Ljetne bebe 2023. 🌅🌊🏖️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar thinkpurple0

    thinkpurple0

    Broj poruka: 350

    Prijavi adminu

    Apple sta je malac dobio od poklona za rodendan? 
    Pogotovo jer ima vec “sve” od starije seke… 
    Nas vec familija pita a ja stvarno imam sve od starije… 
    Zapeo mi za oko piklerov trokut ili nesto u tom stilu samo opet neznam kud cu s tim u stanu… to sam htjela i starijoj kupit pa smo odustali zbog mjesta… 

    👨‍👩‍👧‍👧
    [tickerfactory.com]

  • Avatar bambi27zg

    bambi27zg

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    Ally tnx na ideji da mozda zeli drugu hranu, do jucer nije ji to palilo, evo sinoc pojeo grcki jogurt s domacim tresnjama i malo kifle u njemu 😄🍒🥐🥛 
    Ako do 17.5.ne krene jest cut cu se s pedijatricom sto i kako, a obzirom da ovaj osjecajni Rak je vise tvrdoglavi Jarac na mamu on ce 15.5krneut jesti 😄 
    I skuzil sam da za sad pali dorucak i vecera i mora biti 2-2,5 sata od bocice. (A mrkne i dalje po litru Bebimila dmevno) 
    *
    Muz moj fkt uskace i pomaze, wc cak relativno brzo obavi, ali smo inali razgovor da ako dode s posla u 18 bude s njim tih 2 sata do spavanja, a ne da vodi maratonske telefonske razgovore s familijom i slicno. Dvije radnje tj.bivanje s Markom i jos nesto tesko da prode, ali onda kad tipa M zaspi ili nesto odradi ostalo - ja sam tip multitaskinga, on je tip step by step - tak dugo dok je posao obavljen meni je tak svj kak ces ga raditi 😅  Tv je i kod nas upaljen, ovaj ga ne zrezuje pol posto, eventualno baci pogled, ispsuti zvuk u stilu: eh, i ode dalje svojim poslom. Ostale stvari naatojim Odraditi u ww s njim dok je budan da sudjeluje i on (oke, traje dulje 😅) i da em ubijemo vrijeme, em njega ukljucim. Nekad uspije, nekad ne. 
    Takica jao i ja jedva cekam da legnem dok on zaspi, vrhunac poslova mi je ako skuham kavu, a i to probam ranije obaviti 😄 

    Do srijede moram predati finalnu verziju disertacije da ide na Fakultetsko vijece i onda cekam obranu 🥳 samo mi u glavi svira od Sinatre: and now, the end is near 💪🏼🥳😆 ugl, decki imaju svoj vikend jer fkt imam posla i bas me zanima kak ce viti poslije 2 dana da je vise s njim 🙊 jedino me u nedjelju izvode na rucak 🥰

    U srijedu 21.5.je u 12 neki najnaj walk s kolicima u Maksimiru kao da se mame upoznaju i slicno, dijele i metro+ delux kolica na nagradnoj igri, mi se prijavili i za sad planiramo ici 😊 
    *
    Temu jeste narucivali sto? Dode ok? S te stranice jos nisam, a imam par stavki. Ako imate kakve ideje za klince javite! 
    Vrtic ako nekog muci sto i mene, poslala sam mail vrticu pa dijelim odgovor. Kad se otvori ono na eGradanin onda biramo vrtic koji zelimo, pa program (jaslice) i onda ponudi alternativne programe ili redovni (npr mi ciljamo na Montessori jer radim s njim doma tako). E sad ako ne upadnemo u Montessori, onda nas automatski prebacuje u redovni program u tom istom vrticu i tu konkuriramo za mjesto. A drugi izbor je skroz drugi vrtic. Evo, mozda nekom pokogne, meni je 😄 

    👩🏽33 Hashimoto, IR, neprohodan desni jajovod, histero mioma, missed ab 8 tt (9/21), laparo mioma
    🙎🏽‍♂️32 sve ok
    6/22 prirodni IVF, 1 prsnuo napravljena AIH 👎🏼
    10/22 stimulirani IVF; 11 🥚, 6 oplodeno, 1 blst, vracena 5.dan, beta 12 dpt 408,69
    Panorama 💙🍼 🏥 Petrova dr.V termin:19.7.
    [tickerfactory.com]

  • Avatar bambi27zg

    bambi27zg

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    thinkpurple0

    Apple sta je malac dobio od poklona za rodendan?
    Pogotovo jer ima vec “sve” od starije seke…
    Nas vec familija pita a ja stvarno imam sve od starije…
    Zapeo mi za oko piklerov trokut ili nesto u tom stilu samo opet neznam kud cu s tim u stanu… to sam htjela i starijoj kupit pa smo odustali zbog mjesta…

    https://www.instagram.com/reel/CzdZY9Cs4aD/?igsh=MXQzbzB3eDRuNjFhZQ== [instagram.com]

    Evo pr ideja razlicitih cjenovnih rangova. 
    Mi smo mu od deda i baka uzeli Modu srednji set na akciji, slozit cemo ga i ranije da ae vjezba po njemu. 
    Kolegica mi je rekla da racunam od nje neke kvalitetne cipelice za hodanje, samo da izaberemo koje. 
    Nasla sam one puzzle s razlicitm teksturama za hodanje na Temu po 1/3 cijene iz ducana. 

    👩🏽33 Hashimoto, IR, neprohodan desni jajovod, histero mioma, missed ab 8 tt (9/21), laparo mioma
    🙎🏽‍♂️32 sve ok
    6/22 prirodni IVF, 1 prsnuo napravljena AIH 👎🏼
    10/22 stimulirani IVF; 11 🥚, 6 oplodeno, 1 blst, vracena 5.dan, beta 12 dpt 408,69
    Panorama 💙🍼 🏥 Petrova dr.V termin:19.7.
    [tickerfactory.com]

  • Avatar thinkpurple0

    thinkpurple0

    Broj poruka: 350

    Prijavi adminu

    bambi27zg

    thinkpurple0

    Apple sta je malac dobio od poklona za rodendan?
    Pogotovo jer ima vec “sve” od starije seke…
    Nas vec familija pita a ja stvarno imam sve od starije…
    Zapeo mi za oko piklerov trokut ili nesto u tom stilu samo opet neznam kud cu s tim u stanu… to sam htjela i starijoj kupit pa smo odustali zbog mjesta…
    https://www.instagram.com/reel/CzdZY9Cs4aD/?igsh=MXQzbzB3eDRuNjFhZQ== [instagram.com]

    Evo pr ideja razlicitih cjenovnih rangova.
    Mi smo mu od deda i baka uzeli Modu srednji set na akciji, slozit cemo ga i ranije da ae vjezba po njemu.
    Kolegica mi je rekla da racunam od nje neke kvalitetne cipelice za hodanje, samo da izaberemo koje.
    Nasla sam one puzzle s razlicitm teksturama za hodanje na Temu po 1/3 cijene iz ducana.


    Znaci sve iz videa imam 🤣. I modu. Kupili joj za 2.rodendan, sad se povremeno igra s njim al ne previse. 

    👨‍👩‍👧‍👧
    [tickerfactory.com]

  • Buhaca

    Broj poruka: 206

    Prijavi adminu

    Evo ga nismo primljeni u jaslice. Imamo uvjete ali nema mjesta. Sljedeći korak žalba

    [tickerfactory.com]

  • Buhaca

    Broj poruka: 206

    Prijavi adminu

    Vaše ljekarne 25% popusta do 12og

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Pahuljka

    Pahuljka

    Broj poruka: 508

    Prijavi adminu

    Od omiljenih stvari na forumu volim ono kad mi obrise komentar i vrati me na prethodnu stranicu 🤦🏼‍♀️

    28 💁‍♀️
    👨‍👩‍👧 Pokusavamo 10/21

    11dpo 22.11.2022 prvi ➕
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Pahuljka

    Pahuljka

    Broj poruka: 508

    Prijavi adminu

    Drugi put, dakle vi pisete o muzevima i ostajanju s djecom a nama se juce desava ta situacija. 
    Nevjerovali ili da ali juce u ranim jutarnjim satima sam imala termin za manikir i pedikir, i to DO prvog spavanja jer je gospon tata ne moze usoavati a btw nije pokusao od njenog treceg mjeseca. Dolazim sva sretna ushicena i docekuje me konstatacija da dramim i da je nasa kcer zlatno dijete. Ja ono wtf, o cemu se radi. Kao super bila, igrali se, jela, pila, ma sve. Gledam i ne vjerujem i dobro je sto nisam povjerovala. Rekoh sta je jela, kaze kupovnu kasicu i to iz one kesice na pipu da se ne bi uprljala i bez kasike jer valja i to oprat. Nase dijete od pocetka dobrane jede blw metodom gdje imas iza nje prat i cistit sat vremena. Ali ajde ok posegnem i ja nekad za kasicom ali vani. Sljedece kvecsn jesil ti pio kafu, da da, jesam. Bas mu se pila iz friza starbucks ledena. Gospon se nije usudio ni napravit sebi kafu. Jesil jeo, eh kaze nisam stigao cekao sam tebe pa cemo zajedno (sav ponovan sa pogledom punim ljubavlju, trep trep). Ja u fazonu okej , nisi nista radio, nisi joj nista pravio da jede, nisi cistio za njoj, nisi sebi nista pravio da jedes i pijes ok, pa sta si radio. E pa igrali smo sve vrijeme. A ono dnevna soba lopatom za snijeg razgrces da prodjes… E rekoh bas super kad je vec tako divna, krasna, poslusna i mila mama sebi vec sutra dogovara termin i za friziranje, pa kad je bal nek se i princeza je*e. 
    U Z A S ! Ja jednom rukom drzim nju i igracku, drugom serpu/tavu, nogama zatvaram otvaram ladice ali ja DRAMIM POBOGU MILI… E sad ces da izdramis kad odem za vrijeme njenog spavanja. 

    28 💁‍♀️
    👨‍👩‍👧 Pokusavamo 10/21

    11dpo 22.11.2022 prvi ➕
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Pahuljka

    Pahuljka

    Broj poruka: 508

    Prijavi adminu

    I jos jedno kvescn za vas ima ki jos neka lijena beba (mada kazu da takve ne postoje) koja jos ne puze na sve 4 ka naprijed ? Imamo neku vrstu ljenjivca koja cetvoronoske ide nazad, a vojniciki kratko naprijed. Dize se na vrhove prstiju i dlanove ruku pa radi kao plenk sa guzom visoko u vazduh, ljulja se na sve 4 ali krenut naprijed teska fizika, gravitacija je vuce nazad 🤣🤣🤣
    Posjela se sama, iako ide malo teze, nekad uspije nekad glavom mlatne od pod, ali ne drami puno, ipak je mama najveca  drama Queen 👸 he he. 

    28 💁‍♀️
    👨‍👩‍👧 Pokusavamo 10/21

    11dpo 22.11.2022 prvi ➕
    [tickerfactory.com]

  • Buhaca

    Broj poruka: 206

    Prijavi adminu

    Pahuljka

    Drugi put, dakle vi pisete o muzevima i ostajanju s djecom a nama se juce desava ta situacija.
    Nevjerovali ili da ali juce u ranim jutarnjim satima sam imala termin za manikir i pedikir, i to DO prvog spavanja jer je gospon tata ne moze usoavati a btw nije pokusao od njenog treceg mjeseca. Dolazim sva sretna ushicena i docekuje me konstatacija da dramim i da je nasa kcer zlatno dijete. Ja ono wtf, o cemu se radi. Kao super bila, igrali se, jela, pila, ma sve. Gledam i ne vjerujem i dobro je sto nisam povjerovala. Rekoh sta je jela, kaze kupovnu kasicu i to iz one kesice na pipu da se ne bi uprljala i bez kasike jer valja i to oprat. Nase dijete od pocetka dobrane jede blw metodom gdje imas iza nje prat i cistit sat vremena. Ali ajde ok posegnem i ja nekad za kasicom ali vani. Sljedece kvecsn jesil ti pio kafu, da da, jesam. Bas mu se pila iz friza starbucks ledena. Gospon se nije usudio ni napravit sebi kafu. Jesil jeo, eh kaze nisam stigao cekao sam tebe pa cemo zajedno (sav ponovan sa pogledom punim ljubavlju, trep trep). Ja u fazonu okej , nisi nista radio, nisi joj nista pravio da jede, nisi cistio za njoj, nisi sebi nista pravio da jedes i pijes ok, pa sta si radio. E pa igrali smo sve vrijeme. A ono dnevna soba lopatom za snijeg razgrces da prodjes… E rekoh bas super kad je vec tako divna, krasna, poslusna i mila mama sebi vec sutra dogovara termin i za friziranje, pa kad je bal nek se i princeza je*e.
    U Z A S ! Ja jednom rukom drzim nju i igracku, drugom serpu/tavu, nogama zatvaram otvaram ladice ali ja DRAMIM POBOGU MILI… E sad ces da izdramis kad odem za vrijeme njenog spavanja.


    Ja od svog nemam neke vece koristi. Zna tu i tamo stavit i skinit ves. Ne kuha. Najveci domet mu je narezat pancetu. I onda vikendom kad je kuci kad mala spava i on odmara, mala se probudi on se sjeti neceg vrlo važnog za obaviti, tipa napumpat gume na bicikli, prebrojat alat…. I onda na kraju opet ja kuham s njom pod nogama. 
    Da mene nema cijeli dan bilo bi kupovna kašica za nju i dostava za njega. A kad mi kaže da kmeci ja probijem. Glumi klauna kao ja citav dan, zabavljaj ju pa nece. Svi su isti

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.