Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar bojana27

    bojana27

    Broj poruka: 749

    Prijavi adminu

    Beyla , dobrodosla :) 
    Nit sam imala u prvoj trudnoci to , nit cu sada ..iskuhavala sam na normalan starinski nacin :D a za noc sam vodu imala u termosici ☺️

  • Beyla

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Bojana27

    Beyla , dobrodosla :)
    Nit sam imala u prvoj trudnoci to , nit cu sada ..iskuhavala sam na normalan starinski nacin :D a za noc sam vodu imala u termosici ☺️


    Slažem se s metodom ;)  

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Uh nista pohvatala nisam!
    Vidjela puno lijepih busica i fit mamica!  😍
    Ivy i ja bi na tvom mjestu isla na izlet!
    Nove curkice dobro nam dosle i gdje ste pobogu do sada????
    Za sterilizator sam vec rekla cini mi se,  nisam ga nikad upalila. Grijac bocica nemam. Nismo bili na bocici prvi put,  valjda ne bumo ni sad.
    Ja bila malo s djetetom vani. Ovo drugo dijete mi je divlje za plakat,  gura,  lupa,  premjesta se i nije uopce njezan. A o onom konstantom pikanju dolje necu ni govoriti.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Confused

    Confused

    Broj poruka: 592

    Prijavi adminu

    Jutro :)
    Nove cure dobro dosle 🙂
    Proudy,Ena mislite li vi zapocet 😁 Cisto da i mi druge prije dodemo na red.Mene je cak malo i pustilo ono ludilo da ocu rodit sad pa sad,ali i dalje nemam ni najmanju zelju docekat termin,sta se mene tice moze odmah u nedilju,tad cu bit punih 37 tt.Opiturala sam se i sad mogu mirne duse ic u radaonu 😂😂

    Mama 3 cure

    ❤️Paola 17.6.2010.
    ❤️Hajdi 15.9.2014.
    ❤️Veronika 13.6.2018.
    💙U iščekivanju 👶 29.11.2021.

  • Avatar 6xmama

    6xmama

    Broj poruka: 1141

    Prijavi adminu

    Jutro,cure!
    Alaj ste se raspisale,vidim i svega se najele jučer .
    Nove cure dobro došle,fino da mi tu ostanete kad se ove sve terminuše i blizu terminuše porode .
    Ko danas ima pregled-više nemam pojma,al u svakom slučaju sretno i čekamo izvještaj!
    Kaj se tiče ovog pribora-grijač za bočice je totalno beskorisna stvar,sterilizator za mikrovalnu-meni zakon,koristila ga za zadnjih troje i presuper nešto naspram kuhanja u loncu.
    Danas smo 24 tjedna,još bar 10,12 treba ovo zdurat.Sutra imamo 4D i već ne mogu dočekat.
    Sličku lijepim kasnije kad se malac zbudi,ne mogu prije do špigla .

    1 cura(1999.)-4 dečka(2002,2004,2010,2016.)…šećer na kraju-curka 24.8.2018.💞

    [lilypie.com]

  • Avatar nivami

    nivami

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    Jutro 
    Nove cure dobro dosle 😘😘
    Na slikama sve fit mame s lijepim busicama 😍
    ProudMomy lijepo se provedi na kavi sad gustaj koliko god mozes
    Ena cestitke na 39 tjednu
    Ivymicek otidi na izlet i gustaj sa svojom princezom
    Toliko ste toga napisale da ne znam sta sve napisati…
    Sretno svima danas na pregledima i punim tjednima 
    Meni M radi a djeca otisla u skolu ja meditiram na krevetu, sta se tice pomoci kad rodim svekrva je kat ispod nas Al ne ocekujem ni ne zelim previse mozda skuha rucak koji dan, mama je blizu pa se nadam da mozda malo uskoci iako mi je dovoljno sto ce M biti kuci bar 2tj 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    Dobro jutro. Evo i mi budni. Moja princeza od6 jer je gladna a za večeru nema vremena 🙄.
    Čak sam ok spavala jdan pi pi u 3.
    Sretno svima danas na pregledima.
    Ja sam dojila i jedno i drugo. Sterilizator mi nije trebao a ni taj grijač. No ako je beba na dohrani zvuči mi potrebno, ali ni ove Bojanine tehnike nisu loše. 
    Ako si tko želi proširiti znanje oko dojenja postoji filmić Mliječna staza na youtubeu. Meni je puno pomoglo.
    Kad smo kod jučerašnjih guranja i divljanja beba u bushi, u par navrata mi se činilo koliko gura da će mi vodenjak puknuti. Muža sam splašila da bude spreman ak kaj pukne 😂.

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Jutro ljepotice😍😘. Nivami hvala😀sličkicu stavim kasnije,da vas ne plašim ovak rano😂😂.
    Confused NE😂😂,ne mislimo ni Proudy ni na još,baš nam je dobro ovak 😂😂😘🤗.
    Curkice koje imate preglede sretno😘,ostalima lijep i ugodan dan😘

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Ena31

    Jutro ljepotice😍😘. Nivami hvala😀sličkicu stavim kasnije,da vas ne plašim ovak rano😂😂.
    Confused NE😂😂,ne mislimo ni Proudy ni na još,baš nam je dobro ovak 😂😂😘🤗.
    Curkice koje imate preglede sretno😘,ostalima lijep i ugodan dan😘


    Ni ja *

  • Avatar Marijaa30

    Marijaa30

    Broj poruka: 1054

    Prijavi adminu

    Jutro :) cijelo vrijeme sam mislila da imam danas pregled u pola 1 i ipak sam išla pogledati, kad ono u pola 12 :P :P  trrrš :P
    Ena, čestitke na 39. tjednu! Sad je valjda stvarno pitanje dana 
    Nove cure dobrodošle :)
    one slikice sladoleda navečer, jaaaaaaaaaaao 
    držite fige da je stanje nepromijenjeno (jer se neda popraviti)!
    Ivy, uživaj u Varaždinu :) možda vas vidim (ja sam iz okolice, a baš imam pregled) :)

    [lilypie.com]
    26.8. Ivan 💙💙

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.