Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mya

    Mya

    Broj poruka: 966

    Prijavi adminu

    Jos je mala busica,ali blizu si kad iskoci preko noci

  • Avatar Tinchyca

    Tinchyca

    Broj poruka: 590

    Prijavi adminu

    Helga1905

    Ima li koja od vas problema sa tahikardijom u trudnoći?
    Dosad nisam nikad imala tahikardiju, ali svako malo me uhvati otkad sam trudna..


    Ja sam imala tahikardiju sinusnu aritmiju i prije trudnoce. Kak sam ostala trudna prestala sam pit tablete i sad mi se tu i tamo javi ali imam tehniku gdje legnem i zaustavljam dah na par sekundi pa dosta brzo prestane.

    💙30.06.2018 💙 Noa💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Blackíe

    Blackíe

    Broj poruka: 160

    Prijavi adminu

    Pivu ne volim, vina popijem casu tu i tamo 😁

    Barbara svaka cast sestri, bome dize natalitet 😆
    Jessy mogla bi se zaokruziti brzo 😍

    17.7. 💝💝
    [lilypie.com]

  • Kolačić

    Broj poruka: 120

    Prijavi adminu

    Bok cure, kako ste danas? :D Evo da se javim, netko je pitao čemu skrivanje trudnoće, iskreno ja sam možda pomalo praznovjerna i ne volim da mi svatko gleda u trbuh, možda je do toga. A i ne bih htjela da me se na poslu tretira drugačije, tipa šefu sam rekla kad sam bila 6 tjedana trudna i do sad je već par puta zaboravio da sam trudna jer se ništa ne vidi, a ne bih htjela da me drugačije tretira, ne znam, to sam samo ja. Možda malo uvrnuto, ali eto. Volim biti samostalna. 
    .
    Jedno pitanje Je li moguće da mi curi neka tekućina iz sisa kad ih malo stisnem? Primjetila sam već par dana neke bijele mrvice na bradavicama i to očistim, ali sad sam išla stisnuti bubuljicu na sisi jer me nervira i kako sam stisnula sisu, izašla mi je neka prozirno bijela tekućina, malo je ljepljiva. Onda sam išla stisnuti drugu sisu i isto tako izlazi, ne previše, možda par kapi ali izađe. Ful sam se prepala, ne znam kaj je to. 

    [lilypie.com]

  • Avatar bejb23

    bejb23

    Broj poruka: 526

    Prijavi adminu

    Evo ja sam sinoc malo piva popila jer mi je bas sjelo poslije pizze, inace ne pijem  cesto alkohol ali kad me uhvati zelja popijem malo i eto 😊 
    Trbuscici su vam preslatki. I vi ste preslatke. I ja jeeedva cekam da moja busa vise ne bude sramezljiva nego da se pokaze 😂😂😂😂

    💗Baby E💗
    [lilypie.com]

  • Avatar Blackíe

    Blackíe

    Broj poruka: 160

    Prijavi adminu

    Kolacic to je vjerojatno kolostrum, normalno je da curi i prije poroda, samo ne znam moze li vec u tvojim tjednima. Koliko znam, obicno pocne par tjedana pred porod a mozda moze i sad vec. Znat ce iskusnije trudnice 😁

    Mi se pakiramo za skijanje, i svake godine to lici na iskrcavanje na Normandiju kad dodemo tamo i krenemo vaditi sve iz auta. Sad mi je stalno u glavi na sta ce tek liciti kad budemo isli s dvoje djece 😂😂😍

    17.7. 💝💝
    [lilypie.com]

  • Avatar Sophie

    Sophie

    Broj poruka: 235

    Prijavi adminu

    Jessy i mene bole prepone i to vec zadnja tri četiri dana..nemam pojma oce to prestat ili sad to tak do kraja bude 🙈 Al bas nelagodno dok hodam
    Cure trbusi su vam 👌🏼👌🏼👌🏼👌🏼🤰🏼🤰🏼🤰🏼🤰🏼

    [lilypie.com]

  • Avatar Tinchyca

    Tinchyca

    Broj poruka: 590

    Prijavi adminu

    Ja se odrekla alkohola u potpunosti. Kolko god malo da popijem osjećala bih grižnju savjesti a taj uzitak nije vrijedan toga. 

    💙30.06.2018 💙 Noa💙
    [lilypie.com]

  • Kolačić

    Broj poruka: 120

    Prijavi adminu

    Sophie

    Jessyi mene bole prepone i to vec zadnja tri četiri dana..nemam pojma oce to prestat ili sad to tak do kraja bude 🙈 Al bas nelagodno dok hodam
    Cure trbusi su vam 👌🏼👌🏼👌🏼👌🏼🤰🏼🤰🏼🤰🏼🤰🏼


    E daaaaa i mene prepone rasturaju, ginekologica je rekla da je to normalno i da pokušavam hodati u kraćim intervalima. xD

    [lilypie.com]

  • Kolačić

    Broj poruka: 120

    Prijavi adminu

    Blackíe

    Kolacic to je vjerojatno kolostrum, normalno je da curi i prije poroda, samo ne znam moze li vec u tvojim tjednima. Koliko znam, obicno pocne par tjedana pred porod a mozda moze i sad vec. Znat ce iskusnije trudnice 😁

    Mi se pakiramo za skijanje, i svake godine to lici na iskrcavanje na Normandiju kad dodemo tamo i krenemo vaditi sve iz auta. Sad mi je stalno u glavi na sta ce tek liciti kad budemo isli s dvoje djece 😂😂😍


    Iako ne volim guglati ovakve stvari, moram vidjeti kaj se događa, osjećaj mi je bio jednak onome kad sam s 11 god dobila mengu. Ono wft hahahah nisam ovo očekivala

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.