Ljetne bebe 2024 ✨

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Johicaa

    Johicaa

    Broj poruka: 203

    Prijavi adminu

    Leeloo ja sam ti konstantno mrsala i debljala se dok sam bila u postupcima, iako sam pazila na prehranu znals sam pretjeratini sa zdravom hranom pa otic u plus 2-3 kg.🤣
    Onda kad sam ostala trudna pocela sam povracati u 8 tj. trudnoce i imala sam uzasne averzije na hranu, mucnine citav dan..samo sam jela krumpirace, kifle i pila iso sport. Tako da sam 17tj. samo gubila kile. Pa sam polako dosla na svoju kilazu kad sam prestala imati probleme.
    Kaze dr da je to idealno sve mi je negdje oko stomaka i u poprsju…inace su DD sad su jos vece i to me najvise dusi. Racunam na jos 5- 6 kg. 😵‍💫

    🌸'90, AMH 12,10, HSG ✔️, Tsh ✔️, Kariogrami ✔️, Zadebljanje endometrija
    🐝'89, Retrogradna ejakulacija
    1.IVF/ICSI 7/22. 5❄️ Fet 1. 9/22., 2❄️ Beta 0, Fet 2. 6/23., 2❄️ Beta 0
    🌈Fet 3. 12/23., 1❄️ 6dpt +, 11dpt Beta 510, 13dpt 1050, Uzv. 20.12✔️, Uzv. 09.01 ♡, Uzv. 22.01 ♡, Uzv. 14.02 💙👶🏻✔️, 18.03✔️, 22.04 ✔️
    [tickerfactory.com]

  • Avatar laurell

    laurell

    Broj poruka: 638

    Prijavi adminu

    purple13

    laurell

    Ericabome bit će to pravi komad bebe 🤩
    Snowwhiteglupo za reci ali hvala Bogu da je “samo” urino infekt. Bolje da si pod njihovom kontrolom i da si dobila antibiotik, brzo će to proći 🙏🏼
    .
    sto se kilaže tiče ja sam ja mislim možda sad na +1kg/2kg od svoje početne kilaže na početku trudnoće. 🙈 (zbog pustog povraćanja i gubljenja kg)
    .
    htjela sam vas pitati kad vas beba udara jel udara iznad pupka ili? Meni je konstantno niže pupka udarci. I to ponekad Full nisko. Nikad nisam osjetila da je malo višlje beba. I kad sjedim mi je bas neugodno jer mi je on očito skroz dolje i kako je veći to mi je teze sjediti.

    Sto se tice udaraca, mislim da ce ti se to promijeniti kako beba bude rasla. Mene je prije sramezljivo udarao tako oko pupka i nize, a sad samo u rebra roka hahah.
    Iako, draze mi je dobit nogom u rebro nego da mi sjedi na mjehuru ahhah 🥰


    Pa da, i meni bi bilo draze da je višlje. Stalno mi je dolje pritisak. I sve veći i veći kako raste trudnoća. Mene odvali pošteno 🤣 
    Naišla sam na ovu sliku na instagramu pa me to potaklo. Kao gdje bi se i kad trebali osjećati udarci. Moji su doslovno na ovoj najdonjoj 12-14tjedana i na ovoj iznad. A 24. Sam tjedan. 
    https://ibb.co/bgHKvGC [ibb.co]

    05/23 vanmaterična prva trudnoća -odstranjen jedan jajovod
    baby boy 🩵

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Johicaa

    Johicaa

    Broj poruka: 203

    Prijavi adminu

    Leeloo ja sam uvjerena da ce sve bit ok, sta si sve prosla fo bebice i taj GD je mala maca samo polakoja sam isto iduci tj na oggt-u pa cemo vidjeti ocu li moc nastavit jesti jer sam taman pocela 🤣

    🌸'90, AMH 12,10, HSG ✔️, Tsh ✔️, Kariogrami ✔️, Zadebljanje endometrija
    🐝'89, Retrogradna ejakulacija
    1.IVF/ICSI 7/22. 5❄️ Fet 1. 9/22., 2❄️ Beta 0, Fet 2. 6/23., 2❄️ Beta 0
    🌈Fet 3. 12/23., 1❄️ 6dpt +, 11dpt Beta 510, 13dpt 1050, Uzv. 20.12✔️, Uzv. 09.01 ♡, Uzv. 22.01 ♡, Uzv. 14.02 💙👶🏻✔️, 18.03✔️, 22.04 ✔️
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Johicaa

    Johicaa

    Broj poruka: 203

    Prijavi adminu

    laurell

    purple13

    laurell

    Ericabome bit će to pravi komad bebe 🤩
    Snowwhiteglupo za reci ali hvala Bogu da je “samo” urino infekt. Bolje da si pod njihovom kontrolom i da si dobila antibiotik, brzo će to proći 🙏🏼
    .
    sto se kilaže tiče ja sam ja mislim možda sad na +1kg/2kg od svoje početne kilaže na početku trudnoće. 🙈 (zbog pustog povraćanja i gubljenja kg)
    .
    htjela sam vas pitati kad vas beba udara jel udara iznad pupka ili? Meni je konstantno niže pupka udarci. I to ponekad Full nisko. Nikad nisam osjetila da je malo višlje beba. I kad sjedim mi je bas neugodno jer mi je on očito skroz dolje i kako je veći to mi je teze sjediti.

    Sto se tice udaraca, mislim da ce ti se to promijeniti kako beba bude rasla. Mene je prije sramezljivo udarao tako oko pupka i nize, a sad samo u rebra roka hahah.
    Iako, draze mi je dobit nogom u rebro nego da mi sjedi na mjehuru ahhah 🥰

    Pa da, i meni bi bilo draze da je višlje. Stalno mi je dolje pritisak. I sve veći i veći kako raste trudnoća. Mene odvali pošteno 🤣
    Naišla sam na ovu sliku na instagramu pa me to potaklo. Kao gdje bi se i kad trebali osjećati udarci. Moji su doslovno na ovoj najdonjoj 12-14tjedana i na ovoj iznad. A 24. Sam tjedan.
    https://ibb.co/bgHKvGC [ibb.co]


    I ja sam gledala tu sliku , a malac je cas gore cas dole imam osjecaj da je bas na mjehuru navecer pa moram 100 x na wc a po danu gore lupa oko pupka i smeta mi da disem kad jedem 🤣. 

    🌸'90, AMH 12,10, HSG ✔️, Tsh ✔️, Kariogrami ✔️, Zadebljanje endometrija
    🐝'89, Retrogradna ejakulacija
    1.IVF/ICSI 7/22. 5❄️ Fet 1. 9/22., 2❄️ Beta 0, Fet 2. 6/23., 2❄️ Beta 0
    🌈Fet 3. 12/23., 1❄️ 6dpt +, 11dpt Beta 510, 13dpt 1050, Uzv. 20.12✔️, Uzv. 09.01 ♡, Uzv. 22.01 ♡, Uzv. 14.02 💙👶🏻✔️, 18.03✔️, 22.04 ✔️
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Leeloo101

    Leeloo101

    Broj poruka: 756

    Prijavi adminu

    Johicaa

    Leeloo ja sam uvjerena da ce sve bit ok, sta si sve prosla fo bebice i taj GD je mala maca samo polakoja sam isto iduci tj na oggt-u pa cemo vidjeti ocu li moc nastavit jesti jer sam taman pocela 🤣


    Ma znam…. zaboravila sam da si i ti imala mučnine…

    Sretno ti na ogtt 

    🙇‍♀️ 41 jedan jajovod ✂️ AMH 25
    🙋‍♂️ 42 ok
    1. Rekovelle beta 0
    2. Ovaleap beta 0
    3. Gonal biokemijska
    4. Fet , beta 0
    Histeroskopija ok
    5. Menopur beta 0
    6. Fet beta 0
    7. Beta 90, beta 230, uzv 💓 nifty low risk.. its a 💓 [tickerfactory.com]

  • Avatar zeka123

    zeka123

    Broj poruka: 367

    Prijavi adminu

    Evo da se i ja javim 🙂

    Manu čestitke od srca , uživaj s bebom i brz opravak 😘

    Ja sam bila na pregledu opet kako je bilo dogovoreno. Sad svaki tjedan idem na ctg pa ćemo vidit sve…

    Ja sam se dosta udebljala ali u svakoj trudoci dobim dosta kila..nije da jedem nesto previse. Doduse neki dan mi se opet mi apetit otvorio ko ludi. Nekad se tako otvori pa zatvori ali zadnje tromjesečje je uglavnom ludilo. Barem je kod mene uvijek.

    Šaljem svima pozdrave 😊

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20;104/st/20240802/e/Pregnancy+Ticker/dt/6/k/852b/preg.png [tickerfactory.com]

  • Avatar Perpetua

    Perpetua

    Broj poruka: 284

    Prijavi adminu

    Ajme, Manu otvorila sezonu! 😄
    Čestitke od srca, želim vam divne prve zajedničke dane i tebi što lakši oporavak! 🤗

    👱🏻‍♀️ 35 👱🏻‍♂️ 40 👧 4
    04/23 - vanmaternična trudnoća, odstranjen jajovod
    1.10. ➕ 😍🤞🤞🤞 / 21.10. srčeko kuca ❤️
    Panorama low risk, stiže dečko 💛
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Hellobaby

    Hellobaby

    Broj poruka: 378

    Prijavi adminu

    Jutro cure! 
    Pa čestitam manu ❤️❤️❤️❤️❤️ puno zdravlja, maženja i lijepih trenutaka vam želim 🙂 znači porod je bio 1.5. po nekom mom proračunu? 

    👩 33
    👱🏻‍♂️ 36
    💔💔
    💗💗💙💗…loading 💙….

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Hellobaby

    Hellobaby

    Broj poruka: 378

    Prijavi adminu

    Lista pregleda:

    LaFemme - 8.5.
    Ellfa - 9.5.
    Monny - 10.5.
    purple13 - 13.5.
    korni - 13.5.
    plave_okice - 13.5.
    Faith1509 - 14.5.
    katy_kaya - 14.5.
    Hellobaby - 14.5.
    laurell - 15.5.
    ElisaDay - 16.5. 
    Melian - 20.5.
    Gabby - 20.5.
    mia_ - 20.5.
    Johicaa - 21.5.
    deedee1405 - 22.5.
    nada23 - 22.5
    Sreća2012 - 28.5.
    marta96 - 28.5.  

    👩 33
    👱🏻‍♂️ 36
    💔💔
    💗💗💙💗…loading 💙….

    [tickerfactory.com]

  • Avatar zeka123

    zeka123

    Broj poruka: 367

    Prijavi adminu

    Hellobaby

    Lista pregleda:

    LaFemme - 8.5.
    Ellfa - 9.5.
    Monny - 10.5.
    purple13 - 13.5.
    korni - 13.5.
    plave_okice - 13.5.
    Faith1509 - 14.5.
    katy_kaya - 14.5.
    Hellobaby - 14.5.
    laurell - 15.5.
    ElisaDay - 16.5.
    Melian - 20.5.
    Gabby - 20.5.
    mia_ - 20.5.
    Johicaa - 21.5.
    deedee1405 - 22.5.
    nada23 - 22.5
    Sreća2012 - 28.5.
    marta96 - 28.5.


    Ja imam pregled 14.05 😀

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20;104/st/20240802/e/Pregnancy+Ticker/dt/6/k/852b/preg.png [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.