Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar franovamamita

    franovamamita

    Broj poruka: 1371

    Prijavi adminu

    e tako objesila i ostatak baby robice..ovo suho ce mi mama pomoci prepeglati ostalo cemo sutra…doktorica mi radi popodne pa sam odlucila ju nazvati da vidim sta ksze trebam li doci odmah na pregled ili ne …kopka me i nemam mira depra me neka sad jebena lovi  


    [lilypie.com]
    ❤..nitko ne zna koliko vas volim, vi jedini znate kako otkucaji moga srca zvuce iznutra ..❤ [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    franovamamita

    e tako objesila i ostatak baby robice..ovo suho ce mi mama pomoci prepeglati ostalo cemo sutra…doktorica mi radi popodne pa sam odlucila ju nazvati da vidim sta ksze trebam li doci odmah na pregled ili ne …kopka me i nemam mira depra me neka sad jebena lovi


    Nemoj se deprimirati,  ali ako ces biti mirnija odi da te pogleda. Moj ginic je meni uvijek govorio,  mozda se nekad necu sloziti s vama da je pregled potreban,  ali je vas mir ipak ono sto je najvaznije i zbog vaseg mira uvijek cu vas pogledat. Hug,  draga 😘

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar mamica1985

    mamica1985

    Broj poruka: 744

    Prijavi adminu

    Pharma - drago mi je da je dobar nalaz 😀

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    franovamamita

    e tako objesila i ostatak baby robice..ovo suho ce mi mama pomoci prepeglati ostalo cemo sutra…doktorica mi radi popodne pa sam odlucila ju nazvati da vidim sta ksze trebam li doci odmah na pregled ili ne …kopka me i nemam mira depra me neka sad jebena lovi


    Nemoj draga depri dati blizu,pozitivne vibrice ti šaljemo,bit će sve ok,baš kak ti Proudy veli🤗🤗🤗🤗😘😘😘😘

  • Avatar Confused

    Confused

    Broj poruka: 592

    Prijavi adminu

    Pharmamma super za nalaz:)
    Franovamamita otidi ginekologu svakako,bolje nek ti kaze da nije nista ;)
    Proudy frizeru,pa u rodiliste 😁 Ja se isto planiram otic opiturat,samo ne znam koji kuki vise cekam.

    Mama 3 cure

    ❤️Paola 17.6.2010.
    ❤️Hajdi 15.9.2014.
    ❤️Veronika 13.6.2018.
    💙U iščekivanju 👶 29.11.2021.

  • Avatar 6xmama

    6xmama

    Broj poruka: 1141

    Prijavi adminu

    Ojla, evo i mene! Dakle ko da sam isla na Mt.Everest i nazad… Jedva docekala zalec doma😑. 
    Moj cervix-29,2 mm, unutarnje usce jos uvijek t oblik. Zadnji put je bio 35 mm-krati se prasac, nece me slusat… Aj bar jos ovo nutarnje je kaj cemu. 
    Dosla kontrolna urinokultura-fizioloska flora… Falim te Boze, nakon 3 antibiotika. Za 3 tjedna opet cervikometrija, ostalo sve isto Utrici, mirovanje…Zvat cu sutra Sunce za 4d,pa cu i tam trazit cervikometriju kad cu ic… Eto. 
    Cackanje nista, fala Bogu-razuman covjek. 
    Svakaj ste napisale, idem sad citat 😀

    1 cura(1999.)-4 dečka(2002,2004,2010,2016.)…šećer na kraju-curka 24.8.2018.💞

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    6xmama drzi se on jos dobro! Samo se ti drzi uputa i sve ce to biti dobro. 😘

    Evo i nas,  dakle 38tt,  kilazu javim sutra. 

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Confused

    Confused

    Broj poruka: 592

    Prijavi adminu

    ProudMomy

    6xmama drzi se on jos dobro! Samo se ti drzi uputa i sve ce to biti dobro. 😘

    Evo i nas, dakle 38tt, kilazu javim sutra.


    Zgodna ko i uvijek 😘
    Ali aj ti umjesto kilaze javi da ides u radaonu sutra 😁

    Mama 3 cure

    ❤️Paola 17.6.2010.
    ❤️Hajdi 15.9.2014.
    ❤️Veronika 13.6.2018.
    💙U iščekivanju 👶 29.11.2021.

  • Avatar mamica1985

    mamica1985

    Broj poruka: 744

    Prijavi adminu

    6xmama - drzim fige da uz mirovanje i terapiju docekas svoj termin.
    Proudy - ti imas bolju liniju trudna nego ja netrudna 😂

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar 6xmama

    6xmama

    Broj poruka: 1141

    Prijavi adminu

    Proud,tvoj se nikam ni spustil .Zgodnaaa,pće ne zgledaš ko da si pred porod 

    1 cura(1999.)-4 dečka(2002,2004,2010,2016.)…šećer na kraju-curka 24.8.2018.💞

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.