Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Bojana27

    Sretniih 38 😍😍 jel planiras jos i na frizuru prije nego momak stigne ? 😁 mene pitala frizerka jucer kako sam , al mi ne gine 3h sjedenja kod nje tako da hm hm vidit cemo kada cu , planiram kad udem u 37 tjedan 😂😂


    Iskreno,  mislila sam,  al me frka da mi ne pukne vodenjak dok sam a folijama na glavi 😂😂😂😂. A i nije mi frizerka bas blizu tak da nisam bas sigurna hocu li to uspjet obavit prije poroda.
    Budem poslije,  kaj sad 😁

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Proudy čestitam na 38 😍😍🤗🤗🤗😘😘😘😘😘,eto Aleksandar je bio poslušan i pričekao sigurne tjedne i generalku i još ti daje da uživaš malo 😀😍😘🤗. 
    Franovamamita nemoj se zezati,odi na hitnu,čuvaj se ,sretno😘😘.
    Svim curama sretno s pregledima😘.

  • Avatar Confused

    Confused

    Broj poruka: 592

    Prijavi adminu

    Cure vi pricate o BH kontrakcijama?Zar one ne bi trebale bit bezbolne?

    Mama 3 cure

    ❤️Paola 17.6.2010.
    ❤️Hajdi 15.9.2014.
    ❤️Veronika 13.6.2018.
    💙U iščekivanju 👶 29.11.2021.

  • Avatar franovamamita

    franovamamita

    Broj poruka: 1371

    Prijavi adminu

    ProudMomy

    franovamamita

    dan cure
    evo me u komadu jbt vec sam si robu pripremila reko obucem se zovem svoje da cuvaju malog i odo na hitnu….glupe kontrakcije bilo ih je po 10 u sat vremena itak 2,3 sata…netko me pitao za Mg pijem 375 sli jucer popila i drugi kad me rokalo…
    sretno svima danas koje imate preglede 😙😙😙😙

    Draga, kad tebe to tak krene rokat daj ti stvarno odi u bolnicu, znam ja da tebe te kontrakcije ne otvaraju, ali svejedno.
    Znam da je curka s proljetnica tak zavrsila na tokolizi u 2 navrata, nije se otvarala nis, al ju je bas rokalo.
    U 33tt je bila tada.
    2 sata maksimalno si mjeri i broji, ako ne staje, odi na hitnu.


    pa hocu ako se ovako ponovi..imam u srijedu pregled pa cu vidjeti sta kaze dr u svakom slucaju ako me uhvati prije idem da ne bih bilo pizdarije…


    [lilypie.com]
    ❤..nitko ne zna koliko vas volim, vi jedini znate kako otkucaji moga srca zvuce iznutra ..❤ [lilypie.com]

  • Avatar pharmamma

    pharmamma

    Broj poruka: 1280

    Prijavi adminu

    Stigao nalaz kontrolnog brisa na Ureaplasmu, nema vise beštije 😁😁

    [lilypie.com]

  • Mia789

    Broj poruka: 130

    Prijavi adminu

    Cure, sto se tice frizera ja sam nekako uspjela otici 😂 imala sam vam termin 18.4.na kojeg sam cekala mjesec i pola dana i zavrsim u bolnici 17.4.😖tako da mi je propao termin. I kad sam izasla.oz bolnoce rekla sam si, nekako cu se ofarbati:D i na kraju sam u 35.tj uspjela namoliti frizerku da me primi. Znam da je sitnica, ali zene moje, mene je to tako usrecilo, obzirom da se nisam farbala od 28.11. Tako da bi vam toplo preporucila, ako ikako ste u funkciji, odite. Osjecat ce se kao nove zene😍

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Confused, ja imam i kontrakcije,  ali imam i te neke trudove. Kontrakcija me ne boli,  nije ugodna, stegne jako,  ali ne boli.
    Ali ovi kak oni kazu trudici me bome bole posteno. Sve me stegne kao kod kontrakcije,  ali mi radi i uzasan pritisak na guzu i boli me kao da moram kakat,  a ne moram. 😂😂😂 evo valjda sam dobro objasnila kak mi je kaj 😂😂😂

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar franovamamita

    franovamamita

    Broj poruka: 1371

    Prijavi adminu

    pharmamma

    Stigao nalaz kontrolnog brisa na Ureaplasmu, nema vise beštije 😁😁


    aaaaaaaa bravo super 😙😙😙


    [lilypie.com]
    ❤..nitko ne zna koliko vas volim, vi jedini znate kako otkucaji moga srca zvuce iznutra ..❤ [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    pharmamma

    Stigao nalaz kontrolnog brisa na Ureaplasmu, nema vise beštije 😁😁


    Bravo🤩🤩😍😍😘😘,super da ste je se riješili😄🤗

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    pharmamma

    Stigao nalaz kontrolnog brisa na Ureaplasmu, nema vise beštije 😁😁


    Pharma super za dobar nalaz. 😉 Briga manje!

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.