom u govno (sorryte na izrazu) nakon svih lijepih pregleda nas dejt nije tako dobro prosao!
    Sutra u bolnicu na pretragu kojom ce vidjet jel postoji opasnost od poroda u sljedecih 10 dana ili ne. Ako da ostajemo, jasno, ako ne u cet.kuci.
    Jel zna netko kakav je to pregled?
    I da, krivac je, naravno jos kraci cerviks! 24!!


    Barbara,  ne znam o kojoj se pretarzi radi niti kako oni mogu znati hoces li rodit za 10 dana ili ne. Da li je unutarnje usce otvoreno?

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    baarbaraa29

    Mateya slikica je odlicna! Princeza premedena!!
    Ena dobar tek 😊
    Majda cestitke! 😆 Mi smo dugo zivjeli zajedno i prije vjencanja, ali mi je svedno bilo drugacije nakon. Nekako ljepse, jos povezanije..nekako smo si bas postali tim 😊
    Pharmamma jel moze sladje? 😊
    Proud svidja mi se ova frendicina prica! Moze jedna takva za 2 mj.? 😄
    Yvone moja je sestra to dobila prije par dana, uz drip i kaze da je bolilo, ali pomoglo. A ako neko zna usporedit zna ona, 5.je rodila 😊
    Ko prstom u govno (sorryte na izrazu) nakon svih lijepih pregleda nas dejt nije tako dobro prosao!
    Sutra u bolnicu na pretragu kojom ce vidjet jel postoji opasnost od poroda u sljedecih 10 dana ili ne. Ako da ostajemo, jasno, ako ne u cet.kuci.
    Jel zna netko kakav je to pregled?
    I da, krivac je, naravno jos kraci cerviks! 24!!


    Ajooj macoo..držim 🤞🤞🤞🤞 da bude sve ok i da netrebate ostati..a ti strogo miruj odsad nadalje😘😘..hjjooojj..same loše vjesti jedna za drugom sada😑

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    baarbaraa29

    Mia paralelno sam citala u pisala oa si mi nekako promaknula! Znam kako ti je 😔
    Sta su ti rekli sad za dalje?? Koliko si ti trudna?
    Ja sam srecom zatvorena, al svedno me svega strah! Kako ce on bit, pregled, nalaz, jeeezik! Aaaaaa!


    Sad vidim da si zatvorena,  to je najvaznije,  da usce nije prohodno. 😉 bit ce sve ok! Drzi se!

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Yvone

    Yvone

    Broj poruka: 337

    Prijavi adminu

    Barbara sad vidim i ti isto. Neznam kakva je to pretraga. Curke mislim na vas i želim da sve bude dobro. 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.