Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    AnaMaria čestitke na rođenju djevojčice. Princezi želimo dug i sretan život.
    Curkice koje su 40+ samo polako sad će to.
    Još malo pa ćemo se družiti na drugoj temi..  
    Natar znači blizančeki samo što nisu 😍😍😍😍. 
    Ljubimo vas Vid i ja 😘😘😘😘

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

  • Avatar 6xmama

    6xmama

    Broj poruka: 1141

    Prijavi adminu

    Nivami, i to znam 😂… Posto si vec puno otvorena ne bi trebalo nis bolit, stave ti spekulum i onda ti idu sa amnioskopom direkt u maternicu, amnioskop tl izgleda ko neka metalna cijev sa svjetlom na vrhu. Ima ih vise velicina, uzimaju onu koja odgovara tvojoj otvorenosti grlica. Mene to nikad nije bolilo nit bilo neugodno jer su mi uvijek to radili kad sam bila vec na 5 cm

    1 cura(1999.)-4 dečka(2002,2004,2010,2016.)…šećer na kraju-curka 24.8.2018.💞

    [lilypie.com]

  • Maja82

    Broj poruka: 486

    Prijavi adminu

    AnaMarija cestitam od srca!

    [lilypie.com]

  • Avatar Marijaa30

    Marijaa30

    Broj poruka: 1054

    Prijavi adminu

    Ami, nemoj biti tuzna… zatvorena si jos, pred terminom pa i ak su kaj pokrenuli, nije nist strasnoga.
    Arizona, ti ces brzo onda po tome… 😊
    Natar, znaci u ponedjeljak cete se vas troje definitivno druziti 😊
    To bi posebno trebali dobiti na racun, dio komplikacija i dio porodiljnog il stave sve skupa?
    Ja sam dobila nesto (mislim da porodiljnk) pa mi se cini previse. No, nebum se zalila.

    [lilypie.com]
    26.8. Ivan 💙💙

  • Avatar nivami

    nivami

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    6xmama

    Nivami, i to znam 😂… Posto si vec puno otvorena ne bi trebalo nis bolit, stave ti spekulum i onda ti idu sa amnioskopom direkt u maternicu, amnioskop tl izgleda ko neka metalna cijev sa svjetlom na vrhu. Ima ih vise velicina, uzimaju onu koja odgovara tvojoj otvorenosti grlica. Mene to nikad nije bolilo nit bilo neugodno jer su mi uvijek to radili kad sam bila vec na 5 cm


    Hvala 😘 😘 😘 nadam se da Nece ni mene 
    Joj ja sam zaboravila
    Anamaria cestitam na maloj princezi, tebi brz oporavak, a malenoj dug i sretan život 😍 😍 😘😘💐💐
    Javi nam detalje 
    Ivymicek 😘 😘 znas kako je nama 40+,i ti si bila u tome 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Arizona

    Arizona

    Broj poruka: 307

    Prijavi adminu

    6xmama hvala na odg.. znaci spustio se u zdjelicu.. jel se on jos onda moze okretati..? Jer pitala sam za lice ..on je rekao da to na porodu budu rekli valjda neke poze da se mali lakse namjesti ..ne znam.. znaci mislite da bi mogla skoro ?? 
    Nivami..to kaj je 6xmama rekla za gledanje vode..da.. ja sam samo uspijela vidjeti to ko metalna cijev.. nije bilo puno dugacko ni debelo.. i meni su druge cure rekle da to ne boli ..ali ja sam osjetljiva..mene sve boli i od straha se sva stisnem i ne mogu se opustiti pa mi je zato valjda bilo neugodno..stisla sam se samo kad sam vidjela cijev iako ponavljam ne izgleda strasno..bece i deblje ti je ono metalno kad ti PAPU rade.. ti si jos i vise od mene otvorena pa bi trebalo biti lakse..samo se probaj opustiti ako ikako mozes ..i ne traje dugo pa se da izdrzati..mene vise prepalo jer sam odmah pocela misliti kako porod boli..

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar 6xmama

    6xmama

    Broj poruka: 1141

    Prijavi adminu

    Arizona, moze se okretati oko svoje osi, ne moze tipa sad izac s glavom van iz zdjelice pa se okrenut na zadak

    1 cura(1999.)-4 dečka(2002,2004,2010,2016.)…šećer na kraju-curka 24.8.2018.💞

    [lilypie.com]

  • Avatar ami25

    ami25

    Broj poruka: 1059

    Prijavi adminu

    Da Arizona ja sam isto bila napeta na pregledu pa je dr rekao da se opustim al tesko mi je bilo onako kad bolucka valjda tijelo samo reagira 😩😩 kad sam zbog sudara zavrsila u bolnici sa 33 tjedna rekla mi je jedna dr da bi moglo to prije bit jer mi je tad vanjsko usce bilo otvoreno al zaista nema nikakvih pravila, vidim evo i po vama cure pogotovo 6xmama i mladamama. Tako da pomalo i morat ce bebe brzo kako god okrenes 😍😍😎 Arizona tebe su danas znaci dobro obradili na pregledu, nama je radio samo pregled vaginalni svima koje smo u terminu. Mogla bi i Nivami brzo i ti Arizona, sad ste vas dvije na redu i Natar naravno u pon 🤗🤗

    💙Bartol💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Sunce25

    Sunce25

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    Ami a jaaaaa????🤣🤣🤣 ja se tjesim
    , jos najdulje do utorka pa kako bude da bude , samo nek dođe živa i zdrava . Eto , nema pravila . I otvorena Sam , i odavno vec usla u zdjelicu , i prešišale termin pred 6 dana ali neda se moja mala !! 😂 bit će to izgleda jedna tvrdoglavica na tatu 🤗🤗

    [lilypie.com]
    21.08.💞🎀

  • Avatar ami25

    ami25

    Broj poruka: 1059

    Prijavi adminu

    Sunce koliko si ti otvorena??? Da kod tebe ce morat bit ubrzo kako tako 😂😂😂mala tvrdoglavica, joj strah me da je i moj na mene ja sam tvrdoglavi Bik😂😂

    💙Bartol💙
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.