Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mya

    Mya

    Broj poruka: 966

    Prijavi adminu

    Jutro cure..mi imamo maticara za tri tjedna i ja jos nista nisam nasla,sve ili usko ili kratko,tako da o tim ceremonijama mi muka,smialila samo kako buket mora izgledat,ostatak nepoznanica🙈

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Jutro trudničice. Mladamamica i ja mislim da je to normalna pojava al napomeni giniću idući put, bit ćeš mirnija. Ivymicek ne brini za kilice, to ti je vjerojatno voda, a i moraš dobiti na kilaži, sad ćemo pol kile tjedno dobivat jer nam bebe dobivaju 200grama tjedno, negdi sam čitala😂.
    Proudy nije mi dala ništa ni ovaj put za cerviks, rekla je da se skraćuje ali kao da nije panika i da može izdržati(u 4 tjedna skoro pol cm se skratio), da ga ima dovoljno, dobila sam neki prašak Fostomicin jedno pakiranje(valjda zbog mokraće, čitam antibiotik?)

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Jutro svima!
    Evo ja se probudila. 
    Vama koje ste u potrazi za haljinicama,  sretno!
    U prosloj t sam se udavala u 6.mj i znam koje su to muke. Nemas pojma koliko ces ili neces narasti.
    Mladamamica nadam se da si ok danas! 😘
    Ena,  pa da,  malo mi pol cm djeluje dosta za mj dana,  uz mirovanje. Ne znam zakaj izbjegava dat utricr nije da ni tebe ni nju nesto kosta i samo je hormon u pitanju. Ja bi se bez njih davno porodila. U svakom slucaju,  bitno da je beba dobro. Veliki je vec jako! Drzite mi se! 😘

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Majda23

    Majda23

    Broj poruka: 312

    Prijavi adminu

    Jutro, i ja se udajem za mjesec dana, idem na probu vjenčanice tjedan prije svatova. Svi me zezaju da neću stati u vjenčanicu koliki mi je stomak 😂 tobože pazim šta jedem jer mi se u licu vidi da sam se udebljala ali ne ide mi, ne mislim se zamarati s tim 🙈

    [lilypie.com]

    04.07. Matija 💜

  • Avatar baarbaraa29

    baarbaraa29

    Broj poruka: 899

    Prijavi adminu

    Pridruzujem se temi skracenog g.Cerviksa! Opet!
    Jucer isla i i meni je opet 3.2, ali sam od zadnjeg pregleda svaki dan u skoli i sjedim po 5 sati.
    Pojacala mi je Utrice sa samo navecer na i po jedan ujutro pa u uto.opet na pregled kad ce gledat i bebija!
    Ena ja sam podrazumjevala da ih i ti koristis! Zar to nije prva opcija “ljecenja” u slucajevima kao nasi!?
    Nadam se da se nece micat s ove brojcice! 😞
    Sto se ceremonija/odjece tice neki dan sam zasla u H&M i ima odlicnih hlaca! S niskim strukom, na vezanje..sve onak sirokih nogavica..pa kontam ak bi koja morala zbog “struka” 😆 uzimat veci br.na samom modelu se nebi ni kuzilo. Gore neka lijepa kosulja.. Naravno to za one kojima haljina nije iskljuciva opcija! Mi imamo svatove u 5.mj.i planiram tak nest uzet!

    Sreca je kad od ljubavi tvog zivota nastane ljubav vaseg zivota 💙 Sebastian

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu
    Dobar tek! 😉

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Hey Barbara..a neznam, ona ko da nezna da utrići postoje, pitat ću ju kad ću nositi nalaz od uzv…Proudy dobar tek😋…meni se još ne ustaje a gladna sam😂

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    ProudMomy

    Dobar tek! 😉


    Njam! Dobar tek!

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

  • Avatar franovamamita

    franovamamita

    Broj poruka: 1371

    Prijavi adminu

    dan
    ajme nisam se nikako naspavala..doruckovlala na brzinu i trcim voditi necskinju kod zubara…
    sto se tice cerviksa meni moja ga ne mjeri  samo me procackala dolje rukom i rekla zatvorena si….


    [lilypie.com]
    ❤..nitko ne zna koliko vas volim, vi jedini znate kako otkucaji moga srca zvuce iznutra ..❤ [lilypie.com]

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    Ena31

    Jutro trudničice. Mladamamica i ja mislim da je to normalna pojava al napomeni giniću idući put, bit ćeš mirnija. Ivymicek ne brini za kilice, to ti je vjerojatno voda, a i moraš dobiti na kilaži, sad ćemo pol kile tjedno dobivat jer nam bebe dobivaju 200grama tjedno, negdi sam čitala😂.
    Proudy nije mi dala ništa ni ovaj put za cerviks, rekla je da se skraćuje ali kao da nije panika i da može izdržati(u 4 tjedna skoro pol cm se skratio), da ga ima dovoljno, dobila sam neki prašak Fostomicin jedno pakiranje(valjda zbog mokraće, čitam antibiotik?)


    Ajmd pol kg tjedno 😱😱😱, šalim se 😂😂😂. Kad naši piceki rastu 😂😂😂 rastemo i mi
    Držim fige za utrić jer ne odmaže a ak pomogne super 😍. 

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.