Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    ProudMomy

    Ena31

    Ha ha Proudy , moramo se strpiti i vidjeti 😂…al i babe znaju fulati 😂😂…e draga, ti imaš iskustva s mirovanjem, jel mogu i malo na leđima ležat ili ? Nezz više kak se namjestit, lijevi but mi utrnuo☺

    Ja ti lezim svakak, jedan bok, drugi bok, malo na ledja, pa kao neki polubok. Tak i tak ne mogu predugo u ni jednom polizaju pa se vrtim ko na raznju 😁


    Tak i ja😂😂, samo molim Boga da mi idući put veli da nemoram samo ležat i da se bebo izmigoljio i pomjerio višlje, vani je sunce, ja bi u šetnju malo😥

  • Avatar Tinchyca

    Tinchyca

    Broj poruka: 590

    Prijavi adminu

    Curke sve vas teže pratim 😂
     Tea lijepa buša.
    Mi ćemo kinderbet imat u dječjoj sobi gdje si planiram stavit krevet tak da budem blizu bebe dok je mala. Mislim da je bolje da se od početka navikne ba krevetić. A dok smo dolje u dnevnom ili košara od kolica za početak a poslije ona njihalica i baby gym.
    Mi smo sa 17+2 imali 200gr i 15cm i bili smo veći za kojih tjedan dana. Sljedeci pregled nam je 27.02 bit cemo 21+2.
    Mi smo odabrali ime Noa. Tražili smo kraće ime jer je prezime dulje 😊

    💙30.06.2018 💙 Noa💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Tinchyca

    Tinchyca

    Broj poruka: 590

    Prijavi adminu

    ProudMomy

    Ena31

    Ha ha Proudy , moramo se strpiti i vidjeti 😂…al i babe znaju fulati 😂😂…e draga, ti imaš iskustva s mirovanjem, jel mogu i malo na leđima ležat ili ? Nezz više kak se namjestit, lijevi but mi utrnuo☺

    Ja ti lezim svakak, jedan bok, drugi bok, malo na ledja, pa kao neki polubok. Tak i tak ne mogu predugo u ni jednom polizaju pa se vrtim ko na raznju 😁


    Tak i ja 😂 Pa se ujutro probudim sa bolovima u kičmi 🙈

    💙30.06.2018 💙 Noa💙
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Tinchyca

    ProudMomy

    Ena31

    Ha ha Proudy , moramo se strpiti i vidjeti 😂…al i babe znaju fulati 😂😂…e draga, ti imaš iskustva s mirovanjem, jel mogu i malo na leđima ležat ili ? Nezz više kak se namjestit, lijevi but mi utrnuo☺

    Ja ti lezim svakak, jedan bok, drugi bok, malo na ledja, pa kao neki polubok. Tak i tak ne mogu predugo u ni jednom polizaju pa se vrtim ko na raznju 😁

    Tak i ja 😂 Pa se ujutro probudim sa bolovima u kičmi 🙈


    Da..i ja..samo kaj nakon buđenja opet ispočetka cijeli dan..i opet ispočetka…a jesam cendrava danas😥

  • Avatar Tinchyca

    Tinchyca

    Broj poruka: 590

    Prijavi adminu

    ja si nabavila jastuk onaj. Samo sam pogriješila jer sam jastučnicu sušila u sušlici i sad se dosta stisnula i kad sam jedva stavila jastuk unutra jako je nabijen i nije mi nest udoban 🙃

    💙30.06.2018 💙 Noa💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    Cure! Necu vas stici nikad procitati 🙈 Imala sam neprospavane noci, vozila muza na hitnu, ispada da je sve ok hb, vidjet cemo. Na poslu ludnica pa ne stignem citati 😂 moram raditi uzas 🙈 
    Danas bila na pregledu, sve super, ja zatvorena, na +2kg, potvrdeno jos jednom da je curica, i ona je super, teska 630g, odgovara zm. Slijedeci tjedan u cetvrtak idem na ogtt, vadim i kks, tsh i crp. Ljubim i nadam se da cu uhvatit malo vremena da vas i procitam i polovim! Aktivne ste i to mi je drago 💗 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Honey

    Cure! Necu vas stici nikad procitati 🙈 Imala sam neprospavane noci, vozila muza na hitnu, ispada da je sve ok hb, vidjet cemo. Na poslu ludnica pa ne stignem citati 😂 moram raditi uzas 🙈
    Danas bila na pregledu, sve super, ja zatvorena, na +2kg, potvrdeno jos jednom da je curica, i ona je super, teska 630g, odgovara zm. Slijedeci tjedan u cetvrtak idem na ogtt, vadim i kks, tsh i crp. Ljubim i nadam se da cu uhvatit malo vremena da vas i procitam i polovim! Aktivne ste i to mi je drago 💗


    Super draga za pregled i malenu ljepoticu, nadam😍😍,  se da će m brzo doći k sebi😘

  • Avatar bejb23

    bejb23

    Broj poruka: 526

    Prijavi adminu

    Puno ste mi aktivne danas. Ne stignem vas loviti sada tako da cu veceras u miru 😘

    💗Baby E💗
    [lilypie.com]

  • Avatar Blackíe

    Blackíe

    Broj poruka: 160

    Prijavi adminu

    Ne stignem ni ja pratit 🙈
    Honey super za pregled i curku. Nadam se da ce muz ostat ok. 
    Sliku vam okacim cim stignem, ovih dana samo spavam doma. 
    Preletila sam imena 😍 Nase su zasad Bruna i Marta ako nesto ne promijenimo 😬
    Da su bili decki bio bi David i brat mu bezimeni 😂 Nemamo bas muskih imena. Vidila sam da je ivy cini mi se spomenula Vida, i to mi je super ime 😍 Ali ono, Vid i David… Lolek i Bolek 😂

    17.7. 💝💝
    [lilypie.com]

  • Avatar Tea👶

    Tea👶

    Broj poruka: 435

    Prijavi adminu

    Evo moje fritulice jedan pozz iz kreveta 😂   
    Umorna sam… amen 😴😴😴
    Btw evo posnih fritula –>
    https://www.coolinarika.com/recept/fritule-posne/ [coolinarika.com]😋

    💙💚💛💜💙💚💛💜💙💚💛💜💙💚💛💜💙💚💛💜

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.