Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Marijaa30

    Marijaa30

    Broj poruka: 1054

    Prijavi adminu

    Iskreno, ja sam prije desetak godina imala 20 kg viska, izgubila sam 15kg odokativnim brojenjem kalorija. Jela sam sve, al sam se drzala 1400kcal i kretanja puno. I to mi je ostalo u glavi-brojanje kalorija. Sad se ne krecem, idem samo na posao, al je mirno, sjedim i hodam naizmjence,al se ne mucim i jedem oko 1700 kcal dnevno, tu i tam i vise… Ima dana da opce ne pazim. Pa sam se uspjela 3 kg udebljati. Al mislim da mi neko prepise kaj moram jesti,sto ne smijem da bi samo mislila na hranu i isto tak umirala od gladi. 

    [lilypie.com]
    26.8. Ivan 💙💙

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu
    Pojela beba 😂😂🤣🤣
    Pojela beba 😂😂🤣🤣

    jesam ga riješila😋😋, a bebač je skakal u buši ko na federe, poludi od šećera😂😂

  • Avatar Lunaa

    Lunaa

    Broj poruka: 98

    Prijavi adminu

    M.lady

    Cure evo i mene nakon duzeg vremena, procitam vas tu i tam, valjda me niste zaboravile 🤗 sve ste mi divne i vi i buse 😍 mi smo super, moj mali igra boks u trbuhu 😛 sutra smo punih 26 tjedana, jos kao i jama 99 dana. Leti vrimeee ,😘😘


    M.lady evo i ja se javljam nakon 100 godina ali doslovce već sam ušla maltene u treće tromjesečje a zadnji put pisala u prvom. 😀 mi smo iste po terminu ako se ne varam? Danas mi je punih 26 tj. I taman se jučer vratila s bolnice bila tamo dva dana, otkrili mi enterokok 10 na 5tu. u urinu i dali mi amoksicilin. Jel znate možda koja od cura koliko taj antibiotik šteti bebi sad u ovom periodu?

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Lunaa

    M.lady

    Cure evo i mene nakon duzeg vremena, procitam vas tu i tam, valjda me niste zaboravile 🤗 sve ste mi divne i vi i buse 😍 mi smo super, moj mali igra boks u trbuhu 😛 sutra smo punih 26 tjedana, jos kao i jama 99 dana. Leti vrimeee ,😘😘

    M.lady evo i ja se javljam nakon 100 godina ali doslovce već sam ušla maltene u treće tromjesečje a zadnji put pisala u prvom. 😀 mi smo iste po terminu ako se ne varam? Danas mi je punih 26 tj. I taman se jučer vratila s bolnice bila tamo dva dana, otkrili mi enterokok 10 na 5tu. u urinu i dali mi amoksicilin. Jel znate možda koja od cura koliko taj antibiotik šteti bebi sad u ovom periodu?


    Drago mi je da nam se vraćate😍😍. Neznam ništa o antibiotiku ali vjerujem da su procjenili da bi bilo više štete da ga ne dobiješ. Žicam sliku bušice? Da nadoknadimo pošto te nikako nije bilo😁

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Lunaa

    M.lady

    Cure evo i mene nakon duzeg vremena, procitam vas tu i tam, valjda me niste zaboravile 🤗 sve ste mi divne i vi i buse 😍 mi smo super, moj mali igra boks u trbuhu 😛 sutra smo punih 26 tjedana, jos kao i jama 99 dana. Leti vrimeee ,😘😘

    M.lady evo i ja se javljam nakon 100 godina ali doslovce već sam ušla maltene u treće tromjesečje a zadnji put pisala u prvom. 😀 mi smo iste po terminu ako se ne varam? Danas mi je punih 26 tj. I taman se jučer vratila s bolnice bila tamo dva dana, otkrili mi enterokok 10 na 5tu. u urinu i dali mi amoksicilin. Jel znate možda koja od cura koliko taj antibiotik šteti bebi sad u ovom periodu?


    Amoksil smijes piti u trudnoci,  obicno se daje za vecinu urinoinfekata u trudnoci. Bez brige! 😉

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 358

    Prijavi adminu

    macica2

    Iskreno, ja sam prije desetak godina imala 20 kg viska, izgubila sam 15kg odokativnim brojenjem kalorija. Jela sam sve, al sam se drzala 1400kcal i kretanja puno. I to mi je ostalo u glavi-brojanje kalorija. Sad se ne krecem, idem samo na posao, al je mirno, sjedim i hodam naizmjence,al se ne mucim i jedem oko 1700 kcal dnevno, tu i tam i vise… Ima dana da opce ne pazim. Pa sam se uspjela 3 kg udebljati. Al mislim da mi neko prepise kaj moram jesti,sto ne smijem da bi samo mislila na hranu i isto tak umirala od gladi.


    Kužim te skroz.. 
    Ali možemo mi to 😊😊💪

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Ena31

    jesam ga riješila😋😋, a bebač je skakal u buši ko na federe, poludi od šećera😂😂


    Nek ste vas dvoje sretni 😍

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Lunaa

    Lunaa

    Broj poruka: 98

    Prijavi adminu

    Ena31


    Drago mi je da nam se vraćate😍😍. Neznam ništa o antibiotiku ali vjerujem da su procjenili da bi bilo više štete da ga ne dobiješ. Žicam sliku bušice? Da nadoknadimo pošto te nikako nije bilo😁
    ProudMomy da taj sam dobila. A ništa moram piti da mi ode ta beštija. Ena31 evo šaljem sliku buše
    😍😍. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • M.lady

    Broj poruka: 213

    Prijavi adminu

    Lunaa

    M.lady

    Cure evo i mene nakon duzeg vremena, procitam vas tu i tam, valjda me niste zaboravile 🤗 sve ste mi divne i vi i buse 😍 mi smo super, moj mali igra boks u trbuhu 😛 sutra smo punih 26 tjedana, jos kao i jama 99 dana. Leti vrimeee ,😘😘

    M.lady evo i ja se javljam nakon 100 godina ali doslovce već sam ušla maltene u treće tromjesečje a zadnji put pisala u prvom. 😀 mi smo iste po terminu ako se ne varam? Danas mi je punih 26 tj. I taman se jučer vratila s bolnice bila tamo dva dana, otkrili mi enterokok 10 na 5tu. u urinu i dali mi amoksicilin. Jel znate možda koja od cura koliko taj antibiotik šteti bebi sad u ovom periodu?


    Da jesmo dan manje vise, tu smo 😃 a za antibiotik nezz, mislim da ce se javit tu koja cura sta zna vise od mene

    [lilypie.com]
    💙 28.06 💙
    💙 STIPE 💙

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Lunaa

    Ena31


    Drago mi je da nam se vraćate😍😍. Neznam ništa o antibiotiku ali vjerujem da su procjenili da bi bilo više štete da ga ne dobiješ. Žicam sliku bušice? Da nadoknadimo pošto te nikako nije bilo😁
    ProudMomy da taj sam dobila. A ništa moram piti da mi ode ta beštija. Ena31 evo šaljem sliku buše
    😍😍.


    😍😍😍😍još jedna vitka mamica, super ti je linija, vidi strukić😍😍, lijepa bušica😍😍😘. Jel u bušici princ ili princeza?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.