Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar bojana27

    bojana27

    Broj poruka: 749

    Prijavi adminu

    Moja je po izboru tate i seke Lucija , osim ako do kraja ne bude David 🤭 :) za rucak ne planiram nista , maloj imam pripremljenu piletinu pa cu samo spohat na brzinu i malo joj rize napravit :) Kada planirate pocet slagat kimbije , pripremat robicu , kupit sve potrebstine do kraja ? Ja se tolko bojim kraja da ono sve razmisljam da kad odem u bolnicu sve naprave 😅

  • Avatar pharmamma

    pharmamma

    Broj poruka: 1280

    Prijavi adminu

    Dragi se nekako nada da je ipak dečko hahaha to mu je odavno želja…iako je jučer zaključio da ne bi ni cura bila loša,ipak su si kćeri bolje s tatama 😁😁
    Za ime još ne znamo, pogotovo za muško..za žensko imam favorita već neko dulje vrijeme,prije nego smo uopće počeli raditi na bebi-Vanesa…ali se činilo da nam žensko neće trebati 😂

    [lilypie.com]

  • Avatar bojana27

    bojana27

    Broj poruka: 749

    Prijavi adminu

    pharmamma

    Dragi se nekako nada da je ipak dečko hahaha to mu je odavno želja…iako je jučer zaključio da ne bi ni cura bila loša,ipak su si kćeri bolje s tatama 😁😁
    Za ime još ne znamo, pogotovo za muško..za žensko imam favorita već neko dulje vrijeme,prije nego smo uopće počeli raditi na bebi-Vanesa…ali se činilo da nam žensko neće trebati 😂

    Ja ti doma imam curu kojoj je mama cijeli svijet a tatu ko sisa 😂😂

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Bojana,  ja cu kroz koji tjedan pocet polako s reorganozacijom ormara i pranjem i peglanjem robice. Kinderbet ce M sloziti dok ja budem u bolnici,  jer u spavacoj nemam puno mjesta,  pa si necu prije stvarat guzvu s tim. Kozmetiku za bebu cu kupiti cca mj dana prije,  a tada cu si i torbu za rodiliste spakirat

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar pharmamma

    pharmamma

    Broj poruka: 1280

    Prijavi adminu

    Bojana27

    pharmamma

    Dragi se nekako nada da je ipak dečko hahaha to mu je odavno želja…iako je jučer zaključio da ne bi ni cura bila loša,ipak su si kćeri bolje s tatama 😁😁
    Za ime još ne znamo, pogotovo za muško..za žensko imam favorita već neko dulje vrijeme,prije nego smo uopće počeli raditi na bebi-Vanesa…ali se činilo da nam žensko neće trebati 😂
    Ja ti doma imam curu kojoj je mama cijeli svijet a tatu ko sisa 😂😂


    To mu nećemo reći 😂😂😂

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Ja imam vec jednog sincica,  koji ce uskoro 5 godina i mama je kraljica! 😍 Tata mu je kompa,  veli on 😂😂😂 ali mama je mama. 😁 Zove se Maksim.
    Ovaj mali hahar u busici ce biti Aleksandar.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Mya

    Mya

    Broj poruka: 966

    Prijavi adminu

    ProudMomy

    Hej cure!
    Napisem cijeli post i stisnem odustani, umjesto posalji! Grrrrr
    Ugl ajmo ponovno…
    Tea divna si! 😍😍😍
    J@m@ kakvo je stanje kod tebe?
    Pharmamma i ja bi se sad tesko navikla da mi mali postane cura. 😂😂😂
    Ne znam jeste pricale vec, jeste izabrale ime za bebice?
    Ja pojma nemam kaj cu za rucak danas. :/

    Nisam vise tempirana bomba..pijem terapiju i kao da mi je u glavi bistrije,vidjet cemo u ponedjeljak na mjerenju da li djeluju..ali kava mi fali jako😥 sta se imena tice decko Niko,cura Nikol pa sta nam se pokaze,nadam se prije poroda.e ja sam dobila onu crtu,od cica do dolje

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    J@m@

    ProudMomy

    Hej cure!
    Napisem cijeli post i stisnem odustani, umjesto posalji! Grrrrr
    Ugl ajmo ponovno…
    Tea divna si! 😍😍😍
    J@m@ kakvo je stanje kod tebe?
    Pharmamma i ja bi se sad tesko navikla da mi mali postane cura. 😂😂😂
    Ne znam jeste pricale vec, jeste izabrale ime za bebice?
    Ja pojma nemam kaj cu za rucak danas. :/
    Nisam vise tempirana bomba..pijem terapiju i kao da mi je u glavi bistrije,vidjet cemo u ponedjeljak na mjerenju da li djeluju..ali kava mi fali jako😥 sta se imena tice decko Niko,cura Nikol pa sta nam se pokaze,nadam se prije poroda.e ja sam dobila onu crtu,od cica do dolje


    Linea negra? 😍😍😍😍
    Ja ju jos nemam. S Maksom sam ju imala,  od pupka prema dolje. Sad se jos nije pojavila,  ili mozda ja ne vidim 😁
    Nadam se da ce biti ok,  sa terapijom.
    I Honeyina divljakusa ce biti Nikol 😍😍😍

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    ProudMomy

    Hej cure!
    Napisem cijeli post i stisnem odustani, umjesto posalji! Grrrrr
    Ugl ajmo ponovno…
    Tea divna si! 😍😍😍
    J@m@ kakvo je stanje kod tebe?
    Pharmamma i ja bi se sad tesko navikla da mi mali postane cura. 😂😂😂
    Ne znam jeste pricale vec, jeste izabrale ime za bebice?
    Ja pojma nemam kaj cu za rucak danas. :/


    Sve lijepa imena 😍😍😘.Moja ljubav malena će se zvati Mihael 😍😍, a ručak..hm..mislim da sam vidjela neku tunu u frižideru, kao nebi trebalo jest u t al ono nije ko da ju svaki dan jedem, točnije nikad😂, zasad kavica, magnezij i novalac…

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    Tea divna bušica 😍. Posne fritule (njam) molim recept 😀.
    Danas ćemo papati jaja i pomfrit a možda napravi i špinat i pire, vidjet ćemo. Kaka se nismo naspavali niš mi se ne nakuhava.
    Ena uh uh i vama teška noć 😱. Vjerujem da si zabrinuta ali mi mantramo pozitivno za tebw i bebolinca.
    Proud kak je dečko nemamo ime. Kikchi bi da zove Vid, muž bi klasično tipa Filip ili Marko a meni se baš jako jako sviđa Vigo (ali se nažalost sviđa samo meni 😕). 
    Mi uvijek slažemo sobicu pred kraj. Veš ću oprati postupno jer ga moram razvrstati.  Vjerujem Bojana da te strah ali svaka trudnoća je različita pa ne mora biti da će se u ovoj nešto loše dogoditi. Mantramo da bude sve dobro.
    Pharmama mojim prijateljima su se u 30 i nekom tjednu predomislili i iz dečk promijenili u curku a na kraju se rodio dečko 😂.

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.