Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Marijaa30

    Marijaa30

    Broj poruka: 1054

    Prijavi adminu

    ami25

    Jutro cure, tinanema ne znam meni jednostavno nije jasno sto je tim doktorima😭😭zar oni ne poslusaju pacijenta ako kaze da mu nije dobro?? Uzasss, nadam se da ste dobro sad i da ce oporavak brzo proc i da cete bar malo zaboravit na to.
    Photoart evo mi jucer bili u kupnji i meni se toliko zavrtilo i mislila sam da cu pastbu nesvjest trebalo mi je 10 min da dođem k sebi a nikad mi se to ne desava inace bas sam se uplasila, brzo smo otisli doma ja pod klimu lec na kauc. Navecer je bilo toliko sparno da sam jedva zaspala i probudila se oko 3 i zujala i onda opet ujutro malo sam odspavala do sad al eto nema druge. Kaze muz to se tijelo uci za bebu 😂mozda ima pravo pa tko ce znat.


    Tak meni i moj veli da se sad treniram… opet sam se probudila oko pola 5 i do 7 negde sam gledala u plafon i onda do pola 10 spavanje. već tjedan dana to traje… e, danas je 22.7., još mjesec dana imamo točno do termina :)
    a sad…ko će ga znat :D
    Rossa, dobro došla… mene muče noge, al se ne dižem, nego ričem :P i uspijem zaspati…. makar, samo lijeva noga me gnjavi hvala Bogu!

    [lilypie.com]
    26.8. Ivan 💙💙

  • Avatar ami25

    ami25

    Broj poruka: 1059

    Prijavi adminu

    Daaa Marija ja i ti tocno jos mj dana 😂😂😂sad kad ce biti ne znam, ja ne bi samo da prenesem ako je ikako moguce 🙏😂😂😂

    💙Bartol💙
    [lilypie.com]

  • Rossa

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Hvala na podrsci.
    Inace se susrecem cudnim komentarima i osudama okoline i cak obitelji, ali svi su zeljeni i planirani te jos uvijek ne tvrdim da je zadnje.😂
    Inace sam sitna, visoka cak 153cm, pa su mi porodi bili malo tezi, pogotovo decko od 4kg, ali sve se zaboravi za tren. 
    Kad vidim kakvih iskustva ima, osjecam se sretna jer, hvala Bogu, nisam imala tezih komplikacija.
    Majcinstvo je divno😊👶

  • Rossa

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Ove nesanice iliti kratkotrajno spavanje su jednostavno valjda priprema organizma na ono sto nas ceka nakon poroda.😌
    U svakoj trudnoci nisam zadnjih 2 mj spavala vise od 3-4h u komadu, znam kako vam je pred kraj..
    I kako su najduzi dani/tjedni pred termin..

  • Maja82

    Broj poruka: 486

    Prijavi adminu

    Dobrodosla Rossa i svaka cast!
    Mene ne muce noge, par x me grc znao probudit ali relativno rijetko..al zato piskenje u 5 vec sigurno dva mjeseca 😂
    A nocas.. zujala do 2 i onda tek legla i spavala fino do 7! Promjena taktike zbog vrucine pa se cak nisam u 5 dizala 😁 A popodne ono nema druge nego kauc i klima i onda odspavam 1-1.5 sat.. jednostavno je ovaj tj ubitacan. Sve obavim do 11 ujutro i iza 8 navece ostatak dana ne izlazim iz stana.

    [lilypie.com]

  • Avatar ami25

    ami25

    Broj poruka: 1059

    Prijavi adminu

    Maja tako je najbolje, treba se cuvati barem ovako pred kraj! 
    Rossa meni je zelja imati sto vise clanova,ovo nam je prvo vidjet cemo kako ce ici posto zaista nemamo neku pomoc bake/djedova u blizini pa treba se sve vidjeti Inace ne razumijem nikad takve komentare,pa niste radili djecu da ih drugi financiraju i odgajaju,ljudi su bas nekad idioti pogotovo kad se radi o ovakvim stvarima. Svako dijete je blagoslov na kraju krajeva bilo planirano ili ne. Inace moja mama ima 8 brace i sestara i kad vidim kako ih je puno i super im je to je nesto najljepse. 

    💙Bartol💙
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 722

    Prijavi adminu

    Rossa dobrodošla 😁 i svaka čast. Ja kad ovako nešto prenesem mužu, on oduševljen i kaže tako treba 😁
    Ja se javljam malo s predaha, moji farbaju, a muž i ja čistimo ormare i slično. Hrpa smeća, rekla sam da sam kao hrčak, sve skupljam i čuvam. Već sam bacila hrpu cipela, sad su na redu torbe 😭😭 a ne nosim, ne koristim, ali svejedno teška srca bacam. 
    Ami čitam neko nevrijeme u Istri, kako je u Puli?
    A što se tiče klime, jedva čekam da završe dnevni da mogu leć na kauč pod klimu. Mislim da neće biti nitko sretniji od mene i psa 😂

  • Avatar ami25

    ami25

    Broj poruka: 1059

    Prijavi adminu

    Cokica Pula je izolirana, ovdje vecinom uvijek sunce  Pala sinoc kisa oko 3 pljusak eto taman da me probudi  i prestalo, valjda mi je nakon 5 god zivota u Rijeci sve postalo meehh naspram onoga 

    💙Bartol💙
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Tinanema čestitke na rođenju tvog malenog sunčeka😍😍😘😘🤗🤗,žao mi je zbog teškog poroda i takve situacije,no bitno je da ste sad dobro i da je sve kolko tolko dobro završilo🙂. Držite se,pazite i mazite i bol će proći lakše kad gledaš i maziš svoju mrvicu😍🤗🤗, a s tim i ružno sjećanje na težak porod i komplikacije. Ljubim vas da prije prođe☺️😘😘

  • Avatar Isssa

    Isssa

    Broj poruka: 1137

    Prijavi adminu

    Rossa

    Hvala na podrsci.
    Inace se susrecem cudnim komentarima i osudama okoline i cak obitelji, ali svi su zeljeni i planirani te jos uvijek ne tvrdim da je zadnje.😂
    Inace sam sitna, visoka cak 153cm, pa su mi porodi bili malo tezi, pogotovo decko od 4kg, ali sve se zaboravi za tren.
    Kad vidim kakvih iskustva ima, osjecam se sretna jer, hvala Bogu, nisam imala tezih komplikacija.
    Majcinstvo je divno😊👶


    Rossa dobro nam došla i čestitam na velikoj obitelji 😀
    Pusti selo neka priča 😂, mi smo 3 sestre i bilo je isto osuda okoline kad je mama treće rodila 😂, kod muža u familiji je troje djece minimalno, oni su se natjecali tko će imati više djece a kasnije unučadi 😂, tako da moj muž ima 24 bratića i sestrični a oni su najmalobrojnija obitelj 😂, možeš misliti kolko ih ima onda 😂😂😂😂, obiteljsko okupljanje jednom godišnje je cca 200 ljudi 🙈, meni je to prekrasno 😀

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.