Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • AnaMaria

    Broj poruka: 189

    Prijavi adminu

    Marijaa jel ti dosao dragi?
    Ovdje je padala kisa i lakse se dise sad..al ja sam bas nekak umorna…isto me malo kicma ujutro boljela..kontrakcija tu i tam…malo grceva i tak..vidjet cemo sutra sta ce mi rec…
    Sunce kojk san 😂i  cestitke na punih 40 tj nama je sutra 🤗
    Sto se spavanja tice spavam na lijevom al i na desnom boku na ledima ne..al je shou kad se okrecem s jednog na drugi bok 😂
    6xmama jos malo samo 😊
    Mateya mozda je to ona faza kad sve spremas i cistis pred porod pa danas imas puno energije 😊
    Pogledala sam taj Super goldy malo al ja bi ipak provjereno kupila od tefala su meni pegle zakon..
    Ami25 i ja sam muza poslala po taj sprej al nema taj dm ima ljekarnicki dio ..sad ce jos otic u drugi mozda tamo ima ko zna 🙄
    Petra stvarno ne znam..al pretpostavljam da bi u 8 trebali isplatit za 7 mj. a posto si rodila na pocetku 7.mj trebala bi imati pravo na to

    12.08.2018. ❤

    [lilypie.com]

  • Avatar nivami

    nivami

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    ami25

    Mi bili sad u kupnji, i otisli do dm-a za onaj baby love sprej al kaze teta da nemaju to,da to drze samo dm apoteke kaoA bas sam tuzna,sva sam natecena, ovdje je toplo jedva se dise,uzas!!! Arizona ja nikad cula za tu app,inace volim provjereno kupit jer se znalo desit da kupim nes jeftino i onda novacbačen u vjetarBolje cekat negdje provjerene akcije i slično.


    Bas cudno ja sam ga kupila u dm i nije bio uopce na odjelu njihove apoteke, mene bas spasi sprej 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Arizona

    Arizona

    Broj poruka: 307

    Prijavi adminu
    Ana Maria ma meni za oko zapela pegla za kosu..ne znam..80-tak kn je ak sam zapamtila.. privlaci me to kaj moze na mokru kosu kao bez da ju osteti..budem vidjela.. Ami.. ja isto mislim da sam vidjela taj sprej u dm-u…  probaj potrazit ovaj.. nasla u mobu sliku nikako da vam posaljem.. to sam screenahotala jos davno..neka mamica je pisala da joj je super pomoglo u trudnoci..a ja zaboravila jer mi hvala Bogu nije nis naoticalo.. evo slike.. valjda ima u dm-u ili negdje.. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar ami25

    ami25

    Broj poruka: 1059

    Prijavi adminu

    Da probamo? 😂😂😂😂

    💙Bartol💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Marijaa30

    Marijaa30

    Broj poruka: 1054

    Prijavi adminu

    AnaMaria, je doma je i sad ce mozda otici jos na 3 dana u Njemacku u ponedjeljak ak bude spremno to sto moraju rijesiti, a ako nebude, bit ce od ponedjeljka na godisnjem. Strah ga da ne prenesem, a on ce biti prerano na godisnjem. Normalno, ne mozemo znati sto ce biti.
    Ami, bilo bi fora da se samo mi tu s ljetnih beba uputimo ludovat 🤣 glavna atrakcija bi bile!
    Ja pokusavam puno hodati po stepenicama, osjecam samo pritisak dolje i danas sam imala par BH kontrakcija jos. U ponedjeljak je pregled pa cu cuti je li se sto pomaknulo.

    [lilypie.com]
    26.8. Ivan 💙💙

  • Deleted user

    Broj poruka: 722

    Prijavi adminu

    Da se malo javim 🙂 prespavala popodne i evo sad došli na cugu u Pulu 😁
    Danas mi se općenito čini malo bolje, kao da pomalo popušta ta vrućina. 
    Šta idemo ludovati po moru? 😂😂 Fali joj samo somersby u ruci 😁

  • Avatar petrakk

    petrakk

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Hvalaa😀

  • Avatar Isssa

    Isssa

    Broj poruka: 1137

    Prijavi adminu

    Pozdrav kloke😀, nisam se dugo javljala ali sam čitala, kod mene se svašta događalo, naprosto nisam stizala pisati. Uglavnom svi mi se igraju sa živcima, od doktora pa na dalje 😥
    Nego da vas pitam, koliko su vam bebe bile teške u 36 tjednu, meni je procjena 2300 i sumnjaju na zastoj u razvoju, plodne vode imam puno a posteljica je počela sazrijevati. Navodno tokoliza i cordipin utječu na sazrijevanje prijevremeno.
    2 dana sam bila po doktorima po cijele dane, 3 uzv su radili, ctg….ma baš su me izmučili 😥, danas nemrem k sebi doć od svega.
    Drago mi je vidjeti da ste sve dobro, 6xmama i mladamama samo naprijed, još malo i možete biti na miru😀
    Veliki zagrljaj svima 😘

    [lilypie.com]

  • Avatar ami25

    ami25

    Broj poruka: 1059

    Prijavi adminu

    Issa moja cimi u sobi rodila bebu od 2600 sa 41 tj na indukciju jednostavno bila je manja beba, ne vidim razlog zasto bi kilaza bila losa jedino ako oni ne vide bas da protoci nisu dobri ili nesto. Kakva vam je genetika u obitelji? Mozda je bilo manjih beba. Znam da nije svejedno kad ti doktori tako nesto kazu al evo meni se i seka rodila u terminu sa 2800 ja 3500 jednostavno je ona bila manja beba i to je to. Ja mislim da bude sve ok ti si vec dosla i u 37 tjedan, a i opet te procjene mogu biti svakakve. 

    💙Bartol💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Arizona

    Arizona

    Broj poruka: 307

    Prijavi adminu

    Isssa odi trazi drugo i trece misljenje u vezi tezine.. i mene su sjebali s razlicitim procjenama pa nisam imala mira dok mi jos 2 druga doktora nisu isli gledati..iako svi kazu da je tesko procijeniti tocnu tezinu.. i isto su mi rekli da jednostavno moze biti i manja beba..i genetika ..a i imas jos do termina.. pa debljat ce se bebica jos.. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.