Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tea👶

    Tea👶

    Broj poruka: 435

    Prijavi adminu

    Jutroooo zene lijepe❤ vjezbu sam odradila, sad pijem kavu, pa cu otvorit ormarice u boravku, uspjela sam zavrsit kuhinju jucer hahaha 🎉🎉
    Jama ja sam ti poderane kupila u h&mu, obozavam ih 😂 ona guma ne visi pa ako stavis remen ne moras ni imat trbuh. 36 su tako da cu ih, nadam se, moci nosit za 5,6 mjeseci, ak nista ostat ce za drugu trudnocu ☺
    Jessy da, da, bila je mlada kad me rodila, jedva 19 godina je imala 😂 uvijek zamisljam sebe s 2 klinaca u ovim godinama i mislim si “mama, svaka ti cast” ❤

    💙💚💛💜💙💚💛💜💙💚💛💜💙💚💛💜💙💚💛💜

  • Avatar Tea👶

    Tea👶

    Broj poruka: 435

    Prijavi adminu

    Barbi nemoj se zivcirat, ruzne stvari su ti se dogodile unazad par tjedana. Ako mislis da ce ti bit lakse, ako imas mogucnost odi na pregled ili na hitnu, ne znam kako kod vas funkcionira sustav 💙 saljemo zagrljaje

    💙💚💛💜💙💚💛💜💙💚💛💜💙💚💛💜💙💚💛💜

  • Avatar baarbaraa29

    baarbaraa29

    Broj poruka: 899

    Prijavi adminu

    TeaC

    Barbi nemoj se zivcirat, ruzne stvari su ti se dogodile unazad par tjedana. Ako mislis da ce ti bit lakse, ako imas mogucnost odi na pregled ili na hitnu, ne znam kako kod vas funkcionira sustav 💙 saljemo zagrljaje


    Ako mi se ponovi otici cu na hitnu.
    Znas da sam i ja jutros pomislila na to..mozda reakcija na potisnuti stres.
    I moja seka ko tvoja mama 😊 Ajde imala je 20 s prvim. Ona sad 38, a on ce ove god.18. Kad je bila u mojim god.vec imala cetvoro! I sad ceka neplanirano (kao i sve prethodne haha) 5.! Niko ne moze reci da se ne trude podic natalitet 😉
    😙😙😙

    Sreca je kad od ljubavi tvog zivota nastane ljubav vaseg zivota 💙 Sebastian

    [lilypie.com]

  • Avatar bejb23

    bejb23

    Broj poruka: 526

    Prijavi adminu

    Dobrooo jutro ljepotice 😘
    Mi lagano kafenisemo i papamo pa cemo u setnju. Dan je prekrasan. 
    Barbara, i ja mislim da nemas razloga za brigu ali ako bi bila mirnija nazovi i odi kod dr.
    Presla sam ovo sa mladom mamom ali ako me sad matematika ne vara onda TeaC mama ima 42? Moja je nedavno napunila 44, isto me rano dobila a u mojoj dobi je cekala drugo 😊

    💗Baby E💗
    [lilypie.com]

  • Avatar bejb23

    bejb23

    Broj poruka: 526

    Prijavi adminu

    baarbaraa29

    TeaC

    Barbi nemoj se zivcirat, ruzne stvari su ti se dogodile unazad par tjedana. Ako mislis da ce ti bit lakse, ako imas mogucnost odi na pregled ili na hitnu, ne znam kako kod vas funkcionira sustav 💙 saljemo zagrljaje

    Ako mi se ponovi otici cu na hitnu.
    Znas da sam i ja jutros pomislila na to..mozda reakcija na potisnuti stres.
    I moja seka ko tvoja mama 😊 Ajde imala je 20 s prvim. Ona sad 38, a on ce ove god.18. Kad je bila u mojim god.vec imala cetvoro! I sad ceka neplanirano (kao i sve prethodne haha) 5.! Niko ne moze reci da se ne trude podic natalitet 😉
    😙😙😙


    Bome radi ona dobrano na natalitetu 😂 Neka. Lijepo je to 😊
     

    💗Baby E💗
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Dobro jutro drage moje, vi ste sve ranoranioci, ja se navikla ustajat oko 10 otkad ne radim.. Sad lagano kavica.. Kuhat će danas svekrva ili šogica tako da nemoram ni to, ostalo mi je od jučer u frižideru smjese za fritule pa ću poslje ručka spržiti😃. Barbara neznam kaj da ti velim, može biti svašta a nemora biti ništa.. Ali vjerujem da je ok ako nems krvi i iscjetka ko što su cure već ranije rekle. Ako će te opet bolit otiđi na hitnu probaj mirovat ćim više. Drži nam se 😘

  • Avatar Tea👶

    Tea👶

    Broj poruka: 435

    Prijavi adminu

    bejb23

    Dobrooo jutro ljepotice 😘
    Mi lagano kafenisemo i papamo pa cemo u setnju. Dan je prekrasan.
    Barbara, i ja mislim da nemas razloga za brigu ali ako bi bila mirnija nazovi i odi kod dr.
    Presla sam ovo sa mladom mamom ali ako me sad matematika ne vara onda TeaCmama ima 42? Moja je nedavno napunila 44, isto me rano dobila a u mojoj dobi je cekala drugo 😊


     43 ima, s 19 je mene dobila, brata s 23 😁 ista situacija…uvijek je bila najmlada mama u razredu 😂

    💙💚💛💜💙💚💛💜💙💚💛💜💙💚💛💜💙💚💛💜

  • Avatar bejb23

    bejb23

    Broj poruka: 526

    Prijavi adminu

    A sto se rucka tice, danas idemo kod sveki tako da sam mirna. Vikendom vecinom odemo kod mojih ili njegovih ili oni dodu kod nas na rucak jer se preko tjedna ni ne vidimo skoro tako da se podruzimo. A otkad sam trudna ne zele ni cuti da cu im ja nakuhavati vikendom (sve mi to tesko palo 😂😂😂😂). Salu na stranu. Obozavam kuhati i to me opusta ali stvarno bude zamorno za nas toliko kuhati jos ako bi jedni jedno drugi drugo a zelis svima ugoditi pa si na sto strana. Na kraju umjesto opustanja dobijem stres. 😩

    💗Baby E💗
    [lilypie.com]

  • Avatar bejb23

    bejb23

    Broj poruka: 526

    Prijavi adminu

    TeaC

    bejb23

    Dobrooo jutro ljepotice 😘
    Mi lagano kafenisemo i papamo pa cemo u setnju. Dan je prekrasan.
    Barbara, i ja mislim da nemas razloga za brigu ali ako bi bila mirnija nazovi i odi kod dr.
    Presla sam ovo sa mladom mamom ali ako me sad matematika ne vara onda TeaCmama ima 42? Moja je nedavno napunila 44, isto me rano dobila a u mojoj dobi je cekala drugo 😊

    43 ima, s 19 je mene dobila, brata s 23 😁 ista situacija…uvijek je bila najmlada mama u razredu 😂


    I meni 😂😂😂😂 
    A kako bi me zivciralo dok sam isla u osnovnu pa mi govorili “Eno ti sestre ”😂😂😂😂 Onak, nije mi sestra nego mamaa 😂😂😂😂 
    Danas je lijepo cuti kad kazu sestre 😊

    💗Baby E💗
    [lilypie.com]

  • Avatar Helga1905

    Helga1905

    Broj poruka: 32

    Prijavi adminu

    Ima li koja od vas problema sa tahikardijom u trudnoći?
    Dosad nisam nikad imala tahikardiju, ali svako malo me uhvati otkad sam trudna..

    Roko💙 2.8.2018. 💙
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.