Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Rubia

    Rubia

    Broj poruka: 172

    Prijavi adminu

    Ena izdrzi jos maloo, sve ce to brzo proci, ma znas i sama ❤️ 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Nisam puno pohvatala, osim da se Ena skratila.
    Ena draga,  jel ti sad dao utrogestan?!? Ne moze ovo magnezij drzat samo nikako!

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Mladamamica1911

    Mladamamica1911

    Broj poruka: 554

    Prijavi adminu

    Cure imam problem nekako stalno su mi gacice mokre..ja znam da ne piskim u gace valjda…a nije nikakva sluz ni nista (oprostite na gadostima) ..al sta da radim da krenem panicarit ili?

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Mladamamica1911

    Cure imam problem nekako stalno su mi gacice mokre..ja znam da ne piskim u gace valjda…a nije nikakva sluz ni nista (oprostite na gadostima) ..al sta da radim da krenem panicarit ili?


    Nemoj dizat paniku! Najvjerojatnije je iscjedak samo 
    Ako se bojis da je plodna voda,  stavi maramicu medju noge i jako se nakaslji na silu,  ako otjece plodna voda,  maramica ce biti mokra. I ako se ne mozes umiriti,  odi na hitnu,  naravno! 😘

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Mladamamica1911

    Mladamamica1911

    Broj poruka: 554

    Prijavi adminu

    ProudMomy

    Mladamamica1911

    Cure imam problem nekako stalno su mi gacice mokre..ja znam da ne piskim u gace valjda…a nije nikakva sluz ni nista (oprostite na gadostima) ..al sta da radim da krenem panicarit ili?

    Nemoj dizat paniku! Najvjerojatnije je iscjedak samo
    Ako se bojis da je plodna voda, stavi maramicu medju noge i jako se nakaslji na silu, ako otjece plodna voda, maramica ce biti mokra. I ako se ne mozes umiriti, odi na hitnu, naravno! 😘


    Kasalj ne utjece na to 😢
    A nemam sad kako ici na hitnu 😦
    Al me panika nekako uhvatila 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Mladamamica1911

    ProudMomy

    Mladamamica1911

    Cure imam problem nekako stalno su mi gacice mokre..ja znam da ne piskim u gace valjda…a nije nikakva sluz ni nista (oprostite na gadostima) ..al sta da radim da krenem panicarit ili?

    Nemoj dizat paniku! Najvjerojatnije je iscjedak samo
    Ako se bojis da je plodna voda, stavi maramicu medju noge i jako se nakaslji na silu, ako otjece plodna voda, maramica ce biti mokra. I ako se ne mozes umiriti, odi na hitnu, naravno! 😘

    Kasalj ne utjece na to 😢
    A nemam sad kako ici na hitnu 😦
    Al me panika nekako uhvatila


    Sigurno je iscjedak samo,  a mozda ti i pobjegne piskenje,  nista cudno. Ako ti nista ne curu kad se nakasljes,  mislim da se mozes umiriti. Skuzila bi plodnu vodu 

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar franovamamita

    franovamamita

    Broj poruka: 1371

    Prijavi adminu

    Mladamamica1911

    ProudMomy

    Mladamamica1911

    Cure imam problem nekako stalno su mi gacice mokre..ja znam da ne piskim u gace valjda…a nije nikakva sluz ni nista (oprostite na gadostima) ..al sta da radim da krenem panicarit ili?

    Nemoj dizat paniku! Najvjerojatnije je iscjedak samo
    Ako se bojis da je plodna voda, stavi maramicu medju noge i jako se nakaslji na silu, ako otjece plodna voda, maramica ce biti mokra. I ako se ne mozes umiriti, odi na hitnu, naravno! 😘

    Kasalj ne utjece na to 😢
    A nemam sad kako ici na hitnu 😦
    Al me panika nekako uhvatila


    hej draga ma vjerojatno je samo vodeniji iscjedak i meni je tako,bude mi 4,5 dana onda oopet “obican ” iscjedak i tako u krug…a panicarila sam jako jer mi je u prosloj t voda otjecala u 16tt…meni zna ono kao nista suho dok lezim i kad ustanem osjetim mokro…a moguce je i da pipi malo procuri a da ni ne osjetis…


    [lilypie.com]
    ❤..nitko ne zna koliko vas volim, vi jedini znate kako otkucaji moga srca zvuce iznutra ..❤ [lilypie.com]

  • Avatar Mladamamica1911

    Mladamamica1911

    Broj poruka: 554

    Prijavi adminu

    Hvala vam.cure malo ste me utjesile 😊💙
    Poludila bi da smo dogurali do 26 tjedna pa sad da se zezne nesto 😫

    [lilypie.com]

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    Dobro jutro djevojke 😊.
    Ja sam se kao naspavala a vi? Iako idem piškiti po noći 2-4 puta. Piški mi se pa žedna i tako u krug. Ali zaspim ko top nakon piškanja 😂.
    Mladamamica nadam se da si bolje i da više ne paničariš. Meni ti isto tak zna biti mokro samo od sebe a bome sad kad kihnem smijem se jer se upiškim 😂.
    Kako se drže bolesnice jeste bolje ili su vas prehlade uhvatile?
    Ja tražim što ću obuć je u 4 mj sam krsna kuma i imamo 2 svadbe, samo jedan vikend slobodan 😂.
    Muče me kile između 27 i 28 t dobila sam kilu 😱. Ne jedem više i puno se krećem. Nadam se da zadržavam vodu 😤

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

  • Avatar pharmamma

    pharmamma

    Broj poruka: 1280

    Prijavi adminu

    Jutro svima ☺️
    Mladamamica vjerojatno je samo iscjedak..i meni bude tako povremeno
    Ivy mene slična situacija čeka u 6.mj,svadba i 2 krštenja..od tog jedno krštenje tjedan dana prije mog termina 😂😂 bit ću ko trokrilni ormar,ak ću uopće moći ici 😂

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.