Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Sunce25

    Sunce25

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    Muž i ja oboje Djevice, ali ovo će biti baaas prava lavica🦁 ja sam bila prst otvorena u 38 tj , od onda me nisu ni gledali vaginalno tako da pravo stanje ni neznam 😊😊 u nedjelju imam opet kontrolu , pa ćemo viditi :) 

    [lilypie.com]
    21.08.💞🎀

  • Avatar Sunce25

    Sunce25

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    Muž i ja oboje Djevice, ali ovo će biti baaas prava lavica🦁 ja sam bila prst otvorena u 38 tj , od onda me nisu ni gledali vaginalno tako da pravo stanje ni neznam 😊😊 u nedjelju imam opet kontrolu , pa ćemo viditi :) 

    [lilypie.com]
    21.08.💞🎀

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    nivami

    6xmama

    Nivami, i to znam 😂… Posto si vec puno otvorena ne bi trebalo nis bolit, stave ti spekulum i onda ti idu sa amnioskopom direkt u maternicu, amnioskop tl izgleda ko neka metalna cijev sa svjetlom na vrhu. Ima ih vise velicina, uzimaju onu koja odgovara tvojoj otvorenosti grlica. Mene to nikad nije bolilo nit bilo neugodno jer su mi uvijek to radili kad sam bila vec na 5 cm

    Hvala 😘 😘 😘 nadam se da Nece ni mene
    Joj ja sam zaboravila
    Anamariacestitam na maloj princezi, tebi brz oporavak, a malenoj dug i sretan život 😍 😍 😘😘💐💐
    Javi nam detalje
    Ivymicek 😘 😘 znas kako je nama 40+,i ti si bila u tome


    Koliko god mislile da neće nikad bude to brzo.. znam i da vas je i strah i da jedva čekate.
    Ami ne brini što te bolio pregled, večini ženica je to neugodno. Izmedu trudova imaš vremena za odmor a najbitnije za opuštanje je dobro i pravilno disanje. Kao u sportu glava je najbitnija. Ne znam kakva si sa yogom ali pogledaj si položaj shavasana jer ti ona pomaže u opuštanju cijeloga tijela (možda pomogne 😜).
    Neću vas više gnjaviti ja navijam idalje .  Idemo bebice 

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

  • Avatar ami25

    ami25

    Broj poruka: 1059

    Prijavi adminu

    Ivyyy tnx budem pogledala moze samo pomoć 😘😘😘pusa tebi i Vidu i tnx sta nas hrabris s druge teme, brzo dolazimo tamo na drugu temu paničarit 😂😂

    💙Bartol💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Arizona

    Arizona

    Broj poruka: 307

    Prijavi adminu

    6xmama kaj bi mi bez tebe.. 😙trebala bi za babicu ic u najmanju ruku..ako ne i za ginekologicu..haha.. 
    Kuhala sam pa sam letimicno citala.. znaci Sunce ti si vec dugo otvorena..a evo presla si nekoliko dana.. hh.. stvarno nema pravila.. ipak cu ja dns mozda slozit kofer.. a mozda i sutra😂
    Evo jedna slikica za punih 40..to sam brzinski sliknula uz kuhanje.. ne gledajte otiske papaka u ogledalu..lakse je bilo stavit filter i stickere nego obrisat ogledalo..ahahahahha..a kaj je najgore jos se vide 😂😂

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Arizona

    Arizona

    Broj poruka: 307

    Prijavi adminu

    Aha.. kak sam spaljena..nisam sliku stavila.. 😂😂😂

    Evo..

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar 6xmama

    6xmama

    Broj poruka: 1141

    Prijavi adminu

    Arizona,baš si lijepa trudnica …opće ne izgledas koda si 40 tjedana .
    A gle,ja sam med.sestra sa 22 god.staža,nekog Boga znam 

    1 cura(1999.)-4 dečka(2002,2004,2010,2016.)…šećer na kraju-curka 24.8.2018.💞

    [lilypie.com]

  • Avatar Mladamama98

    Mladamama98

    Broj poruka: 242

    Prijavi adminu

    Arizona 😍, bas si fit trudnica


    [lilypie.com]

  • Avatar Arizona

    Arizona

    Broj poruka: 307

    Prijavi adminu

    Hvala😘.. a moram opet reci ..malo je i do kuta slikanja 😄 kad me decko zna slikat ugl budem veca ak ne pogodi kut..haha.. ali sve u svemu sam zadovoljna.. +10 kg ..bar je tak bilo jos prosli tjedan..  😅  a da vidite sliku na pocetku trudnoce.. zezaju me moje cure  ko da sam pobegla Fritzelu iz podruma 😅😅 
    6xmama nisam znala da si med. sestra 😉.. nema straha onda s tobom..iskusna u svakom pogledu  😄

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Marijaa30

    Marijaa30

    Broj poruka: 1054

    Prijavi adminu

    Arizona, lijepa buskica 😊
    Ivy, puse za tebe i Vida 😊 vidjela sam slikicu od jucer, pravi je to vec decko 😊🤗🤗

    [lilypie.com]
    26.8. Ivan 💙💙

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.