Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar PhotoArtGirl

    PhotoArtGirl

    Broj poruka: 70

    Prijavi adminu

    tinanema00

    Tako da nikome ne bih ovo poželjela. Hvala vam svima na podršci. Ljubim vas sve 😘😘😘


    Sad sam tek pročitala tvoje iskustvo. Samo dragi Bog vas je spasio. Želim vam brz oporavak,

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • AnaMaria

    Broj poruka: 189

    Prijavi adminu

    Tinanema bas grozno ali hvala Bogu da je na kraju sve dobro zavrsilo! Zelim ti brz oporavak i sad uzivaj u svojoj maloj curici ❤ 6xmama znaci slicno iskustvo? Strasno ali hvala Bogu da je dobro zavrsilo..svaka cast cure! Rossa dobro došla! Kako se osjecas? Jel te strah poroda?

    12.08.2018. ❤

    [lilypie.com]

  • Rossa

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Pozdrav!
    Cestitam na curici!
    Inace sam mama 4-ero djece, sada cekam 5. porod..
    Klinci su 8, 6, 3.5, 1.5god..3 curke i 1 decko, a sad stize jos jedan decko.☺
    AnaMaria hvala na pitanju; osjecam se kao i vecina vas pred kraj; nesanica, umor, geganje i sve ostalo..iscekivanje je tu, lazni trudovi konstantno, pregledi sad svaki tjedan..jos dva tj do termina.
    Malo se bojim poroda jer znam sto me ceka..ali vec jedva cekam roditi.😁

  • Rossa

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Inace imam ‘sindrom nemirnih nogu’ zbog cega ‘moram’ hodati po noci, pa sam tako budna do 3-4 ujutro, a vec oko 7h dizanje, jer ostatak ekipe ustaje i pocinje dan..nema spavanja.
    Ima li jos koja taj problem s nemirnim nogama.?

  • bowow

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Thanks for the good ideas to bring it. I have a lot more:k<!–td {border: 1px solid #ccc;}br {mso-data-placement:same-cell;}–>ดูบอลสด [balltoyou.com]

  • Avatar ami25

    ami25

    Broj poruka: 1059

    Prijavi adminu

    Jutro cure, tinanema ne znam meni jednostavno nije jasno sto je tim doktorima😭😭zar oni ne poslusaju pacijenta ako kaze da mu nije dobro?? Uzasss, nadam se da ste dobro sad i da ce oporavak brzo proc i da cete bar malo zaboravit na to.
    Photoart evo mi jucer bili u kupnji i meni se toliko zavrtilo i mislila sam da cu pastbu nesvjest trebalo mi je 10 min da dođem k sebi a nikad mi se to ne desava inace bas sam se uplasila, brzo smo otisli doma ja pod klimu lec na kauc. Navecer je bilo toliko sparno da sam jedva zaspala i probudila se oko 3 i zujala i onda opet ujutro malo sam odspavala do sad al eto nema druge. Kaze muz to se tijelo uci za bebu 😂mozda ima pravo pa tko ce znat. 

    💙Bartol💙
    [lilypie.com]

  • Avatar ami25

    ami25

    Broj poruka: 1059

    Prijavi adminu

    Rossa dobrodosla i svaka cast za brojnu obitelj 😘

    💙Bartol💙
    [lilypie.com]

  • AnaMaria

    Broj poruka: 189

    Prijavi adminu

    PhotoArtGirl i meni je sinoc bilo uzasno vruce, ma vrijeme je teško i jos kad pocnes razmisljati kad ce i kako ce sve to  biti…ufff…samo pozitivno misli..jos malo i imat ces svoju bebicu u narucju 😍

    12.08.2018. ❤

    [lilypie.com]

  • Rossa

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    ami25

    Rossa dobrodosla i svaka cast za brojnu obitelj 😘


    Hvala!☺

  • AnaMaria

    Broj poruka: 189

    Prijavi adminu

    Jako lijepo je čuti za mnogobrojne obitelji…6x mama , Rossa..bravo curke 🤗 Rossa ponekad imam “nemirne” noge al to me drzi kratko

    12.08.2018. ❤

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.