Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mya

    Mya

    Broj poruka: 966

    Prijavi adminu

    ProudMomy

    J@m@

    ProudMomy

    Hej cure!
    Napisem cijeli post i stisnem odustani, umjesto posalji! Grrrrr
    Ugl ajmo ponovno…
    Tea divna si! 😍😍😍
    J@m@ kakvo je stanje kod tebe?
    Pharmamma i ja bi se sad tesko navikla da mi mali postane cura. 😂😂😂
    Ne znam jeste pricale vec, jeste izabrale ime za bebice?
    Ja pojma nemam kaj cu za rucak danas. :/
    Nisam vise tempirana bomba..pijem terapiju i kao da mi je u glavi bistrije,vidjet cemo u ponedjeljak na mjerenju da li djeluju..ali kava mi fali jako😥 sta se imena tice decko Niko,cura Nikol pa sta nam se pokaze,nadam se prije poroda.e ja sam dobila onu crtu,od cica do dolje

    Linea negra? 😍😍😍😍
    Ja ju jos nemam. S Maksom sam ju imala, od pupka prema dolje. Sad se jos nije pojavila, ili mozda ja ne vidim 😁
    Nadam se da ce biti ok, sa terapijom.
    I Honeyina divljakusa ce biti Nikol 😍😍😍

    Daaaa….dragi je birao za curicu,cudo pa cim je ispalio moze,svidjelo nam se na prvu

  • Avatar bojana27

    bojana27

    Broj poruka: 749

    Prijavi adminu

    Ja sam planirala na pocetku 5 tog mjeseca krenut sa svim , kimbi lijepo slozit imam i viska mjesta u sobi 😁 , komodu cemo sada kupit kad idemo u zagreb na Goljak 2.3 :) , i isto u 5 mj kupit sve sta je potrebno jos od kozmetike i lagano prat robicu i probat peglat ako ne zaduzit sveki za peglanje :) a torbu spremam kad udem u 37 tjedan 😅 praznovjerna sam , ali s malom sam je spremila i kazem muzu e sad mogu ic rodit i tu vecer zavrsim na hitnoj 🤨

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Moj muz je birao za prvog sina ime,  sad sam birala ja. Naravno,  morala sam dobit zeleno svijetlo 😂😂😂
    Prijedlozi Ivor,  Marko i Mata mi nisu prosli 😂😂😂
    Vec sam bila mislila da ce mi i za Aleksandra rec da mu se ne svidja 😂

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    Sva su mi imena divna 😍.
    Naši kikachi su Luka i Nina (imena izabrana puno prije nego su se rodili). 
    Mila bi nam bila favorit da je curka a kak je dečko teško nam se odlučiti (meni se teško odlučiti)

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Bojana27

    Ja sam planirala na pocetku 5 tog mjeseca krenut sa svim , kimbi lijepo slozit imam i viska mjesta u sobi 😁 , komodu cemo sada kupit kad idemo u zagreb na Goljak 2.3 :) , i isto u 5 mj kupit sve sta je potrebno jos od kozmetike i lagano prat robicu i probat peglat ako ne zaduzit sveki za peglanje :) a torbu spremam kad udem u 37 tjedan 😅 praznovjerna sam , ali s malom sam je spremila i kazem muzu e sad mogu ic rodit i tu vecer zavrsim na hitnoj 🤨


    Ja cu recimo zbog praznovjerja stavit torbu u auto kad idem u bolnicu na kontrolu. Svaki put ce bit u autu. S Maksom sam ju nosila svaki puta,  osim onoga puta kad sam ostala roditi. 😂😂😂😂

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Mya

    Mya

    Broj poruka: 966

    Prijavi adminu

    Necakinja mezimica je nika,dragi nikica pa sam gledala tipa kao oni..meni je komodu složio,kolica,krevetic stoje,ostala mi samo kozmetika i torba..robicu cu pocet kad otopli prat i peglat,imam da trg.mogu otvorit

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    ProudMomy

    Moj muz je birao za prvog sina ime, sad sam birala ja. Naravno, morala sam dobit zeleno svijetlo 😂😂😂
    Prijedlozi Ivor, Marko i Mata mi nisu prosli 😂😂😂
    Vec sam bila mislila da ce mi i za Aleksandra rec da mu se ne svidja 😂


    😂😂😂 Tak ni meni ne prolazi puno imena, a ovaj put M bira ime 😂😂😂 (odnosno ima glavnu riječ)

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    Bojana27

    Ja sam planirala na pocetku 5 tog mjeseca krenut sa svim , kimbi lijepo slozit imam i viska mjesta u sobi 😁 , komodu cemo sada kupit kad idemo u zagreb na Goljak 2.3 :) , i isto u 5 mj kupit sve sta je potrebno jos od kozmetike i lagano prat robicu i probat peglat ako ne zaduzit sveki za peglanje :) a torbu spremam kad udem u 37 tjedan 😅 praznovjerna sam , ali s malom sam je spremila i kazem muzu e sad mogu ic rodit i tu vecer zavrsim na hitnoj 🤨


    Onda svakak složi u 37 tjednu da si sigurna.
    Mi samo spustimo koljevku s tavana a kindač ćemo slagat kad preraste koljevku. Ostaje odjeća, kozmetika i torba za bebu a to još stignem. Tamo noš kojih 10 tjedana pa ću onda 😂😂😂

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

  • Avatar bojana27

    bojana27

    Broj poruka: 749

    Prijavi adminu

    Ja cu sve slozit od 33 do 36 tjedna i cekat ak bude prije jebiga bude sveki 😇😇 Nego , kolko su vam bile teske bebice cca u 20 tom tjednu ?

  • Avatar bejb23

    bejb23

    Broj poruka: 526

    Prijavi adminu

    Dobro jutro raspisane cure 😂
    Evo ja procitam i zaboravim sto sam uopce procitala i htjela komentirati. I onda vracanje gore 😂 Stvarno se brinem za sebe 🙄
    Barbara, sto dodajes? 
    Tea lijepa busica 😍
    Moja je sinoc bila velika od prejedanja. Jutros je pola nema 😂
    Cure lijepa su vam imena. I Vigo mi je bas lijepo. Meni se jedinoj u familiji svida Emanuela sto bi znacilo ona koja donosi radost ali se nikom ne svida. Samo meni. 😔 Sad sam u potrazi za drugim zenskim. Od muskih imamo par u vidu pa cemo jos vidjeti. Sa zenskima smo kratki. 
    Rucak, nemam pojma sto cu 🙄
    Lijep dan! 

    💗Baby E💗
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.