Ljetne bebe 2024 ✨

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar M-P

    M-P

    Broj poruka: 654

    Prijavi adminu

    Manu cestitam ti od srca ❤️❤️ zelim ti brz oporavak i da ti i bebica sto prije idete kuci 🥰 

    Ciklusi 28-30 dana
    Radimo od 9/23
    12.10. Imamo ➕ ❤️
    28.10. Prvi pregled, ♥️ kuca
    20.12. Nifty ✔️ 💙
    29 👩🏽‍❤️‍👨🏽 29

    [tickerfactory.com]

  • LauraUna327

    Broj poruka: 113

    Prijavi adminu

    @manu čestitke 🥳🥳🥳 uživaj u bebici 🥰
    @snowwhite1410  drži se i javi kak je prošlo .. šaljem pozitivnu energiju 

    It's a girl 💕
    [tickerfactory.com]

  • Avatar snowwhite1410

    snowwhite1410

    Broj poruka: 1348

    Prijavi adminu

    katy_kaya

    Cestitam Manu 🥰☀️ Ne vjerujem da imamo prvu bebu 🫣🥳🥳 želim vam mir i lijepu prilagodbu doma.
    Snowwhite1410, šaljem pozitivnu energiju za bebača i tebe 🥰


    Hvala vam cure u bolnici sam imam urino infekt davati će mi antibiotik 3 dana i onda ćemo vidjeti uglavnom sada sam pod nadzorom duphaston 3 *1 i to je to najviše mi je žao bebe kući 😓ali šta ćeš sve za bebu 💙

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Johicaa

    Johicaa

    Broj poruka: 203

    Prijavi adminu

    Manu čestitam od srca 🥺  i da dalje sve bude kako treba😘
    Cure  koje su iduce na redu sretno vam i da bude bez problema.
    Ostale cure čestitam na eobim.pregledima i zdravim bebicama , nek se ovaj niz dobrih vijesti nastavi.
    Snowwhite samo ostani pozitivna sve ce biti uredu , pisala sam nrkada ovdje sestra mi je imala placentu previu i podigla se na vrijeme i prirodan porod ,veliki djecak od 4ipo kg. Sada se izliječi dođi k sebi i onda nazad svojoj bebolini i obitelji. Znas za sto se boris 🫶🏻
    Zeka samo hrabro , izgurat ces ti to do indukcije. Sve ce biti super, ovaj izazov je pred tobom jer ti to mozes i sposobna si ga savladati.
    .
    Kod nas je sve uredu malac se javlja redovno. Malo mi je muka nakon hrane zadnjih dana al me ne ometa u jedenju. Dobila sam +7 kg i na svojoj sam pocetnoj kilazi kad sam ostala trudna. Shoping pocinje krajem tjedna polako.

    🌸'90, AMH 12,10, HSG ✔️, Tsh ✔️, Kariogrami ✔️, Zadebljanje endometrija
    🐝'89, Retrogradna ejakulacija
    1.IVF/ICSI 7/22. 5❄️ Fet 1. 9/22., 2❄️ Beta 0, Fet 2. 6/23., 2❄️ Beta 0
    🌈Fet 3. 12/23., 1❄️ 6dpt +, 11dpt Beta 510, 13dpt 1050, Uzv. 20.12✔️, Uzv. 09.01 ♡, Uzv. 22.01 ♡, Uzv. 14.02 💙👶🏻✔️, 18.03✔️, 22.04 ✔️
    [tickerfactory.com]

  • Sreća2012

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    Manuu cestitam od srca, uzivaj i brz oporavak. Bravoo!💪🏼❤️

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20714;3/st/20240901/e/Pregnancy+Ticker/dt/6/k/a06c/preg.png [tickerfactory.com]

  • Avatar Leeloo101

    Leeloo101

    Broj poruka: 756

    Prijavi adminu

    Johicaa

    Manučestitam od srca 🥺 i da dalje sve bude kako treba😘
    Curekoje su iduce na redu sretno vam i da bude bez problema.
    Ostale cure čestitam na eobim.pregledima i zdravim bebicama , nek se ovaj niz dobrih vijesti nastavi.
    Snowwhite samo ostani pozitivna sve ce biti uredu , pisala sam nrkada ovdje sestra mi je imala placentu previu i podigla se na vrijeme i prirodan porod ,veliki djecak od 4ipo kg. Sada se izliječi dođi k sebi i onda nazad svojoj bebolini i obitelji. Znas za sto se boris 🫶🏻
    Zekasamo hrabro , izgurat ces ti to do indukcije. Sve ce biti super, ovaj izazov je pred tobom jer ti to mozes i sposobna si ga savladati.
    .
    Kod nas je sve uredu malac se javlja redovno. Malo mi je muka nakon hrane zadnjih dana al me ne ometa u jedenju. Dobila sam +7 kg i na svojoj sam pocetnoj kilazi kad sam ostala trudna. Shoping pocinje krajem tjedna polako.


    Na +7 si, sa mpo?

    Ja sve ne znam kako bi mjerila. Za mpo sam u mj dana dobila 3-4kg i još 8 u trudnoci.
    Gin piše 12, ja se tješim s 8🤣

    Vezano za gestacijski dijabetes 

    Dobila sam za mjerenje na dnevnoj bazi. Upute za prehranu,  i pregled rezultata za 10ak dana

    🙇‍♀️ 41 jedan jajovod ✂️ AMH 25
    🙋‍♂️ 42 ok
    1. Rekovelle beta 0
    2. Ovaleap beta 0
    3. Gonal biokemijska
    4. Fet , beta 0
    Histeroskopija ok
    5. Menopur beta 0
    6. Fet beta 0
    7. Beta 90, beta 230, uzv 💓 nifty low risk.. its a 💓 [tickerfactory.com]

  • Avatar laurell

    laurell

    Broj poruka: 638

    Prijavi adminu

    Erica bome bit će to pravi komad bebe 🤩
    Snowwhite glupo za reci ali hvala Bogu da je “samo” urino infekt. Bolje da si pod njihovom kontrolom i da si dobila antibiotik, brzo će to proći 🙏🏼 
    .
    sto se kilaže tiče ja sam ja mislim možda sad na +1kg/2kg od svoje početne kilaže na početku trudnoće. 🙈 (zbog pustog povraćanja i gubljenja kg) 
    .
    htjela sam vas pitati kad vas beba udara jel udara iznad pupka ili? Meni je konstantno niže pupka udarci. I to ponekad Full nisko. Nikad nisam osjetila da je malo višlje beba. I kad sjedim mi je bas neugodno jer mi je on očito skroz dolje i kako je veći to mi je teze sjediti. 

    05/23 vanmaterična prva trudnoća -odstranjen jedan jajovod
    baby boy 🩵

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Leptirko22

    Leptirko22

    Broj poruka: 148

    Prijavi adminu

    laurell

    Ericabome bit će to pravi komad bebe 🤩
    Snowwhiteglupo za reci ali hvala Bogu da je “samo” urino infekt. Bolje da si pod njihovom kontrolom i da si dobila antibiotik, brzo će to proći 🙏🏼
    .
    sto se kilaže tiče ja sam ja mislim možda sad na +1kg/2kg od svoje početne kilaže na početku trudnoće. 🙈 (zbog pustog povraćanja i gubljenja kg)
    .
    htjela sam vas pitati kad vas beba udara jel udara iznad pupka ili? Meni je konstantno niže pupka udarci. I to ponekad Full nisko. Nikad nisam osjetila da je malo višlje beba. I kad sjedim mi je bas neugodno jer mi je on očito skroz dolje i kako je veći to mi je teze sjediti.


    Ja sam isto mislila da je dosta nisko bebolina pa mi je doktor rekao da cak i dosta visoko nosim….
    Moja je tako bila namjestena da joj je guza skakala meni po mjehuru 🤣.
    .
    Tako da mislim da nemas razloga za brigu, po meni je najvaznije je da osjetis bebaca.
    .
    A sjedenje nikome vise nije lako🤣🤣🤣🤣

    prva trudnoća
    25.12. +

    [tickerfactory.com]

  • Avatar laurell

    laurell

    Broj poruka: 638

    Prijavi adminu

    Leptirko22

    laurell

    Ericabome bit će to pravi komad bebe 🤩
    Snowwhiteglupo za reci ali hvala Bogu da je “samo” urino infekt. Bolje da si pod njihovom kontrolom i da si dobila antibiotik, brzo će to proći 🙏🏼
    .
    sto se kilaže tiče ja sam ja mislim možda sad na +1kg/2kg od svoje početne kilaže na početku trudnoće. 🙈 (zbog pustog povraćanja i gubljenja kg)
    .
    htjela sam vas pitati kad vas beba udara jel udara iznad pupka ili? Meni je konstantno niže pupka udarci. I to ponekad Full nisko. Nikad nisam osjetila da je malo višlje beba. I kad sjedim mi je bas neugodno jer mi je on očito skroz dolje i kako je veći to mi je teze sjediti.

    Ja sam isto mislila da je dosta nisko bebolina pa mi je doktor rekao da cak i dosta visoko nosim….
    Moja je tako bila namjestena da joj je guza skakala meni po mjehuru 🤣.
    .
    Tako da mislim da nemas razloga za brigu, po meni je najvaznije je da osjetis bebaca.
    .
    A sjedenje nikome vise nije lako🤣🤣🤣🤣


    Ajme🙈🙈🙈 a bas jedva čekam pregled da ga pitam gdje je 🤣 danas sjedim u autu i ono gledam kako me lupa dolje skrozzz, kao da mi je u grlicu maternice boze mi oprosti takav osjećaj i tako nisko mi i poskoči drob 😄

    05/23 vanmaterična prva trudnoća -odstranjen jedan jajovod
    baby boy 🩵

    [tickerfactory.com]

  • Avatar purple13

    purple13

    Broj poruka: 358

    Prijavi adminu

    laurell

    Ericabome bit će to pravi komad bebe 🤩
    Snowwhiteglupo za reci ali hvala Bogu da je “samo” urino infekt. Bolje da si pod njihovom kontrolom i da si dobila antibiotik, brzo će to proći 🙏🏼
    .
    sto se kilaže tiče ja sam ja mislim možda sad na +1kg/2kg od svoje početne kilaže na početku trudnoće. 🙈 (zbog pustog povraćanja i gubljenja kg)
    .
    htjela sam vas pitati kad vas beba udara jel udara iznad pupka ili? Meni je konstantno niže pupka udarci. I to ponekad Full nisko. Nikad nisam osjetila da je malo višlje beba. I kad sjedim mi je bas neugodno jer mi je on očito skroz dolje i kako je veći to mi je teze sjediti.


    Sto se tice udaraca, mislim da ce ti se to promijeniti kako beba bude rasla. Mene je prije sramezljivo udarao tako oko pupka i nize, a sad samo u rebra roka hahah. 
    Iako, draze mi je dobit nogom u rebro nego da mi sjedi na mjehuru ahhah 🥰

    2x missed ab 😪
    Pai/mthfr homozigot - clexane 0.4
    Nifty ✔️ ♂️baby boy💙☺️
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.