Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Arizona

    Arizona

    Broj poruka: 307

    Prijavi adminu

    Ma Ami..ko ti je zapravo zabranio vozit..znam da je zbog nesrece..ali tko ce te kontrolirat..pa mozes u manji djir.. ?  
    I ja isto ne kuzim to s prstima.. ..centimetrima..tanji..deblji..mozda nije do debljine.. mozda stave dva pa rasire unutra pa po sirini? Jel to ima smisla? Mislim ..kaj kad si tipa 6 prstiju otvoren..kaj ti onda svih 6 prstiju stave😨😨??  
    Btw.. moj ctg uopce nema za mjerit trudove.. koliko sam skuzila samo je jedan onaj kaj prislonis na trbuh..a za trudove jos treba biti jedan kaj ne? To sam cula da ima bas ona masina u radjaoni.. pa kak onda oni znaju da nemam trudove ak vi pisete da vam ocitava,a ne osjecate? 
    Natar jel ti lakse kaj ides na carski? Mama mi bas dns govori o nekoj zenskoj..skoro 24 sata se mucila prirodno s twinsicima.. ti budes bar brzo gotova,a i moja frendica se kune da je carski zakon ..bar njoj bio..🙄

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar natar

    natar

    Broj poruka: 332

    Prijavi adminu

    Ami zato mi se cini da doktorice nisu bas najnjeznije.. Mene je na jednom pregledu u TA jedna tak razmontirala da sam jedva do auta dosla i imala smedji iscjedak 2 dana.. 🙈 A mozda sam ja mimoza.. 🤷‍♀️
    A ja ti ne znam kak je biti trudna s jednim pa si mislim da je ovako svima, koji nose i jedno i dvoje.. Mozda i bolje da ne znam 😀😉

    [lilypie.com]

  • Avatar natar

    natar

    Broj poruka: 332

    Prijavi adminu

    Je, puno sam mirnija da idem na carski. Ja sam ti imala fobiju da krenu prirodno, jedno izadje dole, pa se drugi okrene, pa da me onda s drugim vode ma carski.. To mi je bila stvarno nocna mora.. Nisam im nista rekla, nista pitala ni molila u bolnici, i oni su dosli do istog zakljucka. Drugi se stalno mice i okrece pa da se bas ovaj gore scenarij ne dogodi bit ce carski 👌👌👌 Ja presretna.. Znam da je to operacija, al opet si mislim da za njih dvoje to sigurniji nacin izlaska.. A ja cu se oporaviti 😉
    Joj, sto se voznje auta tice.. Ja sam se sama i dovezla tu  na pregled kad su me ostavili 🙈, da sam vani i sad bi vozila🙈🙈 Spustila sam si naslon da mi trbuh ne smeta i vozila se okolo bez problema 🙈🙈

    [lilypie.com]

  • Avatar Arizona

    Arizona

    Broj poruka: 307

    Prijavi adminu

    Pa da.. ja isto..svuda s autom.. pogotovo na preglede sama .. a i nije mi ugodno kad me drugi voze..bude mi mucno..ovak ja sve kontroliram.. jedino su mi malo drugi nabili paranoju s tim iscudjavanjem da kaj jos vozim..pa si mislim da me ne probode ne daj Boze nekaj naglo pa da se ne scimam za volanom..al nece..ne treba tak mislit.. uostalom sve su to po gradu male relacije.. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Arizona

    Arizona

    Broj poruka: 307

    Prijavi adminu

    E Natar..jel cete uspavat skroz ili ces bit budna? Meni su ovu frendicu 1.put skroz jer je bio hitni carski zbog mekonijske vode.. a 2.put je imala dogovoreno i bila je budna i muz je bio s njom i veli da bi uvijek tak potpisala.. malo kaze osjetis pritisak..bol nista naravno.. malo joj se zamantalo u nekom trenutku..ali samo se opustis kaze i sve je brzo gotovo.. i kao da je dobro za krvarenje poslije jer te oni ociste pa navodno krvaris manje il krace nego kad se rodi prirodno… ali vjerujem da si vec sve to istrazila i ispitala..bitno da si mirnija sad i da znas kad ce😄😍

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar ami25

    ami25

    Broj poruka: 1059

    Prijavi adminu

    Ma ja bi mogla za volan bez bedaaa, imamo 1 avtic i onda muza hitim na posao i ja u đir i pokupim ga taman mi dan prođe i ja obavim nam sve i kupnju i rucak i svasta nesto, al sad ga je strah pa mi on neda i zamolio me da do poroda se bar strpim i da ce on sve obavljat. A vi curke samo dajte ako se ok osjecate ja uvijek kazem svi znamo koji nam je maksimum, neces nesto ja silu a i nismo invalidi 🤭🤭Arizona ni ja ne znam kak izmjere 6 cm mozda stvarno stave cijelu ruku i jos nesto 😂😂😂😂 A meni je danas ctg mjerio trudove tj te kontrakcije maternice i evo zabiljezio 53 kao najvise ako se ne varam. A sjecam se prosli put max do 20. NATAR ma i ja bi carski na tvom mjestu pogotovo jer su 2 bebice, samo da nam oni budu dobro. 🤗🤗

    💙Bartol💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Arizona

    Arizona

    Broj poruka: 307

    Prijavi adminu

    Ne zelim bit bezobrazna ali nekoga cu nogom lupit ak mi proba gurnut 6 prstiju i jos nesto😲😨 ne moze to bit tak valjda.. pa nisam purica koju treba nafilat 😂😂😂  
    Ami..ne kuzim te trudove ni brojeve.. moram sutra nekog pitati .. mene nesto opet bocka dolje i imala sam cudnu stolicu😶😶  mali se mozda samo par puta promeskoljio u cijelo popodne.. sve je nesto cudno.. ili opet fantaziram… 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar 6xmama

    6xmama

    Broj poruka: 1141

    Prijavi adminu

    Neee, kad si jace otvorena onda gurnu ta dva prsta u cervix i rasire ih… Kad ih skroz mogu rasirit to je onda 10 cm tj za porod. 
    Natar, na kolku tezinu su malce procjenili? Pretpostavljam da ides na spinalnu kad je planirani carski… 

    1 cura(1999.)-4 dečka(2002,2004,2010,2016.)…šećer na kraju-curka 24.8.2018.💞

    [lilypie.com]

  • Avatar 6xmama

    6xmama

    Broj poruka: 1141

    Prijavi adminu

    Amy, bome ja sam nakon 30 tjedana lezanja invalid 😰😥…sve bi nekaj htjela a danas kad sam probala nejde pa nejde, jedva taj veš za bebu stavila prat, ubacila gotove lazanje u pecnicu za rucak i spremila speglani ves i kapitulirala… Ostatak dana proso u krevetu 😥

    1 cura(1999.)-4 dečka(2002,2004,2010,2016.)…šećer na kraju-curka 24.8.2018.💞

    [lilypie.com]

  • Avatar nivami

    nivami

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu
    Vecer 
    Natar jos malo i upoznati ces svoja dva malca😘😘😘😍😍😍
    Ja ne vozim vec nekih mjesec dana, muz mi je taksist 🤪
    Evo jedna za 40

    "tj 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.