Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    ProudMomy

    Mi smo otisli na rucak, pa u city, pa na kavu, sad smo doma dosli!
    Toliko se danas dobro osjecam, kao da nisam trudna! 😁
    Nis me ne boli, nis me ne stisce, sve mi je super!
    Ena i Mladamamica jeste bolje?
    Confised ljubomorna sam!


    😂😂,Dok sam pisala i pitam za tebe eto te😀😘,jesam,sve ok,fejk alarm,malo kontrakcije seruckaju al ne boli onako više ,nezz kaj je to bilo☺️…super da se tak dobro osjećaš😀,i super za lijepo proveden dan s obitelji😍😍😘🤗

  • Avatar pharmamma

    pharmamma

    Broj poruka: 1280

    Prijavi adminu

    Ena31

    Da,lažnjaci,srećom🤣🤣,Ivymicek bolilo je bez razmaka,kaj god da je bilo,kad sam legla još par kontrakcija i to je to🤣… Confused ajde barem je dio dana bio dobar,bit će bolje sutra😘🤗
    Franovamamita super za kavicu i izlazak u grad,uživaj samo😘
    Pharmama bit ćeš bolje volje u utorak😍,opet se mimoilazimo,ja u srijedu ujutro imam dejt😀. A di nam je Proudy?

    I to zamisli koliko mimoilazimo..sutra idem do soc gin zbog otvaranja porodiljnog,u uto imam pregled,a u cet i pet dolazim na Bračak na tečaj 😕 znaci svaki dan osim srijede nešto 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    pharmamma

    Ena31

    Da,lažnjaci,srećom🤣🤣,Ivymicek bolilo je bez razmaka,kaj god da je bilo,kad sam legla još par kontrakcija i to je to🤣… Confused ajde barem je dio dana bio dobar,bit će bolje sutra😘🤗
    Franovamamita super za kavicu i izlazak u grad,uživaj samo😘
    Pharmama bit ćeš bolje volje u utorak😍,opet se mimoilazimo,ja u srijedu ujutro imam dejt😀. A di nam je Proudy?
    I to zamisli koliko mimoilazimo..sutra idem do soc gin zbog otvaranja porodiljnog,u uto imam pregled,a u cet i pet dolazim na Bračak na tečaj 😕 znaci svaki dan osim srijede nešto

    Ko zna,možda mi Mihael promjeni planove pa se i vidimo 😂😂

  • Avatar pharmamma

    pharmamma

    Broj poruka: 1280

    Prijavi adminu

    Ena31

    pharmamma

    Ena31

    Da,lažnjaci,srećom🤣🤣,Ivymicek bolilo je bez razmaka,kaj god da je bilo,kad sam legla još par kontrakcija i to je to🤣… Confused ajde barem je dio dana bio dobar,bit će bolje sutra😘🤗
    Franovamamita super za kavicu i izlazak u grad,uživaj samo😘
    Pharmama bit ćeš bolje volje u utorak😍,opet se mimoilazimo,ja u srijedu ujutro imam dejt😀. A di nam je Proudy?
    I to zamisli koliko mimoilazimo..sutra idem do soc gin zbog otvaranja porodiljnog,u uto imam pregled,a u cet i pet dolazim na Bračak na tečaj 😕 znaci svaki dan osim srijede nešto
    Ko zna,možda mi Mihael promjeni planove pa se i vidimo 😂😂


    Sad je već sve moguće 😉😉

    [lilypie.com]

  • Avatar Mladamamica1911

    Mladamamica1911

    Broj poruka: 554

    Prijavi adminu

    Bolje sam i ja proslo je al je bilo bas neugodno tih pola sata 😕 ja u cetvrtak imam pregledic 😁

    [lilypie.com]

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    Dakle čučica sređena, noga na lavabou izdržala.
    Pharma i Confused baš mi žao što ste mi bezvoljne i hormonalne ali proći će i meni samoj je bilo tako cijeli prošli tjedan. Držte se 😘😘😘.
    Baš kak 6xmama veli trud pa čišćenje i meni tak bilo.
    Franova nek si i ti špancirala i uživala bez obzira na rano dizanje.
    Ena a to fakat neugodno 😒, bitno da je prošlo 😊.
    Proud ti fakat koristiš ove dane i uživaš woohoo neka je i tako. Još da se ne otvoriš 1 cm pa da dobiješ gratis tjedan 😊.
    Ja sutra prvi pregled u TA. Frka me gužve ali sam nažicala muža da ide samnom. Cijelo vrijeme mu ponavljam da će mu biti dosadno i ako neće nek me odveze i dode po mene ali kaže da je obećao pa ide 😍😍
    Noćica, lijepo spavajte 😘.
    Ja se nadam da hoću ali kužim da sam napeta zbog pregleda jer me bole ramena. Javim se sutra 

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

  • Avatar Confused

    Confused

    Broj poruka: 592

    Prijavi adminu

    Drage moje,zadnje dvije mokrace su mi izuzetno tamne,s tim da kad se obrisem nije tamno na papiru,od cega bi sas to moglo bit?

    Mama 3 cure

    ❤️Paola 17.6.2010.
    ❤️Hajdi 15.9.2014.
    ❤️Veronika 13.6.2018.
    💙U iščekivanju 👶 29.11.2021.

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Confused

    Drage moje,zadnje dvije mokrace su mi izuzetno tamne,s tim da kad se obrisem nije tamno na papiru,od cega bi sas to moglo bit?


    Možda nisi pila dovoljno vode,pa onda hoće biti tamna ? 
    Ivymicek bravo za čučicu ,probaj se odmoriti i svakako se javi sutra. Sretno 😍😘

  • Avatar 6xmama

    6xmama

    Broj poruka: 1141

    Prijavi adminu

    Confused, si pila dosta tekucine danas?Mozda jela nekaj kaj boji urin tipa cikle i sl? Imas kakve druge simptome? 
    Meni je bila tamna mokraca od ove glupe eserihije koju sam vukla 2 mjeseca, al sam imala i osjecaj peckanja i to ne za vrijeme mokrenja nego posle, ko da me sve peklo dole.. Sad kak jako puno pijem(3l na dan) jer me strah da mi se ne vrati, svijetli je skroz urin… Jutarnji je malo tamniji al to je normalno, jutarnji je najvise koncentriran

    1 cura(1999.)-4 dečka(2002,2004,2010,2016.)…šećer na kraju-curka 24.8.2018.💞

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Confused,  slazem se s curama,  ak nemas drugih smetnji i ovo je izoliran slucaj,  moze biti da si premalo vode popila danas.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.