Ljetne bebe 2023. 🌅🌊🏖️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar thinkpurple0

    thinkpurple0

    Broj poruka: 350

    Prijavi adminu

    Apple.isti su svi muzevi. Isti. Ja svog volim, stvarno sujedluje u svemu, pomaze, al me i izluduje. Isto ide na wc s mobitelom. Onak, zbilja?? Ja idem na wc s jednom u krilu, druga stoji ispred mene i ispituje 1000 pitanja. Kad sam zadnji put sama bila na wc neznam. 
    I ak odem sama muz ude da pita di je nesto ili jel treba nesto dat. 🤦‍♀️
    .
    Spavanje Jucer je spavala 3 puta, danas 1. Onak wtf?? 

    👨‍👩‍👧‍👧
    [tickerfactory.com]

  • Buhaca

    Broj poruka: 206

    Prijavi adminu

    Baš su svi isti. Mob u ruke i na wc. Moj dođe s posla pa dok se otušira i 💩 meni bar 2 sijede izađu. Sat vremena. Hellouuu! Baš sam za to tila vas pitat ima 2tjedna. Uređiva si je gospon bradu, 3hebena dana po sat vremena da bi se na kraju skroz obrija. 
    A ja kad se odem otuširat mala obavezno kmeći i onda ako idem pojest na miru 5min oćemo li mami pravit društvo? Nećete. Nestanite. I onda mu je nejasno kako sam smršavila a “jedem”! 

    [tickerfactory.com]

  • Buhaca

    Broj poruka: 206

    Prijavi adminu

    Izbija nam liva gornja jedinica. Pizditis na vrhuncu

    [tickerfactory.com]

  • Avatar thinkpurple0

    thinkpurple0

    Broj poruka: 350

    Prijavi adminu

    Buhaca

    Baš su svi isti. Mob u ruke i na wc. Moj dođe s posla pa dok se otušira i 💩 meni bar 2 sijede izađu. Sat vremena. Hellouuu! Baš sam za to tila vas pitat ima 2tjedna. Uređiva si je gospon bradu, 3hebena dana po sat vremena da bi se na kraju skroz obrija.
    A ja kad se odem otuširat mala obavezno kmeći i onda ako idem pojest na miru 5min oćemo li mami pravit društvo? Nećete. Nestanite. I onda mu je nejasno kako sam smršavila a “jedem”!


    Tak i moj, ajde da vidimo sta mama radi… 🤯🤯🤯
    I da, mi se tusiramo, depiliramo, peremo kosu i kakamo sve skupa 5 min, oni sat vremena. 
    I evo, ja sad uspavljujem malu a on starijoj pustio crtic i mrda po mobu umjesto da se s njom bavi, otusira ju ili cita knjigu..  A ja cu sad jos sude, ves i ostale cari koje cekaju uz sve to. 
    .
    Evo dijete zaspalo… od 12 do sad je bila budna bez kmek. Neznam… kaj nije prerano za 1 spavanac?? Tek smo mjesec dana na 2 spavanca .

    👨‍👩‍👧‍👧
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Takica

    Takica

    Broj poruka: 481

    Prijavi adminu

    Muzevi znaci doslovno ne odrucu se wc. 🚽 Ne odriču! Ok moj radi u bolnici, logicno da se operu ruke i pri ulasku u kucu ali.. wc, tusiranje, susenje kose, rezanje noktiju, pa kao da pobriše haos od vode.. sauna ljuidi u kupatilu! I to traje oko 30 min.. A ja malu svezem u kolica i dam 6 igracaka dok operem zube i odem u wc. 
    Iskreno nisam jednom zvala : “Jesi dobrooooo” samo čuješ izlazimmmmm. Pa kako odmah mozes izaći kad zovem… tačno će hemoroide dobiti svi ti musksrci od sjedenja na 🚽 sa telefonom i skrolanjem🤷‍♀️
    Telefon je precesto u rukama i bome sam trazila da kad drzi bebu da telefon nije ni blizu… vidim i ona zagleda.. 
    Ja svoj uzmem popodne i tad odgovaram na poruke u vecini slucajeva..
    Uh Apple bas si me pogodila u sred srede😂😂😂

    10/2022 Bahcceci, PGD zadovoljavajuci.FET 21.11. Beta 02.12.(104),4.12(210),6.12(518)UZV 6+0❤. Qualified 360 uredan. Stize nam devojčica 💗 [tickerfactory.com]

  • Avatar Takica

    Takica

    Broj poruka: 481

    Prijavi adminu

    thinkpurple0

    Buhaca

    Baš su svi isti. Mob u ruke i na wc. Moj dođe s posla pa dok se otušira i 💩 meni bar 2 sijede izađu. Sat vremena. Hellouuu! Baš sam za to tila vas pitat ima 2tjedna. Uređiva si je gospon bradu, 3hebena dana po sat vremena da bi se na kraju skroz obrija.
    A ja kad se odem otuširat mala obavezno kmeći i onda ako idem pojest na miru 5min oćemo li mami pravit društvo? Nećete. Nestanite. I onda mu je nejasno kako sam smršavila a “jedem”!

    Tak i moj, ajde da vidimo sta mama radi… 🤯🤯🤯
    I da, mi se tusiramo, depiliramo, peremo kosu i kakamo sve skupa 5 min, oni sat vremena.
    I evo, ja sad uspavljujem malu a on starijoj pustio crtic i mrda po mobu umjesto da se s njom bavi, otusira ju ili cita knjigu.. A ja cu sad jos sude, ves i ostale cari koje cekaju uz sve to.
    .
    Evo dijete zaspalo… od 12 do sad je bila budna bez kmek. Neznam… kaj nije prerano za 1 spavanac?? Tek smo mjesec dana na 2 spavanca .


    Zeno  ne znam kako uspjevas je zabaviti cijeli dan bez spavanja… ja jedva cekam da se ispruzim kad moja zaspe.. i ne padam mi na pamet uzmati sebi taj sat odmora da bih crncila po kuci… 
    Bome sam narucila jednu studenticu da dolazi da malo pripomogne u kuci. Moram se vratiti radovima a ubrzo ce i posao , ona kad puza sve crno po dlanovima kao da nikad krpu u ruke uzela nisam a usisavam 3x i brisem parket i plus  u stanu smo! Sta bi bilo da smo u kuci i da svako malo u dvoristu se bude i unosi sa vana…
    Kosulje od gospodina idu na hemijsko.. i neke moje haljine… bebino peglam ostalo kad stignem.. bar nek mi nesto uradi bice dobro.. 

    10/2022 Bahcceci, PGD zadovoljavajuci.FET 21.11. Beta 02.12.(104),4.12(210),6.12(518)UZV 6+0❤. Qualified 360 uredan. Stize nam devojčica 💗 [tickerfactory.com]

  • Jagoda01

    Broj poruka: 696

    Prijavi adminu

    Sto se nasmijah na ovo “da vidimo sta mama radi” 😅
    I kod nas istoo, cim je uzme, odmah slijedi “da vidimo sta mama radi” i prate me po stanu😄
    A također i s mobitelom u wc🤦 

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/2;10716;116/st/20230902/dt/6/n/Baby/k/d096/age.png [tickerfactory.com]

  • Petrica_92

    Broj poruka: 223

    Prijavi adminu

    #nemajka, ja idem s mobitelom na wc procitati forum 😂

    🤱🏽31 god
    👨🏼‍🍼 29 god
    Majka jednog slatkog dječaka 👨‍👩‍👦

    [tickerfactory.com]

  • Avatar thinkpurple0

    thinkpurple0

    Broj poruka: 350

    Prijavi adminu

    Ja sam na mobu dok dojim 🤪🤱

    👨‍👩‍👧‍👧
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Ally007

    Ally007

    Broj poruka: 369

    Prijavi adminu

    #nemajka - ja komotno tijekom dana koristim mobitel. Isto tak, tijekom dana nam hrpu puta bude upaljen tv u dnevnoj sobi u kojoj je mali. Njega uopće ne interesira. Povremeno baci pogled i nastavi svoje raditi. Ako slučajno vidim da se bas zagledao onda se krenem aktivno igrati s njim. (naravno, igramo se i ostatak dana, ali ovo je da prekinem gledanje). Ma moram normalno živjeti. Mama mi je rekla da sam ja s 10 mj gledala kviz “Slova i brojke” s njima, pa sam cijelo djetinjstvo provela vani i čitajuci knjige, a i sad mogu da cijeli dan ne upalim TV. Doduse, nikad nisam upalila TV s idejom da on gleda crtice/videe i slično, tako da ga možda zato ne interesira.
    Muževi - ma joj, moj ne ide s mobom na wc i ne govori “da vidimo što radi mama”, ali vidim da isto nema ideju kako da ga zabavi dulje od pol sata. I sa, često paralelno nešto petlja po mobu i čuva malog, pa sam mu rekla da mu posveti 100% pažnju bar 10 min kad već nije po cijele dane s njim. Moram ga ipak pohvaliti da sad, kako je mali stariji, češće on inicira da ja odem nekud odmoriti se, a da će ga on pričuvati. Kao da se prestao bojati ostat sam s njim (ko kad je bio beba). Al isto hrpu puta kad se vratim vidim njih dvojicu kako igraju Zeldu na nintendu. Prvo sam pizdila, sad mi je svejedno. Hoću i ja mrvu vremena za sebe. Al da bi istovremeno čuvao malog i nešto po kući napravio, nemoguća misija. On još i puši pa se uvijek požali “jedva sam uspio popusit na brzinu u miru”. No shit, sherlock. Ugl, naprosto povremeno poželim da me nema par dana da vidi kak je to. Jucer je predložio da malom za ručak damo spring rollse iz kineskog. Tj, da izvadimo meso i povrće iz njih pa mu to damo. Naravno da sam isla kuhati, tu čak i ja povlačim granicu. Neki dan mu je smoki dao pa mali nije htio ručat.
    Petrica - a da za zubice po noći probaš dati hladnije vode piti, ako nije gladan nego samo za olakšanje.
    Čvrge - nakon padanja samo hladni oblog što dulje i to je to. Ja sam mom na glavu odmah zalijepila onaj Frescopad i krvga se skroz smanjila, do sutradan je samo masnica bila ostala. 

    👨‍🦱 35g, oligoteratoastenozoospermia
    👱‍♀️35g, endometrioza, 2x operacija, niski AMH, visoki FSH
    08/2022- uspjeli dobiti 2 zigote u prirodnom cikusu
    09/2022- vraćanje 1.blastociste ❌
    11/2022-vraćanje 2.blastociste 🥳

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.