Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mya

    Mya

    Broj poruka: 966

    Prijavi adminu

    Jutro cure,ja prijavljujem nikakvo spavanje,zgaravica cijelu noc,stane pa opet,izludila me,kao nikad😩 sretno na pregledima,mi pop samo do sestre na ctg posto je u petak spavala,nikako ju razbudit

  • Avatar mamica1985

    mamica1985

    Broj poruka: 744

    Prijavi adminu

    Jutro zenske! Ja isto nikakvo spavanje, od 3h do 5h sam sjedila u boravku i blejala u prazno. Na svadbi u subotu bilo super, ali sam se cijelu nedjelju oporavljala, nema kaj me nije bolilo.
    Drzim fige da vam dan bude bez tegoba, muz i ja sad doruckujemo i u Ikeu po namjestaj pa u drugi ducan po bijelu tehniku. 😀
    Confused - obavezno zovi dr, meni ovo zvuci kao neki upalni proces.
    Ena - ja se vec ponadala da je krenuo malac 😀
    Proudy - drago mi je da napokon uzivas u ovoj trudnoci, evo zelim da malac izdrzi do 40+0 da gustas sto vise. 😀
    Ja imam sutra i prekosutra trudnicki u svom DZ

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar bojana27

    bojana27

    Broj poruka: 749

    Prijavi adminu

    Hvala drage moje ❤️❤️ Evo ja se po prvi put narucila u TA , 6.06 , i to dva dana prije nego sta bi kao trebala valjda me nece zezat radi toga 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ 

  • Avatar pharmamma

    pharmamma

    Broj poruka: 1280

    Prijavi adminu

    Jutro klokanice 😘 evo mene budne od 7,ali nisam stigla odmah tipkati..a nisam se ni naspavala bas..
    Confused javi se dr, bolje da provjeris
    Bojana lijepa trudnica ❤️ Bas mi je zao zbog mame, ali znam da ćeš ti to izgurati 😘 a onda kad se vrati ćete nadoknaditi sve propušteno ❤️
    Sretno na pregledima danas,čekamo lijepe vijesti 😊😊
    Kod mene danas popodne pohod u DZ zbog porodiljnog…već znam da ću čekati bar sat vremena

    [lilypie.com]

  • Avatar Tinchyca

    Tinchyca

    Broj poruka: 590

    Prijavi adminu

    Jutro curke! 
    Bojana i ti i buša lijepi! 😊
    Confused odi kod dr obavezno.
    Mi danas imamo puna 33 tjedna! Sutra otvaram porodiljni i u četvrtak TA i uzv. Do četvrtka sam na iglama. Nadam se da se bebač udebljao bar pol kile… polako si spremam torbu za bolnicu. 
    6xmama razmišljam si dal da si uzmem za vinogradsku manji tvrdi kofer ili manju sportsku torbu? Kofer je mrvicu veći od torbe. Jel ima mjesta da se gurne ispod kreveta? Pošto nemaju ormare

    💙30.06.2018 💙 Noa💙
    [lilypie.com]

  • Avatar 6xmama

    6xmama

    Broj poruka: 1141

    Prijavi adminu

    Bojana, lijepi buško ❤️
    Tinchica, ja ti furam kofer onaj na kotačiće, srednje veličine, možeš ga bez beda stavit i ispod kreveta i iznad uzglavlja onak uspravno… Rekla bi da je cak i pralticnije negp torba jer ti stvari sve ne stanu u ormaric pa ti kofer posluzi ko mini ormar. 
    Ja si nisam nekaj bas ni sa mamom a ni sa svekrvom, meni niko ne pomaze kad rodim…mi smo prepusteni sami sebi i tak je bilo svaki put.. Nit mi je ko ikad cuvao djecu od njih, sve smo se sami snalazili. 

    1 cura(1999.)-4 dečka(2002,2004,2010,2016.)…šećer na kraju-curka 24.8.2018.💞

    [lilypie.com]

  • Avatar mateya1993

    mateya1993

    Broj poruka: 264

    Prijavi adminu

    Jutro ženske.  Ja sam dobro spavala ali sam se umorna probudila. Mislim da ću i popodne malo odspavati.
    Bojana- ja sam za svoje jako vezana. Moji nisu razvedeni ali žive 60km od mene. Nije daleko ali opet s druge strane i je.Oni su kod Koprivnice a ja kod Čakovca u jednom mjestu. Tu nemam nikoga svoga u blizini i kad mi bude teško nemogu samo tako otići do nje i maknut se od svih i svega. Čujem se s njom svaki dan. Kad rodim htjela bi da bude mama samnom,bar nekoliko dana. Mi inače živimo na katu a svekrva mi je u prizemlju, ali nekak nemam povjerenja u nju koliko u mamu. Ja bi najrađe da se sveki što manje petlja. 
    Lijepa si 

    [lilypie.com]

    💖 Nikol -12.08.2018💖

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    mateya1993

    Jutro ženske. Ja sam dobro spavala ali sam se umorna probudila. Mislim da ću i popodne malo odspavati.
    Bojana- ja sam za svoje jako vezana. Moji nisu razvedeni ali žive 60km od mene. Nije daleko ali opet s druge strane i je.Oni su kod Koprivnice a ja kod Čakovca u jednom mjestu. Tu nemam nikoga svoga u blizini i kad mi bude teško nemogu samo tako otići do nje i maknut se od svih i svega. Čujem se s njom svaki dan. Kad rodim htjela bi da bude mama samnom,bar nekoliko dana. Mi inače živimo na katu a svekrva mi je u prizemlju, ali nekak nemam povjerenja u nju koliko u mamu. Ja bi najrađe da se sveki što manje petlja.
    Lijepa si


    Skoro pa isto kod mene,od tog da se čujem s mamom svaki dan,bar porukom ,do mene na katu,svekiji dole ,moji su bliže,cca 15min autom al jbg kad ne vozim😂 pa svejedno nemogu baš kad hoću …i nebi da mi se itko baš petlja osim ako ne zamolim za pomoć 😂.

  • Avatar franovamamita

    franovamamita

    Broj poruka: 1371

    Prijavi adminu

    jutro
    ivy sretno draga nadam se ds neces predugo cekati😙😙😙
    bojana bas si mi slatka😙 i nemoj biti tuzna zbog mame ocito trenutno tako mora biti.. 
    tinchy ma udebljao se bebac vidjet ces😙,a sto se tice torbe ja svoju spakirala neki dan neka nje spremne 😉


    [lilypie.com]
    ❤..nitko ne zna koliko vas volim, vi jedini znate kako otkucaji moga srca zvuce iznutra ..❤ [lilypie.com]

  • Avatar franovamamita

    franovamamita

    Broj poruka: 1371

    Prijavi adminu

    jama sretno i pojedi nesto slatko da ju razbudis malo 😙


    [lilypie.com]
    ❤..nitko ne zna koliko vas volim, vi jedini znate kako otkucaji moga srca zvuce iznutra ..❤ [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.