Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    Helga tlak bude nizi u t pa dolazi do naglih povecanja otkucaja srca u pokusaju da se digne.Takoder je veca kolicina krvi a slabijs cirkulacija, redovita setnja se preporuca. Koliki ti je otkucaj srca u mirovanju? 
    Ja kuham kelj varivo. 

    [lilypie.com]

  • Avatar HappySeal

    HappySeal

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    Jutro cure! Al ste nadrobile 

    Ja kuham kineske rezance s piletinom, povrcem i chili umakom. Sta cu, boksac u meni voli ljuto.

    Malo sam kupovala djecje robice, i cini mi se da c&a kaska za drugima jednu velicinu. Dakle, ono sto je 56 tamo je 50 u drugim ducanima. Cisto da imate na umu. Meni se 5 bodyja skupilo da izgledaju kao da bi bili taman da rodim za mjesec dana. 

    [lilypie.com]

    27.6. 💙

  • Avatar Ana_Marija_2019

    Ana_Marija_2019

    Broj poruka: 831

    Prijavi adminu

    Mene je mama rodila s 31, ali je uvijek jako mladoliko izgledala pa su i za nju mislili da je najmlađa mama, a vjerojatno nije bila 😁
    Tako i meni sad kad dolazim na preglede govore “kako mlada trudnica” dok ne vide godine 😁
    A sestra mi ima 39 i nema (još) djece, eto ona nam spušta natalitet 😁😁

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Ana_Marija_2019

    Ana_Marija_2019

    Broj poruka: 831

    Prijavi adminu

    P.s.: sto se tice bolova, mene bas zna zaboliti kad kihnem donji dio trbuha, svaki put se prepadnem!

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Tea👶

    Tea👶

    Broj poruka: 435

    Prijavi adminu

    Ajme to sa sestrom uopce nije cool u osnovnoj, ali je kasnije slatko 😂
    Mi smo cevape, pire i zelenu salatu. Sad uzela casu vinceka, bas mi pase. Pijete li vi crno vino?

    💙💚💛💜💙💚💛💜💙💚💛💜💙💚💛💜💙💚💛💜

  • Avatar Mya

    Mya

    Broj poruka: 966

    Prijavi adminu

    Jessy2009

    P.s.: sto se tice bolova, mene bas zna zaboliti kad kihnem donji dio trbuha, svaki put se prepadnem!

    E to,kad kihnem pritisak,preplasim se svaki put..ja zbilja nista jer mi sve alkoholno smrdi užasno

  • Avatar HappySeal

    HappySeal

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    Meni alkohol isto smrdi. Crveno ne pijem ni kad nisam trudna jer me ubije glavobolja. Preferiram gin s mineralnom i limunom, psenicno pivo i ako mora vino, onda bijelo. To. Sve kad nisam trudna, da se razumijemo

    [lilypie.com]

    27.6. 💙

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Nekad znam uzet m gutljaj kad pije bambus, ali jako rijetko..al nekad mi dođe gušt na čašu union grejpa ili žuje od bazge

  • Avatar Ana_Marija_2019

    Ana_Marija_2019

    Broj poruka: 831

    Prijavi adminu

    Ja isto ne pijem ništa, nemam baš nikakvu želju, a prije sam voljela i pivo i vino. Stalno sam se pitala kako ću tako dugo bez da išta popijem, a sad mi to ni ne padne na pamet. Doduše, rekli su mi doktori da je ok popiti npr. čašu crnog vina zbog željeza!

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    J@m@

    Jessy2009

    P.s.: sto se tice bolova, mene bas zna zaboliti kad kihnem donji dio trbuha, svaki put se prepadnem!
    E to,kad kihnem pritisak,preplasim se svaki put..ja zbilja nista jer mi sve alkoholno smrdi užasno


    Zato se ja kad osjetim da ću kihnut onako sagnem, skupim i primim za donji dio trbuha pa ne zaboli tak jako

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.