Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar bojana27

    bojana27

    Broj poruka: 749

    Prijavi adminu

    Minniee

    Pozdrav cure,
    Bojana sad sam pokopčala,imaš već curicu pa ste htjeli bracu?!??..čestitke na curici,slijedeće će biti dečko
    Ubijate sa ovim krafnama meni mužek neki dan donio iz Lidla paket,nestale su do slijedećeg jutra..sad ću i ja na kopanje po frižideru,neki puding mi se jede..joj onaj puding sa šlagom na vrhu ili voćna salata..ili sve skupa

    Hehe hvala ali ne :) ovo mi je 4-ta trudnoca , prva uzasna i porod za ne spominjat , jedna kiretaza i jedan spontani tako da sam ja gotova :) razmisljam o podvezivanju jajnika ☺️☺️ Ja sam se danas ubila u hrani imam 3 kg vise sad sigurno ahahah al sad opet oprezno :) odricem se u korizmi slatkisa i junk hrane :) 

  • Avatar baarbaraa29

    baarbaraa29

    Broj poruka: 899

    Prijavi adminu

    Ja se ne odricem nicega nego cu si dodat neke stvari..
    Blackie je mislim osjetila prvi ples jedne od svojih princeza 😆
    Bojana zbog dva smajlica ne znam jel se zezas 😊 ali ne odobravaju podvezivanje tako lako.
    Laku noc suborke! 💪🍼

    Sreca je kad od ljubavi tvog zivota nastane ljubav vaseg zivota 💙 Sebastian

    [lilypie.com]

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    Dobro jutro.
    Mi smo spavali koma, zbudila se oko 1 ići piškiti i do 4 nema spavanja. Malo se onda zbudilo sin pa curkica pa je bebo u trbuhu imao tulum i ne ma više spavanja.
    Danas se tankam kavom..
    Sretno svima na pregledima ako ih danas ima. Ja se nadam sutra pregledu jer sam se jučer zaboravila naručiti pa ću probati danas .
    😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

  • Avatar Tea👶

    Tea👶

    Broj poruka: 435

    Prijavi adminu

    Jutroooo ♥️

    22.tjedan +8kg zbog jucerasnjeg menia hahha 
    Nas opet nije probudilo pišanje, pa nas sad boli tibica malo, ali dobro…pocet cu alarm navijat  svaka 2 sata jer mogu i u ta 2 sata barem jednom na WC 🙄
    Sinoc zamjesila tijesto za posne fritule, pa cu ih sad prigat da udemo u korizmu slatko, pa detox da se malo ocistimo do Uskrsa 😂😂
    Šta rade budne krafnice?

    💙💚💛💜💙💚💛💜💙💚💛💜💙💚💛💜💙💚💛💜

  • Avatar pharmamma

    pharmamma

    Broj poruka: 1280

    Prijavi adminu

    Jutrooo
    Tea bušica je divna ❤️❤️
    Kuha se ručak polako i začas će biti vrijeme za krenuti na posao..drage moje, nakon 2 uzv da je beba vjerojatno dečko taman se naviknem obraćati se u muškom rodu i sad me ovo da je možda ipak curica skroz zbunilo hahaha nikako da se naviknem na novu ideju 🙈

    [lilypie.com]

  • Avatar Mya

    Mya

    Broj poruka: 966

    Prijavi adminu

    Teic predivna busa..😊ja danas poham oslic,pire i spinat..kasnije cu palacinke i navecer nas dragi povodom današnjeg dana vodi na veceru ..brusim se na neku tjesteninu sa umakom😋

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Dobro jutro ljepotice😘😘, sretno vam Valentinovo💘❤💓💙💗💖💕💚💛💜💝💞💟💌😍😘.
    I mi nismo spavali, oprale nas kontrakcije, poslje toga briga, neki strahovi…zaspali smo oko 5 kad je m otišo radit, ipak je umor prevladao…nadam se da ćemo sve imati lijep dan bez boljki i briga, s puuuunooo ljubavi😀😍😘

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Tea👶

    Jutroooo ♥️
    22.tjedan +8kg zbog jucerasnjeg menia hahha
    Nas opet nije probudilo pišanje, pa nas sad boli tibica malo, ali dobro…pocet cu alarm navijat svaka 2 sata jer mogu i u ta 2 sata barem jednom na WC 🙄
    Sinoc zamjesila tijesto za posne fritule, pa cu ih sad prigat da udemo u korizmu slatko, pa detox da se malo ocistimo do Uskrsa 😂😂
    Šta rade budne krafnice?


    Tea divna bušica 😘😘😘😍

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Hej cure!
    Napisem cijeli post i stisnem odustani,  umjesto posalji! Grrrrr
    Ugl ajmo ponovno…
    Tea divna si! 😍😍😍
    J@m@ kakvo je stanje kod tebe?
    Pharmamma i ja bi se sad tesko navikla da mi mali postane cura. 😂😂😂
    Ne znam jeste pricale vec,  jeste izabrale ime za bebice?
    Ja pojma nemam kaj cu za rucak danas. :/

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar bojana27

    bojana27

    Broj poruka: 749

    Prijavi adminu

    baarbaraa29

    Ja se ne odricem nicega nego cu si dodat neke stvari..
    Blackie je mislim osjetila prvi ples jedne od svojih princeza 😆
    Bojana zbog dva smajlica ne znam jel se zezas 😊 ali ne odobravaju podvezivanje tako lako.
    Laku noc suborke! 💪🍼

    Ne ne ne salim se :) ici cu na komisiju pa neka odluce :) 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.