Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    Kolačić ako nije sa sukrvicom, smede ili jako zuto, nemas brige. To ti je od hormona. Meni je curilo kad stisnem dok sam pila pilule. Nemoj googlati 😘

    [lilypie.com]

  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    Jessy super ti je buša i normalno je sve to što te boli 😆😁 Ja ne pijem nista, ne odgovara mi a isto mislim da bi me prala savjest…

    [lilypie.com]

  • Avatar Mya

    Mya

    Broj poruka: 966

    Prijavi adminu
  • Avatar Mya

    Mya

    Broj poruka: 966

    Prijavi adminu

    Stigla mi knjiga radosnica jupiiii

  • Kolačić

    Broj poruka: 120

    Prijavi adminu

    Honey

    Kolačić ako nije sa sukrvicom, smede ili jako zuto, nemas brige. To ti je od hormona. Meni je curilo kad stisnem dok sam pila pilule. Nemoj googlati 😘


    hvala ti, pogledala sam malo, piše sve normalno, pa okej, neću se uzrujavati. :D

    [lilypie.com]

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Helga1905

    Ima li koja od vas problema sa tahikardijom u trudnoći?
    Dosad nisam nikad imala tahikardiju, ali svako malo me uhvati otkad sam trudna..

    Imam tahikardije,sinus,atrijska,aritmije, pojavile se kad i visoki tlak prije 3 godine, na tabletama sam, jedno vrijeme su se uz tablete ustabilile koliko toliko, a sad su bez obzira na tablete gotovo svakodnevne. Poslije poroda me ceka ablacija posto me sad u trudnoci ne smiju operirati. Jesu li ti bez obzira na aktivnost prisutne? One se znaju pojaviti i kao posljedica pada secera, slabokrvnosti, stresa, ubrzanog rada stitnjace, puno toga utjece na pojavu. Sto ti kaze dr?

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    Kolačić

    Bok cure, kako ste danas? :D Evo da se javim, netko je pitao čemu skrivanje trudnoće, iskreno ja sam možda pomalo praznovjerna i ne volim da mi svatko gleda u trbuh, možda je do toga. A i ne bih htjela da me se na poslu tretira drugačije, tipa šefu sam rekla kad sam bila 6 tjedana trudna i do sad je već par puta zaboravio da sam trudna jer se ništa ne vidi, a ne bih htjela da me drugačije tretira, ne znam, to sam samo ja. Možda malo uvrnuto, ali eto. Volim biti samostalna.
    .
    Jedno pitanje Je li moguće da mi curi neka tekućina iz sisa kad ih malo stisnem? Primjetila sam već par dana neke bijele mrvice na bradavicama i to očistim, ali sad sam išla stisnuti bubuljicu na sisi jer me nervira i kako sam stisnula sisu, izašla mi je neka prozirno bijela tekućina, malo je ljepljiva. Onda sam išla stisnuti drugu sisu i isto tako izlazi, ne previše, možda par kapi ali izađe. Ful sam se prepala, ne znam kaj je to.


    Mislim da je to normalno. Zašto sam posumnjala da sam trudna, ovaj put, jer mi je iz cicka izlazio kolostrum. Moj dok kaže da je sve to normalno i da hormoni divljaju i rade svoje. Bitno da je bijelo ili prozirno 😊. No sikirriki bit će toga još kad rodiš 😂. Mlazovi mlijeka kada neko tuđe dijete plače i tako to 😉

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    J@m@

    Stigla mi knjiga radosnica jupiiii


    Divna je!

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

  • Avatar Tinchyca

    Tinchyca

    Broj poruka: 590

    Prijavi adminu

    Jama jesi upisala da se beba vec rodila u onu formu od bebimila ili si napisala očekivani datum? Ja se nisam reg. još jer svugdje treba pisati ime djeteta i kad je rođeno pa ne znam dal hoce slat ako još nije.

    💙30.06.2018 💙 Noa💙
    [lilypie.com]

  • Avatar franovamamita

    franovamamita

    Broj poruka: 1371

    Prijavi adminu

    dan cure 
    isla s kumom i klincima do parka oni skakali mi pile kavicu bas sam se smrzla..onda rucak i klasika…sad smisljamo gdje bih mogli malo lutati
    slike svih busica divnee

    kolacic potpuno je normalno to je kolostrum ja sam sa prvim sinom imala vec u 12tt i to sam morala nositi one blaznice u grudnjaku jer je bas znalo curkati i bez da diram…nemoj stiskati i opusti se tijelo se priprema
     


    [lilypie.com]
    ❤..nitko ne zna koliko vas volim, vi jedini znate kako otkucaji moga srca zvuce iznutra ..❤ [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.