Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    Mladamama98

    Cure moje odlučila moja Nora da neće prisilno van nego će ona sama to obaviti, ležim u bolnici na odjelu, trudovi luđački bole i traju po minutu ali je rekla sestra da posto su na 6 min neće još zvati doktoricu nego da čekam da se još skrati vrijeme, znaci U 14 mi je naglo pozlilo i odjednom krenuli trudovi ali nisu bili jako bolni, ja sam se uspanicila jer nisam znala sto sa događa pa sam otišla u bolnicu i evo sad već 13 ipo sati u trudovima, nadam se da će uskoro biti nešto
    Cekalica za sad sam zadovoljna sa svime ovdje, malo ne živcira sto sestra nije već zvala doktoricu da me pogledali ali valjda ona zna bolje od mene, kad dođem na kat Di su mame i bebe i kad prođem rodilište vise ću ti moći napisati, samo moj savjet je nemoj doći prerano u bolnicu jer ćeš proći kao ja sad


    🎉🎉🎉🎉🎉 Sretno i čekamo lijepe vijesti…

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

  • Avatar Mladamama98

    Mladamama98

    Broj poruka: 242

    Prijavi adminu

    Očito ništa od toga, ja imam trudove a ništa se ne otvaram, nastavljaju po planu 


    [lilypie.com]

  • Cekalica123

    Broj poruka: 132

    Prijavi adminu

    Mladamama98 hvala na savjetima iz prethodnog posta i drzim fige da sve dobro prode 🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼👏🏼👏🏼😊😊

    [lilypie.com]

  • Avatar 6xmama

    6xmama

    Broj poruka: 1141

    Prijavi adminu

    Mladamama98

    Očito ništa od toga, ja imam trudove a ništa se ne otvaram, nastavljaju po planu


    Nadam se da bude sve lijepo krenulo…eto,ja sve mislim da je ovakav scenarij posljedica tokolize,da na kraju nejde kad bi trebalo…kad se sjetim sad svog poroda,muka mi je,a znam da ne bi to tak bilo i sto posto sam sigurna da je bilo problema zbog silne tokolize zadnja 2 mj jer sam ih već pet rodila i znam kak se moje tijelo ponaša u porodu.Ovo sad nije bilo moje tijelo.
    Sretno Mladamama i čekamo zadnju ljetnicu da nam dođe!

    1 cura(1999.)-4 dečka(2002,2004,2010,2016.)…šećer na kraju-curka 24.8.2018.💞

    [lilypie.com]

  • Avatar ami25

    ami25

    Broj poruka: 1059

    Prijavi adminu

    Mladamama sretno!!!!!! 🎉🎉🎉🎉Danas mi muz ima rođendan, lijep datum je Nora izabrala ❤️❤️drzim fige da sve prođe ok i mislim na tebe😘😘

    💙Bartol💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Isssa

    Isssa

    Broj poruka: 1137

    Prijavi adminu

    Mladamama sretno i da što prije imaš svoju curicu u rukama ❤️
    Mi smo se super uhodali, jede, spava i puni pelene 😀, po noći mi odspava po 4-5 sati, samo ga dojim i za sad to super ide 😀
    U Petrovoj su po pitanju dojenja bili odlični, sve su nam sestre objasnile, pokazale kako namjestiti dijete na dojku, pravilan hvat itd, jako sam zadovoljna s tim, baš me bilo strah tog dojenja jer sam vidjela da se većinom svi muče.
    Dok meni nije mlijeko krenulo kak spada dobivao je AD po 10-20 ml poslije dojenja, nikakav problem ne rade s tim u Petrovoj i lijepo daju mamama da se oporave, svaka im čast 😀

    [lilypie.com]

  • Avatar Mladamama98

    Mladamama98

    Broj poruka: 242

    Prijavi adminu

    Još smo u komadu, imam trudove ali idu najviše do 80, sto nije skoro ništa, ne znam zašto me toliko boli, Al dobro sutra ide svakako 


    [lilypie.com]

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    Mladamama98

    Još smo u komadu, imam trudove ali idu najviše do 80, sto nije skoro ništa, ne znam zašto me toliko boli, Al dobro sutra ide svakako


    Mlada mama drž se… Pokušaj odmoriti i sklopiti oći… Držim fige da ipak krene za pravo…
    🤞🤞🤞🤞❤️

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Mladamama98

    Još smo u komadu, imam trudove ali idu najviše do 80, sto nije skoro ništa, ne znam zašto me toliko boli, Al dobro sutra ide svakako


    Drži se draga,bit će sve ok,sutra se maziš s bebicom🙂😍🤗.

  • Avatar ami25

    ami25

    Broj poruka: 1059

    Prijavi adminu

    Mladamama mislim na tebe 🙏💪❤️

    💙Bartol💙
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.