Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar 6xmama

    6xmama

    Broj poruka: 1141

    Prijavi adminu

    Mladamama,sretno sa indukcijom i čekamo lijepe vijesti 

    1 cura(1999.)-4 dečka(2002,2004,2010,2016.)…šećer na kraju-curka 24.8.2018.💞

    [lilypie.com]

  • Avatar Mladamama98

    Mladamama98

    Broj poruka: 242

    Prijavi adminu

    Cure ja rodila, u pola 4 noćas dobila svoje trudove i to odma bas jaki i na 3 minute i vidim da krvarim, zovem sestru ona zove doktora, ja 5cm otvorena, osli u rađaonu i bili u predradaoni sat vremena, legla na stol u pola 7 otvorena 7cm, uključili mi drip ja već nakon 3-4 sata osjetim nagon za tiskanje i molim ih doslovno da me pogledaju ali oni negoduju jer su me doslovno prije 15min pogledali ali Ajde kad ono kaže doktorica još 2-3 truda na boku i ide porod i u tom trenu ja počela tiskat, u 7:16 stigla moja nora, 3030g i 49cm, ja sam jako iznutra ispucala jer je izašla sa ručicom uz sebe ali kad ju uzmeš u ruke ta bol je ništa naspram tome sto se osjeća prema bebi, sikila je i bas zna pohvalili su ju 


    [lilypie.com]

  • Avatar 6xmama

    6xmama

    Broj poruka: 1141

    Prijavi adminu

    Čestitam,Mladamama,bravo!!!!
    Nora,zadnja ljetnice,dobro nam došla!!!Ajte sad na drugu temu 

    1 cura(1999.)-4 dečka(2002,2004,2010,2016.)…šećer na kraju-curka 24.8.2018.💞

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 722

    Prijavi adminu

    Čestitam 🎉🎉🎉🎉🎉❤️❤️❤️❤️ dobrodošla Nora ❤️
    Znači tema ZATVORENA 😁😁

  • Avatar ami25

    ami25

    Broj poruka: 1059

    Prijavi adminu

    Noraaaa srce malo❤️❤️❤️❤️🎉🎉🎉🎉 Čestitke!!! Ne mogu vjerovat da je tema zatvorena, moram priznat da mi malo i fali 🤗🤗🤗mazite se i grlite zene sa svojim pilićima… ❤️😍😍😍

    💙Bartol💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Noemi

    Noemi

    Broj poruka: 188

    Prijavi adminu

    Cestitke mladamama i brz oporavak 😘❤️🎉
    Gotova tema.. tko bi rekao, kao da smo jučer krenuli u ovu avanturu.. i meni će faliti 

    [lilypie.com]

  • Avatar mamica1985

    mamica1985

    Broj poruka: 744

    Prijavi adminu

    CESTITKE mladamama, tebi zelim brz oporavak, a malenoj dug i sretan zivot!!! 🎉🎉🎉

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Cekalica123

    Broj poruka: 132

    Prijavi adminu

    Mladamama98 cestitam 🎊🎊🎊🎉🎉🎉👏🏼👏🏼

    [lilypie.com]

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    Mladamama98

    Cure ja rodila, u pola 4 noćas dobila svoje trudove i to odma bas jaki i na 3 minute i vidim da krvarim, zovem sestru ona zove doktora, ja 5cm otvorena, osli u rađaonu i bili u predradaoni sat vremena, legla na stol u pola 7 otvorena 7cm, uključili mi drip ja već nakon 3-4 sata osjetim nagon za tiskanje i molim ih doslovno da me pogledaju ali oni negoduju jer su me doslovno prije 15min pogledali ali Ajde kad ono kaže doktorica još 2-3 truda na boku i ide porod i u tom trenu ja počela tiskat, u 7:16 stigla moja nora, 3030g i 49cm, ja sam jako iznutra ispucala jer je izašla sa ručicom uz sebe ali kad ju uzmeš u ruke ta bol je ništa naspram tome sto se osjeća prema bebi, sikila je i bas zna pohvalili su ju


    Bravo mladamama!!!! Dobro došla Nora 🎉🎉🎉🎉. Bravo!!!!!
    Eooojooo zadnja čjetnica

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    Dakle trebalo je pisati woohoo zadnja ljetnica !!!😂

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.