Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar franovamamita

    franovamamita

    Broj poruka: 1371

    Prijavi adminu

    ej cure ma moj je tlak i inace uzasno nizak zna cak biti 70/40 ali nekako osjecam ksd je od tlaka sad nije bilo…ali bolje mi je cak sam i kucu pospremila i podove obrisala…bit ce da je od vratne kraljeznice jer dragi me onda isao masirati i bilo mi je bolje…

    sve prerano rodene bebice u molitvi,borci su to💕


    [lilypie.com]
    ❤..nitko ne zna koliko vas volim, vi jedini znate kako otkucaji moga srca zvuce iznutra ..❤ [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    franovamamita

    ej cure ma moj je tlak i inace uzasno nizak zna cak biti 70/40 ali nekako osjecam ksd je od tlaka sad nije bilo…ali bolje mi je cak sam i kucu pospremila i podove obrisala…bit ce da je od vratne kraljeznice jer dragi me onda isao masirati i bilo mi je bolje…

    sve prerano rodene bebice u molitvi,borci su to💕


    Uf..užas…čuvaj se😘

  • Avatar Tinchyca

    Tinchyca

    Broj poruka: 590

    Prijavi adminu

    Šokiralo me ovo sa Mono. Jadna je toliko toga prošla.  Super da je sluša intuiciju i aišla u bolnicu. Sigurna sam da će se bebica lijepo oporaviti i biti hrabra i borac ko njena mama 😊

    Sad si i ja razmišljam o kupnji tog baby watchera.
    I ja muku mučim sa niskim tlakom i sa tahikardijom. Neki dan imala napadaj srce mi kucalo 140 dok sam ležala i sve mi šumilo u ušima…
    Prestala sam pit tablete kak sam ostala trudna nadam se da ih necu trebat opet počet.

    💙30.06.2018 💙 Noa💙
    [lilypie.com]

  • Avatar mandarina

    mandarina

    Broj poruka: 63

    Prijavi adminu

    baarbaraa29 čestitam na dečkiću. 
    Tea lijepi okrugli trbušćić. 
    cuvita13 dobrodošla 
    nikolina219 u kojem dućanu si kupila traperice za trudnice, nije ih baš lako za pronaći. Ja sam jedino nabasala na jedne trapke i trenirku u Mani.
    Mono i bebici želim svu sreću i sve najbolje. 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Tinchyca

    Šokiralo me ovo sa Mono. Jadna je toliko toga prošla. Super da je sluša intuiciju i aišla u bolnicu. Sigurna sam da će se bebica lijepo oporaviti i biti hrabra i borac ko njena mama 😊

    Sad si i ja razmišljam o kupnji tog baby watchera.
    I ja muku mučim sa niskim tlakom i sa tahikardijom. Neki dan imala napadaj srce mi kucalo 140 dok sam ležala i sve mi šumilo u ušima…
    Prestala sam pit tablete kak sam ostala trudna nadam se da ih necu trebat opet počet.


    Sve nas je malo to potreslo s njom! Ima bas trnovit put. Ali moramo biti pozitivne! Ja jesam kako za nju i njenu mrvu,  tako i za sebe i svoju! Slusati intuiciju i biti pozitivne 😉

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • nikolina219

    Broj poruka: 82

    Prijavi adminu

    Bebice i mame u mislima i molitvama, Bog će sve izvest na dobro !
    mandarina kupila sam u h&m-u u areni 

    [lilypie.com]

  • cuvita13

    Broj poruka: 34

    Prijavi adminu

    ima trapka u h&m tamo sam ih kupovala prvu trudnocu.   izdrzale do iza poroda mjesec dva 😁
    i mene muci neka upala sa cucom morat cu mazati kremicom mislim da mi je ovo druga u zivotu i nije ni malo ugodna 😥
    sinoc sam imala puste neke nocne more…zaspala sa glavoboljom. mozda je i do toga 🤷
    drzim fige za monu, al palcici su najjace bebe izdrzat ce sve njena cura 😘🤞

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar bojana27

    bojana27

    Broj poruka: 749

    Prijavi adminu

    Ne volim citat o prijevremenim porodima , odmah sam u komi :( Pogotovo jer imam vec jednu palcicu 😥😥 imace imam domam baby watcher i to je mrak stvar , imam i jos jedan strojcek koji ima slusalice al ne pisu otkucaji ali sama izracunam u 10 sekundi kolko ih cujem puta 5 :)) 

  • Avatar HappySeal

    HappySeal

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    Nego… jel samo meni debilno i idiotski bebi od 3 mjeseca otvarati Instagram? 

    https://www.jutarnji.hr/life/obitelj-i-djeca/ella-dvornik-kceri-otvorila-profil-na-instagramu-tromjesecna-balie-dee-vec-ima-12000-pratitelja-i-zakon-tu-nista-ne-moze/7056519/ [jutarnji.hr]

    Znam da ona živi od tih sponzorstava, ali ono… degutantno mi je do bola. Ja sam se ko klinka sramila kad bi moji izvadili album za goste, a ona stavlja dijete na sva zvona. 

    [lilypie.com]

    27.6. 💙

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    HappySeal

    Nego… jel samo menidebilno i idiotski bebi od 3 mjeseca otvarati Instagram?

    https://www.jutarnji.hr/life/obitelj-i-djeca/ella-dvornik-kceri-otvorila-profil-na-instagramu-tromjesecna-balie-dee-vec-ima-12000-pratitelja-i-zakon-tu-nista-ne-moze/7056519/ [jutarnji.hr]

    Znam da onaživi od tih sponzorstava, ali ono… degutantno mi je do bola. Ja sam se ko klinka sramila kad bi moji izvadili album za goste, a ona stavlja dijete na sva zvona.


    Nisam bas mjerodavna glede toga,  jer opcenito nisam pobornik staljanja slika djece na drustvene mreze. Muz i ja smo se usuglasili nikada ne stavljati ni jednu i nismo. Ako i kada oni jednom odluce imati svoje profile nek stavljaju sto zele,  ja na svoj necu. Tako da ovo ne zelim ni komentirati. Skuzila sam vec na instagramu da mala ima svoj profil.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.