Ljetne bebe 2023. 🌅🌊🏖️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar thinkpurple0

    thinkpurple0

    Broj poruka: 350

    Prijavi adminu

    Moje dijete je danas dva puta zaspalo u hranilici, za dorucak i rucak. Nije htjela jesti. Sta joj je, nemam pojma. Nadam se da nije najava neke bolesti. Bit ce cupav dan… .
    .
    Starija ima 4 godine i nikad nije slavila u igraonici, uvijek doma, ja radim tortu broj (cake number guglajte, lako je napraviti) i jos neku jednostavnu tipa cheesecake i ukrasim toperima s alija u temi koja nam je aktualna. I dodu bake, deda, tete, tetci, ujo, ujna i to je to. Ove godine smo prvi puta za 4.rodendan imali jos jedno odvojeno sa 3 prijatelja iz zgrade jer je to pozeljela. U vrticu slavi s njima na taj dan. Ne vidim potrebu za igraonicom, pogotovo do te dobi kad su jos mali, mozda kasnoje kad krene u skolu. Ovo sto je ona i otisla na takav rodendan to se nitko s nikim ne igra nego svi divljaju po tim spravama. Dok mogu gurat cu ovako doma. 

    👨‍👩‍👧‍👧
    [tickerfactory.com]

  • Tonkica1509

    Broj poruka: 87

    Prijavi adminu

    Zztop kod nas je slično. Ako pustim samoga, svako malo se budi traži me. Ako ležim kraj njega, odspava sat i pol bez problema. Isto ujutro postane umoran nakon 1.5 sati al onda izađem van, pa u parkić, pa se opet vratimo unutra, mijenjam aktivnosti. Uglavnom izdrži na kraju 3.5 sati. Ali popodnevna dremka egzorcizam, baš ga je teško uspavati. A umoran je, spava mu se, ali se ne da, rađe će padat po stanu nego ići spavati.
    Nisam sad sigurna tko je pisao, ali isto imamo neku fazu da ne želi ništa slatko za doručak, ali kruh, namaz, to može. I najviše bi jeo za večeru 🙉
    Think vjerojatno je do ove kišurine

    [tickerfactory.com]

  • cordis00

    Broj poruka: 762

    Prijavi adminu

    Inkluzivni- koja mama je ono slala? Koja je procedura? Jel tu vjestace stupanj?
    Meni je pedijatrica preporucila njegu male zbog bronhitisa, naravno ne mogu jer moram pocet raditi, al mi je palo na pamet kad prode njena pulmoloska obrada da posaljem njene nalaze i od starije da ju ponovno vjestace, ako dobijemo nesto, dobijemo. Svakako je skupo sta trosimo, sva ta njega i dodaci prehrani, mlijeka…zasto ne.

    👩32g👨32g👧2.5g👶9mj
    ➕15.2.21. 1. trudnoća, rođena curica 10/21
    ➕ 2.12.22., 2. trudnoća, rođena curica 8/23💜
    [tickerfactory.com]

  • ZZTop

    Broj poruka: 47

    Prijavi adminu

    Cardisoo, zašto ne. Ne moraš ni čekati sve nalaze, prijavi ovo što imaš pa kasnije možeš nadodavati.
    Potrebna ti je sva liječnička dokumentacija, ispunjen zahtjev za inkluzivni- ima na netu, potvrda banke da imaš otvoren račun. Mislim da je to to
    Odeš u socijalno, oni pošalju zahtjev za vještačenje. Na vještačenje te zovu, ili ne . Nekad donesu odluku pregledom dokumentacije samo. 

  • Petrica_92

    Broj poruka: 223

    Prijavi adminu

    Znaci zene, ovi zubi su najgori dio do sada 😂 ne znam kako se vasi klinci nose s time, ali L bas lose podnosi, jako puno place po noci kad krenu, cvili, jadan je sav.
    Od 15.2. svakih 2 tjedna ima novi zub 😂 evo taman mu prekjucer 7. izasao, imali 2 super noci s po jednim budenjem, i evo nam 8. 🫠 ja se stvarno nadam da ce sad prestat malo.
    Kako im pomazete u vrijeme izlazenja zubi? Mi mazemo dentinox prije spavanja, i koristimo Homeolab kapi. Dosta ok funkcionira. Primjetila sam i da ga hrana jako utjesi, mozda mu pase za desni cuclati bocicu. Trudim se da ne prebacimo puno mililitara u noc, ali kad ga vidim suznih ociju kako gricka sisac sve bi napravila da mu bude lakse 🥹

    🤱🏽31 god
    👨🏼‍🍼 29 god
    Majka jednog slatkog dječaka 👨‍👩‍👦

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Miracle2023

    Miracle2023

    Broj poruka: 537

    Prijavi adminu

    Prijavljujem prvi pad s kvrgom na bradi 😶
    Ne znam tko se vise derao, mala koja se udarila ili starija koja se uplasila. 
    Stavila sam hladni oblog. Znam da neki stave margarin. Jel postoje neke masti il kreme za to? 

  • Avatar Apple

    Apple

    Broj poruka: 68

    Prijavi adminu

    Ja moram ovo napisati jer mi stvarno nije jasno da li smo mi tako komplicirane ili su muški stvarno malo blesavi?!
    Danas muž radi popodne, ja sam morala ujutro do grada nešto obaviti i on se sad žali kako on s njim nije stigao ni jesti i da je morao na brzinu obaviti WC a njemu je dao grožđice da jede da ga pusti na miru.
    Rezultat je da dijete nije htjelo doručkovati zbog faking grožđica za koje sam i rekla da mu ne daje više od nekoliko jer ih pokaka cijele van.
    A ja ne mogu pojmiti da se on meni žali da nije stigao jesti prije posal jer sam bila u gradu. I za taj faking WC, pa šta su ti muški toliko nesposobni obaviti veliku nuždu da im treba 20 minuta?
    Btw, da, nisam namjerno brojala, ali svaki put kad kaže da ide na WC, nema ga sigurno 20 minuta.

    Sad smo se posvađali jer sam mu rekla ako kani ostat doma 2 mjeseca da će morati naučiti nešto i potrpiti i odgoditi i jesti kad namiri bebu ili jesti s jednom rukom dok drugom nešto drugo radi i kakati u par minuta.
    Još sam saznala kad je bio sa starijom doma da je zvao svoju staru, znači svekrvu (👹) da pazi nju da on ode obaviti nuždu.
    Koji klinac!?

    Imam osjećaj kad se vratim na posao da će me doma čekati treće dijete umjesto muža.

    2019.🦄
    2023.🦁

  • Avatar Vanilla Diva

    Vanilla Diva

    Broj poruka: 343

    Prijavi adminu

    Cure bok, puno sam propustila, nisam sve stigla procitati ali Apple, jesi me nasmijalaa 😅🤣🤣🤣
    Daa, svi muski isti. Strava i uzas. Ja ne znam kak sve stignem s njom. I skuhat i pocistit, i spremit nju i sebe. I nahranit i nju i sebe i uspavat i otusirat se i obavit wc i bit lijepa u setnji vani (ovo karikiram, hodam ko zombi vecinom), aliiii on ne moze nju paziti i obaviti JOS NESTO! Doslovce… ne da joj ni jesti kad me nema jer nije stigao. Samo su se igrali. A mala se sama igda kad je s njim a kmeci kad je samnom i samo hoce biti meni na rukama. Sta god radim, vuce me za nogavicu, dolazi do mene, oce da je drzim. I kmeci. Kak ja sve prezivim ne znam ali on isto… mora odmoriti, mora obaviti wc, mora skrolat po mobitelu. Strava 😭😭😭

    29 god 💃 30 god 🏃‍♂️
    Curka 🎀🎂 19.08.23.
    [tickerfactory.com]

  • Unname13

    Broj poruka: 224

    Prijavi adminu

    Apple svi su oni takvi 🤣
    Moj je nekidna bio s njom sam cijelih 20 min.
    10 min ju je pustio da plače, 10 sjedio kraj nje, tako da, što reći, osim da su nesposobni

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Apple

    Apple

    Broj poruka: 68

    Prijavi adminu

    Miracle, znam za maslac ali nisam probala. Kažu da se puno smanji kvrga samo da treba odmah namazati.
    Moj se stalno negdje ćuška kad nema mira ni sekunde plus starija sestra koja ga uvuče u svakakve nepodopštine.
    Ali srećom moj nikad ne tuli kad se zvekne, samo nastavi dalje a svaki malo nova plavica negdje nikne.
     

    Vanilla, točno to, moj isto sa mnom cendra i tuli ako nisam odmah kraj njega ili ga spustim da nešto obavim.
    Još me svako malo nateže da cica ajme dosta mi je cicanja više.

    Još sam danas imala takvu situaciju da još ne mogu vjerovati kako sam grozna.
    Našao je vrećicu kikirikija i sve istresao na pod. Srećom je bila pri kraju pa je cca 15 kikirikija bilo, nešto čitavih nešto slomljenih.
    Pustila sam ga da ih pojede s poda. Ne mogu. 
    Umorna sam. Imam neku edukaciju sljedećih 5 dana, doslovno ću doma samo prespavati i sad nakuhavam i perem i spremam pa imaju što manje obveza bez mene.
    Još je bio prženi i slani kikiriki.
    #nemajka

    2019.🦄
    2023.🦁

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.