Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    Ena31

    franovamamita

    mladamamicai ja imam kolostrum negdje od 17tt al ne bude mi flekacurka samo ako stisnem…al u prvoj mi je dosta curilo…
    tealijepo da si zadovoljna sama sa sobom onda jos vise blistas i sjajis
    a ti ena sporije trpaj pa neces proljevati

    😂😂😂ma nije to nego sam bila prelijena i podignuti se malo bar dok pojedem, a uz čitanje klokanice pletenica i jogurt mi trajali valjda dobrih pol sata😂😘


    😂😂😂😂

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Žgaravicu imam non stop, pomaže nešto mliječno,lijevi bok,  Rennie, voda, bademi, nekad kombinacije, a ak baš niš ne pomaže onda se moram dignuti malo.

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Ena31

    Žgaravicu imam non stop, pomaže nešto mliječno,lijevi bok, Rennie, voda, bademi, nekad kombinacije, a ak baš niš ne pomaže onda se moram dignuti malo.


    Ja u ovoj trudnoci uopce do sad nisam zgaravicu imala. U prvoj me ubila.
    Ako cemo po babskim pricama,  ovaj ce bit celav 😂😂😂😂

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Tea👶

    Tea👶

    Broj poruka: 435

    Prijavi adminu

    ProudMomy

    Ena31

    Žgaravicu imam non stop, pomaže nešto mliječno,lijevi bok, Rennie, voda, bademi, nekad kombinacije, a ak baš niš ne pomaže onda se moram dignuti malo.

    Ja u ovoj trudnoci uopce do sad nisam zgaravicu imala. U prvoj me ubila.
    Ako cemo po babskim pricama, ovaj ce bit celav 😂😂😂😂


    I moj ce celavac bit 😂♥️

    💙💚💛💜💙💚💛💜💙💚💛💜💙💚💛💜💙💚💛💜

  • Avatar mina04

    mina04

    Broj poruka: 595

    Prijavi adminu

    Dobar dan trudnicice..mi smo se za sad odlucili za David ili Nika, vidit cemo kad saznamo spol.
    Mene jucer bas nesto dole jako bolilo, ova dva dana sam malo vise hodala pa mislim da nije mozda od toga? Ja se cim mi bude bolje selim u Austriju k muzu pa mislim da cu gore kupiti vecinu stvari. Samo me strah selidbe i novih doktora, i njihovih bolnica 😅😅😅

    [lilypie.com]

    All of God’s grace in one tiny face 💟
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    ProudMomy

    Ena31

    Žgaravicu imam non stop, pomaže nešto mliječno,lijevi bok, Rennie, voda, bademi, nekad kombinacije, a ak baš niš ne pomaže onda se moram dignuti malo.

    Ja u ovoj trudnoci uopce do sad nisam zgaravicu imala. U prvoj me ubila.
    Ako cemo po babskim pricama, ovaj ce bit celav 😂😂😂😂


    😂😂😂😂😂😂, onda bude moj čupavac, baš sam rekla deagome da je malome bolje da se rodi čupav da nisu te žgaravice uzalud😁

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Ena31

    ProudMomy

    Ena31

    Žgaravicu imam non stop, pomaže nešto mliječno,lijevi bok, Rennie, voda, bademi, nekad kombinacije, a ak baš niš ne pomaže onda se moram dignuti malo.

    Ja u ovoj trudnoci uopce do sad nisam zgaravicu imala. U prvoj me ubila.
    Ako cemo po babskim pricama, ovaj ce bit celav 😂😂😂😂

    😂😂😂😂😂😂, onda bude moj čupavac, baš sam rekla deagome da je malome bolje da se rodi čupav da nisu te žgaravice uzalud😁


    Meni je prvi bio fakat cupav,  i ubijala me zgaravica. Ak sad prodjem bez njih i rodim celavca,  pocet cu vjerovat babama 😂😂😂😂😂

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Minniee

    Minniee

    Broj poruka: 185

    Prijavi adminu

    Ja sam isto sa sinom imala žgaravicu od prvog dana, rodio se sa lijepom gustom frizuricom  

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Ha ha Proudy , moramo se strpiti i vidjeti 😂…al i babe znaju fulati 😂😂…e draga, ti imaš iskustva s mirovanjem, jel mogu i malo na leđima ležat ili ? Nezz više kak se namjestit, lijevi but mi utrnuo☺

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Ena31

    Ha ha Proudy , moramo se strpiti i vidjeti 😂…al i babe znaju fulati 😂😂…e draga, ti imaš iskustva s mirovanjem, jel mogu i malo na leđima ležat ili ? Nezz više kak se namjestit, lijevi but mi utrnuo☺


    Ja ti lezim svakak,  jedan bok,  drugi bok,  malo na ledja,  pa kao neki polubok. Tak i tak ne mogu predugo u ni jednom polizaju pa se vrtim ko na raznju 😁

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.