Ljetne bebe/mame 2016.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ejic

    ejic

    Broj poruka: 851

    Prijavi adminu

    Ugolina, moj je ovisan o dudi 😕 Mislim da nama nece to tako lako ici 😕
    Bas ti dan lose poceo. Morala si se prije zaljubiti pa bi sprijecila pokoju nezgodu 😉

    Lucy, uzivajte! 😊
    Petric, veliki i pametni decko 😍😍
    Sanjarka, super sto vam odvajanje nije tesko palo 😘
    Ja cu svog pomalo vozit 2tj prije nego pocnem raditi kod tete cuvalice da se oboje malo naviknemo na novonastalu situaciju 😢 Kad petric pocne sa vrticom?
    Mare, TPol 😘😘😘 potpore! I moj je svugdje pa znam kako vam je. On se vec gospodin poceo pustati kad stoji pa samo cekam da zvekne negdje glavom i uplasi se pa ce ga biti strah ponovo ustajati i hodati. Ali on je siguran u sebe 😥 Danas je opet prohodao cijelo dvoriste da sam ga ja drzala za jednu ruku 😊😍 Fali mu jos samo ono malo ravnoteze i nema mu kraja 😥 Ali na neki nacin to jedva cekam, Ugolina me ohrabrira da je onda sve lakse 😁
    Mare, jel sireni bolje usna? 😘😘 Svidaju mi se kolica 😊😍 Eto sad ce jadni Leo i Issa kupit igracke po balkonu ili dvoristu 😁😁😈😈 Ali dobra metoda Ilani 😉
    Bravo za Nikolinu puzacicu po guzi 😍😍 Brzo ce ona nauciti i praviljno 😊
    Mi smo s dohranom poceli s rizinim u mm, sljedece krumpir pa mrkva a onda kombinacije. Voce uveli tek s 2.obrokom. Na pocetku nije volio voce, sad kad je gladan sve jede, kad nije ili ima svoje muhe onda nista nece.
    Eto, toliko od mene, odoh spavati. Laku noc! 😘

    [lilypie.com]

  • Avatar mare1989

    mare1989

    Broj poruka: 3135

    Prijavi adminu

    Jutro cure
    Sanjarka ma gigi je super decko 😘Kako je ruka?
    Ejic sirenici je usna dobro,to je tek pocetak udaranja😊
    Marcel lijepo hoda,jos malo pa ces ga ti loviti po kuci i dvoristu😍😍
    Brojcana super da ste iskoristili vikend da uzivate i trebate 😘
    Abies sretan put i lijep provod i odmor😚
    Mi smo se naspavali i odmorili 😂 Mm je jucer bio doma pa sam isla kod njegovog brata mu srediti stan,pa ves donijela i oprala,pa je on dosao po to i odnio.Uzivali smo kuci jer je vani bas puhalo i nije nam se dalo nigdje,jer mm se pozelio odmoriti i biti sa djecom

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [daisypath.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1517

    Prijavi adminu

    Dobro jutro mame! Tko se naspavao? Ja nisam. Ne znam sto muci moje dijete ali vec duze vrijeme jako nemirno spava do 3,nakon toga nesto bolje ali se ne uspjevam naspavati danima.
    Sanjarko,sretno u novi radni tjedan!
    Brojcana bas mi se svida ime Sergej
    Mare neka ste jucer uzivali svi skupa,nadam se da ce tm biti odsada vise kuci. Jel vam blizu plaza,idete li na kupanje? Najavljuju pakleni tjedan,samo kraj mora je spas.
    Ugolina, neka danas bolje pocne dan!Jel se vec polako spremate za more?
    Abies drzim te za rijec da ces sada vise pisati ovdje.Sretan i lagan put! I uzivajte!
    Ejic i vi se polako pripremate za razdvajanje.Kada kreces raditi?

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1517

    Prijavi adminu

    Mame, pitanje. U čemu vodite ili mislite vodit bebe na plažu? Gole, gaćice, pelena za vodu? Ja sam mislila kupiti kupaće gaćice Nikolini, čisto radi toga da je manje žulja pijesak, ali nisam nigdje zasad našla ovako mali broj. Od dvojke već kreću dvodijelni badici što me baš nervira, za kojeg će vraga djetetu od godinu - dvije grudnjak?? 

    [lilypie.com]

  • Avatar mare1989

    mare1989

    Broj poruka: 3135

    Prijavi adminu

    Ilani more nam je 5min autom,idemo inace svaki dan,jos nismo ove godine isli
    Ja cu je samo u kupace gacice i dosta

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [daisypath.com]

  • Avatar Sunshine1

    Sunshine1

    Broj poruka: 1308

    Prijavi adminu

    Ilani Tena do plaze u kolicima ide u peleni gola,na plazi je nekada znam skinut a nekada je gola. Bojim se da ne zapisa sve okolo :D
    Al nama na plazi ima par ljudi i to ih sve poznam. Inace je nebi golu skidala. Meni frendica poslala jednodijelni za nju al ne oblacim joj. Pa skuhala bi se u tom jednodjelnom umjetbom materijalu. Imas online na HM-u kupacih sad ne znam jel ima tako malih brojev

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Sunshine1

    Sunshine1

    Broj poruka: 1308

    Prijavi adminu

    Znaci na plazi je nekada u peleni a nekada gola

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Lucy16

    Lucy16

    Broj poruka: 1202

    Prijavi adminu

    Ilani, Brojcana, Ejic, hvala na zeljama zaijep provod.!!! Pokusat cu sto vise odmoriti i maloga prepustiti drugima. 
    Jucer je recimo bio dobar. U crkvi naravno stalno setnja ili vozanje u kolicima. U sali odspavao sat vremena i opet setnja ili vozanje. Popodne sam isla s njim odspavati u stan jer tamo nikako nije mogao zaspati u kolicima. Primjetila sam da mu mozda buka smeta jer se unervozi sav. Navecer smo se vratili i bio je malo dobar  ali uz razne animacije. Kasno dosli doma pa je kasnije i legao i prvo budenje bilo tek u 5. Brojcana, nismo ni blizu Pariza, ali sam blizu Geneve. Tamo smo i sletjeli.
    Uzivajte u lijepom vremenu, pogotovo ove koje su na moru.

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar summerbaby

    summerbaby

    Broj poruka: 184

    Prijavi adminu

    ilani

    Mame, pitanje. U čemu vodite ili mislite vodit bebe na plažu? Gole, gaćice, pelena za vodu? Ja sam mislila kupiti kupaće gaćice Nikolini, čisto radi toga da je manje žulja pijesak, ali nisam nigdje zasad našla ovako mali broj. Od dvojke već kreću dvodijelni badici što me baš nervira, za kojeg će vraga djetetu od godinu - dvije grudnjak??


    Ja sam za N kupila u dm-u pelene za vodu, navlace se kao gacice i ne upijaju vodu, nismo ih jos probali pa ne znam jel funkcionira, u pakiranju ima 11 kom i kostaju 30 kn. Takoder sam u potrazi za kupacim gacicama jer ne bih bas da sjeda golom guzom po plazi a mislim da ce u obicnim pelenama prokuhati, pa ako naletis na te male brojeve negdje javi 👍

    [lilypie.com]

  • Avatar summerbaby

    summerbaby

    Broj poruka: 184

    Prijavi adminu

    Da napisem nesto i o nama dok me sanjarka ne povija 😊
    Izbio nam je zubic konacno, odmah je pocela normalnije spavati
    I napravili smo danas 3 samostalna koraka 🎉🎉🎉 u vise navrata 🎉🎉🎉🎊 ne znam kako bi to pocetno hodanje trebalo izgledati…dakle setam ju drzeci za jednu ruku i onda pustim, ona napravi nekoliko samostalnih koraka i onda stane, skuzi da ju ne drzim i samo sjedne ili cucne (?)

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.