Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mateya1993

    mateya1993

    Broj poruka: 264

    Prijavi adminu

    Hej mamice ☺  mi smo jučer stigli kući. Baš na moj rođendan.Dobro smo i snalazimo se nekako. Malena jede i spava. Imam dosta mlijeka i to je super. Netko me pitao zašto nisam tražila epiduralnu. Nisam je tražila jer je kod nas ne davaju kad nema dovoljno anesteziologa. Čestitam novim mamama ako ih ima. Nisam više u toku. Nemojte zamjeriti. Pozdrav svima,mislimo na vas 😍😍😚😚

    [lilypie.com]

    💖 Nikol -12.08.2018💖

  • Avatar 6xmama

    6xmama

    Broj poruka: 1141

    Prijavi adminu

    Nivami, nisko je, nisko… Bude to brzo 😉
    Mateya, super da ste domeka i da imas mlijeka, uzivajte u strucici sad 😊

    1 cura(1999.)-4 dečka(2002,2004,2010,2016.)…šećer na kraju-curka 24.8.2018.💞

    [lilypie.com]

  • Avatar 6xmama

    6xmama

    Broj poruka: 1141

    Prijavi adminu

    Mateya i sretan rockas 🎉🎊🍰!! Super poklon si dobila za rodjendan 😉… Tak sam i ja svoju kcer rodila 2 dana prije svog rodjendana

    1 cura(1999.)-4 dečka(2002,2004,2010,2016.)…šećer na kraju-curka 24.8.2018.💞

    [lilypie.com]

  • Avatar ami25

    ami25

    Broj poruka: 1059

    Prijavi adminu

    Ma 6xmama iskreno ja se vise divim takvima sta moraju vecinu trudnoce odlezat nego ovim drugima. Tesko je to jako, vidjela sam tu curu sta je bila u bolnici samnom pa ona se ni istusirat nije smjela. Uzas, zato sad ti pomalo koliko mozes i dio po dio kazem ti Beata je ili skuzila da smo sve mi neupucene i da nam jos trebas sa savjetima na forumu pa je vjer rekla ajde mama nek se ove panicarke porode pa cemo mi 😂😂😂😂 Nivami da bome se spustio, mislim da si sljedeca!! Ja sam baba Vanga 😂😂 😍Mateya bas mi je drago da curka papa i da je sve odlično trenutno, eto znaci i bez epi se prezivi 🙄

    💙Bartol💙
    [lilypie.com]

  • Avatar natar

    natar

    Broj poruka: 332

    Prijavi adminu

    A bas ste ma nasmijale s ovim prsticima 😂😂
    Mateya sretan rockas i super da ste doma, uzivajte!!
    Nivami 🤞 da bude to uskoro..
    Ma puno vas je sad vec ili na pragu 40 tj ili ste presisale.. Kad krene nema stajanja.. Bit ce neki val kokica!! 🍿🍿
    Ne znam kakva ce biti anestezija, dejt s anesteziologom imam u pon ujutro prije zahvata. Vikend je pa mislim da me nitko od anesteziologa ni nece obici prije. Bude ujutro vizita, mozda doktori nesto kazu.. Al i ja pretpostavljam da rade pod spinalnom.. I mislim da  ovdje pratnja svejedno ne ide u salu kad je carski u pitanju, pitat cu to jos.. Sad samo trebam stisnut noge do pon 😂😂 Za svaki slucaj

    [lilypie.com]

  • Avatar Arizona

    Arizona

    Broj poruka: 307

    Prijavi adminu

    Nivami lijepi trbuscic❤..i nizi od mog cini mi se..slazem se babom Vangom😂 aj ti prva.. ipak si duze od mene na forumu..haha.. ja isto moram stiskat noge do ponedjelka kao i Natar ..sef ginekologije mi je dns otisao na GO.. a ovaj moj drugi izbor doktora za porod dolazi sa GO u pon.. ja bi njega pa mantram sama sa sobom da bude on bas od cijelog odjela ginekologa😅
    A Beata nece jos..vidjet ces 6xmama.. dobro Ami kaze.. mala je pametna..zna da mama mora smirivat panicarke po forumu😉😀😘

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Arizona

    Arizona

    Broj poruka: 307

    Prijavi adminu

    I Mateya sretan ti rodjendan..vjerujem najsretniji do sada 💕💕😀

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Deleted user

    Broj poruka: 722

    Prijavi adminu

    Nasmijala se ovom s prstima 😂😂😂
    A šta bi mi ovdje bez 6xmama 😁😘😘 zato neće Beata još van 😁
    Mateya1993 sretan rođendan 🎉🎉🎉🎂 i super za izlazak 😁
    Natar dakle ponedjeljak je dan D, sretnoo 🤗
    Ami čekamo upalu mišića 😂
    Arizona fit fit 😍😍
    Nivami isto lijepa bušica, ako nisam fulala ❤️
    Ne znam ako sam još što zaboravila komentirati
    Ja napokon isprobala peglu, nismo si još na ti 😂 i spremila se sutra za pregled. 

  • Avatar ami25

    ami25

    Broj poruka: 1059

    Prijavi adminu

    Evo ja dobila dojavu upravo da mi je frendica rodila, imala termin nakon mene naravno 😂😂 u Ri je rodila pa ti se Cokice raspitam malo dal je guzva i dal mozes krenut i tako 😂

    💙Bartol💙
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 722

    Prijavi adminu

    ami25

    Evo ja dobila dojavu upravo da mi je frendica rodila, imala termin nakon mene naravno 😂😂 u Ri je rodila pa ti se Cokice raspitam malo dal je guzva i dal mozes krenut i tako 😂


    Pitaj pitaj, ne mogu više provjeriti jer mi je mama na go 😁
    Evo cure, ponoć je prošla, barem jedna beba mora van na ovako lijep datum 😂
    A moj kako nabija, otvorit će si rukom rupu s lijeve strane trbuha i tu izletit 😂

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.