Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • cuvita13

    Broj poruka: 34

    Prijavi adminu

    franovamaamita samo hrabro.   to vrijeme ce ti brzo proci…onda znas da ce te biti svi skupa i da ce vam biti lakse financijsko stanje… ide samo jednu turu? 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar franovamamita

    franovamamita

    Broj poruka: 1371

    Prijavi adminu

    hvala vam cure…ma tesko mi je jer uvijek budi jaka,toliko sranja sam vec prosla i uvijek budi jaka,umorna sam od toga sto moram biti jaka 😢…zelim da vise bude sve ok i da mogu odahnuti…
    cuvita pa kontali smo do poroda naci neka 3mjeseca i onda bih bio s nama…


    [lilypie.com]
    ❤..nitko ne zna koliko vas volim, vi jedini znate kako otkucaji moga srca zvuce iznutra ..❤ [lilypie.com]

  • Kerolajn

    Broj poruka: 57

    Prijavi adminu

    Hej cure kako ste? Duuuugo me nije bilo jer ne stignem paliti laptop, a forum mi jako lose radi na mobu :( da bar imamo neku grupu na fejsu.. :/
    Cesto vas se sjetim. Kako su bebice? Jel se ritaju? :) ja imam jednog mirnog i pristojnog deckica, jako se malo rita, tak da sam uvjek sretna kad ga cujem, moj leptiric :) jel rastu busice? Koliko ste vec veliki? Pusr svima😘😘😘

    [lilypie.com]

    🖤 6.6.2018 🖤

  • Avatar HappySeal

    HappySeal

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    Franovamamavita, vidim da si u 20tt. To ti je skoro koliko ce ti muz biti odsutan, a sjeti se kako je brzo proslo. 

    I zajebi to - budi jaka. Pizdi ako ti se pizdi, ako nigdje drugdje onda tu. Svi smo mi ljudi od krvi i mesa i imamo pravo biti i tuzni i ljuti i prestraseni 

    [lilypie.com]

    27.6. 💙

  • Avatar Mya

    Mya

    Broj poruka: 966

    Prijavi adminu

    A bas to kako happy kaze,biti ce laksih i tezih trenutaka,ako se na to odlučite,a razlog znate sami najbolje.tu se uvijek mozes ispuhat i olaksat dusu

  • Avatar baarbaraa29

    baarbaraa29

    Broj poruka: 899

    Prijavi adminu

    Franova i ja sam htjela napisati isto sto i Happy! Jel mozes vjerovat da je od Svih svetih proslo 4 mjeseca vec? Ko bi reko, ha? Sve sto pocne i prodje!
    Koliko zena terenaca ima! Moja sestra prvi primjer. 5.na putu, a sogi 15 godina na terenu. I kad god dodje i opet ode svi odbrojavaju..i tako stalno.
    Koliko sam skuzila vasa opcija je jednokratna?
    I pa sta, smijes i ti posizit, puknit, oplakat! Pisi nama ovdje kad te uhvati da se nemas gdje sakrit od malog i zaplakat, ako do tog dodje.
    Bolje da je takav, poduzetan, da preuzima odgovornost, da brine o vama, da mu je stalo, da gleda u buducnost…nego da je zgubidan!
    Koliko bi cura htjelo da im se muz pokrene, a ne da sjedi i kuka kako se nema!
    Samo pozitivno, a za sive trenutke, zute minute i sve ostale boje i nijanse smo mi tu pa cemo bar kokodakat s tobim da vrijeme brze prodje! 😙

    Sreca je kad od ljubavi tvog zivota nastane ljubav vaseg zivota 💙 Sebastian

    [lilypie.com]

  • Avatar Teic

    Teic

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Drage mame, 15+4 smo i danas bila na pregledu i bila je krivo okrenuta beba pa se nije vidio spol ☺  ovako je sve uredu 😊 nestrpljiva sam jako sto se toga tice, a i jos nista ne osjecam u trbuhu pa me zanima kada ste vi saznale spol i kada ste pocele osjecati vase bebice? Hvala puno :)

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Teic

    Drage mame, 15+4 smo i danas bila na pregledu i bila je krivo okrenuta beba pa se nije vidio spol ☺ ovako je sve uredu 😊 nestrpljiva sam jako sto se toga tice, a i jos nista ne osjecam u trbuhu pa me zanima kada ste vi saznale spol i kada ste pocele osjecati vase bebice? Hvala puno :)


    Pozdrav Teic i dobrodošla nam. Urednu trudnoću ti želim😀. Spol sam saznala tu negdi po tjednima kako si ti sad, taman se nastavio da dokica vidi pišu😀. Neznam kad sam točno počela osjećati bebicu, nisam zapamtila😊, al s 20t se već fino lupkao a sad zna party napraviti😂😂, samo strpljivo, bude sve u svoje vrijeme😂

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    baarbaraa29

    Franova i ja sam htjela napisati isto sto i Happy! Jel mozes vjerovat da je od Svih svetih proslo 4 mjeseca vec? Ko bi reko, ha? Sve sto pocne i prodje!
    Koliko zena terenaca ima! Moja sestra prvi primjer. 5.na putu, a sogi 15 godina na terenu. I kad god dodje i opet ode svi odbrojavaju..i tako stalno.
    Koliko sam skuzila vasa opcija je jednokratna?
    I pa sta, smijes i ti posizit, puknit, oplakat! Pisi nama ovdje kad te uhvati da se nemas gdje sakrit od malog i zaplakat, ako do tog dodje.
    Bolje da je takav, poduzetan, da preuzima odgovornost, da brine o vama, da mu je stalo, da gleda u buducnost…nego da je zgubidan!
    Koliko bi cura htjelo da im se muz pokrene, a ne da sjedi i kuka kako se nema!
    Samo pozitivno, a za sive trenutke, zute minute i sve ostale boje i nijanse smo mi tu pa cemo bar kokodakat s tobim da vrijeme brze prodje! 😙


    Franova potpisujem Happy i barbaru! Ispizdi se i isplači ovdje s nama.. proći će i to i vratiti e se da uživa s vama… Drž se ti si lavica i to se vidi!!! 

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

  • Avatar Mladamamica1911

    Mladamamica1911

    Broj poruka: 554

    Prijavi adminu

    Teic

    Drage mame, 15+4 smo i danas bila na pregledu i bila je krivo okrenuta beba pa se nije vidio spol ☺ ovako je sve uredu 😊 nestrpljiva sam jako sto se toga tice, a i jos nista ne osjecam u trbuhu pa me zanima kada ste vi saznale spol i kada ste pocele osjecati vase bebice? Hvala puno :)

    Mi smo saznali da je pišonja u 13+5 …a prvi pokreti 18+3😊😊
    Imate neke ovisnosti od hrane tj craveate li za necim ?🍔🍟🍖🎂 ja se ovih bomboncica ne mogu zasitit bas se borim sama sa sobom da bi se suzdrzala 😭

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.