Ljetne bebe/mame 2016.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 1517

    Prijavi adminu

    Te pelene za vodu imam od prošlog ljeta, išli smo u toplice a ondje dijete obavezno mora imati takvu pelenu, inače ne smije u bazen, isto vrijedi i za gradske bazene. Te pelene dobro funkcioniraju no za more ipak bih gaćice. Sad sam malo zujala po gradu, bila u importane u NKD i MANI i za dečke ima velik izbor a za curke samo jednodijelni (ja isto ne bih to oblačila bebi) i bikini 😬 Tražim dalje. Ako ne nađem, kupim bikini i bacim grudnjak ali baš mi je to bez veze. 

    [lilypie.com]

  • Avatar summerbaby

    summerbaby

    Broj poruka: 184

    Prijavi adminu

    I jel ima koja ima da zivi/ljetuje oko sibenika? Da mi bar neka od vas ne bude vise imaginarni nick s interneta 😂

    [lilypie.com]

  • Avatar summerbaby

    summerbaby

    Broj poruka: 184

    Prijavi adminu

    Jooj brzina pisanja 😑 “I jel ima koja mama…”

    [lilypie.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    2410

    hej zene vecer!!nisam odustala od foruma,zadnje sam pisala pred 4 dana-nije tako davno..nisam ni na viberu zadnja dva dana,muz kuci-uzivamo,lutamo okolo da iskoristim dok se ne pokoljemo opet i krenemo rastajat🔫😂..bila mi i neli bubana ovaj tjedan pa sam skakala oko nje(jos joj nosic curka),a i kako smo bile kuci tako sam se i ja uljenila..vise volim ono kad zujimo okolo i kad imam brdo toga doma za obavit.novoga kod nas-naucila je dvije nove rijeci rec:voda i pupak😂!naravno da to ne zvuci ni priblizno vodi ni pupku al nas dvije se razumjemo!juri jako,jedva ceka izac iz kuce i da hoda okolo,nije jij vise ni napeto da se nosi-cim joj noge dotaknu pod ona pici😂😂,mm i ja je naganjamo stalno..smijeh zivi
    ilani😂😂mogu mislit koji sou i pobacanu robu kroz prozor!ajme nije ti lako😥,nadam se da ce tm rijesit to,vidim i ja da npr neli mene nece poslusat za neke stvari a mm bez greske😬..nikolinica sprinta na guzi😍😍😍-kako to mora bit slatko😊!!
    ugolina bas bljak dan!al zaljubljivanje sve popravlja💕🤣
    abies uzivaj na moru i odmori mozak!
    sunshinedobro da je sveki rijesila apartmane👍
    sanjarka prezivila prvi tjedan,super!!!bas sam te se danas sjetila-kako ti sad gigi u autosjedalici(sank)..eto moja vec zadnja dva dana sto se vozila mirna i tiha cak i bez keksa i zaspala u roku odmah i jucer i danas!!!bas sam se iznenadila
    lucy uzivaj u parizu😎!!blago ti se🤗
    missja svojoj davala rizine navecer s mojim mlijekom(cca 90-100 ml bi izdojila i pomjesala joj da ne bude pregusto),a prvo sam pocela s jabukom ujutro i tikvicom kao za rucak(al ne odjednom)-dala joj bila mrkvu al joj se guza zacrvenila i nije bas bila odusevljena.uglavnom moja je dugo vremena jela samo jabuku,krusku i tikvicu..inace sam ok,budem umorna dosta i nervozna al nije katastrofalno..iii jucer je moj serđo prvi put lupkao da se vidi i osjeti na ruku💕😄..navecer,neli pavala,muz i ja gledali neke budale na tv-u,on mi drzao ruku na trbuhu kad je poceo lupkat😍..


    A sredo lupka 😍😍😍😍 drago mi je da ste muz i ti zakopali ratnu sjekiru,barem zbog djece.. Voda i pupak 😂😂😂 pisaaam

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Ejic,a neka mu duda jos koji mjesec kad ga veseli..budete vi to vec nekako.. Ali savjetujem sto prije i da ju zaboravi..ovi ovisnici kaj ju natezu do tri godine,kvare im se zubici i krivi celjust niti pravilno razvijaju govor kada govore kroz tu dudu pa zato..nis dobroga..mozda samo za spavanje?? I svakako odlazi s njim prije kod te tete da ju upozna!!!! 😊

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Lucy,kako ste??😊 Jel vam se jako poremetio ritam svima?? Kad cete doma?

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    mare1989

    Jutro cure
    Sanjarka ma gigi je super decko 😘Kako je ruka?
    Ejic sirenici je usna dobro,to je tek pocetak udaranja😊
    Marcel lijepo hoda,jos malo pa ces ga ti loviti po kuci i dvoristu😍😍
    Brojcana super da ste iskoristili vikend da uzivate i trebate 😘
    Abies sretan put i lijep provod i odmor😚
    Mi smo se naspavali i odmorili 😂 Mm je jucer bio doma pa sam isla kod njegovog brata mu srediti stan,pa ves donijela i oprala,pa je on dosao po to i odnio.Uzivali smo kuci jer je vani bas puhalo i nije nam se dalo nigdje,jer mm se pozelio odmoriti i biti sa djecom


    I tako i treba 😊 tvoj muz je bas dobar tata 

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar sandrichx3

    sandrichx3

    Broj poruka: 797

    Prijavi adminu

    summerbaby

    Da napisem nesto i o nama dok me sanjarka ne povija 😊
    Izbio nam je zubic konacno, odmah je pocela normalnije spavati
    I napravili smo danas 3 samostalna koraka 🎉🎉🎉 u vise navrata 🎉🎉🎉🎊 ne znam kako bi to pocetno hodanje trebalo izgledati…dakle setam ju drzeci za jednu ruku i onda pustim, ona napravi nekoliko samostalnih koraka i onda stane, skuzi da ju ne drzim i samo sjedne ili cucne (?)


    Oooodlicno bravooo! Meni to zvuci bas super, ima ih dosta sta se polome kod prvih koraka :)

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    ilani

    Dobro jutro mame! Tko se naspavao? Ja nisam. Ne znam sto muci moje dijete ali vec duze vrijeme jako nemirno spava do 3,nakon toga nesto bolje ali se ne uspjevam naspavati danima.
    Sanjarko,sretno u novi radni tjedan!
    Brojcana bas mi se svida ime Sergej
    Mare neka ste jucer uzivali svi skupa,nadam se da ce tm biti odsada vise kuci. Jel vam blizu plaza,idete li na kupanje? Najavljuju pakleni tjedan,samo kraj mora je spas.
    Ugolina, neka danas bolje pocne dan!Jel se vec polako spremate za more?
    Abies drzim te za rijec da ces sada vise pisati ovdje.Sretan i lagan put! I uzivajte!
    Ejic i vi se polako pripremate za razdvajanje.Kada kreces raditi?


    Kada vec pitas za spavanje,znas kaj, uopce nemam.pojma kaj da odgovorim..naspavam se,da,ali budimo se nesto i nocu,ali mi se dogada da nemam blagog pojma koliko puta..znam samo da kada trazi cicu,da joj pridem,izvadim 😂😂 kad ja nju opet pospremim,uopce nemam pojma haha…niti koliko budenja,mozda jedno,mozda dva..al ne pretjerano puno.. Odlucila sam nek joj malo.jos ta vecernja,nocna cica ostane..bitno da smo dnevno sve vrlo uspjesno izbacili..zagrli medu i vrlo brzo zaspe..cak upalim uspavanke neke i onda to slusa i zacas je gotova..umorna moja curica 💕 kako nebi bila od silnih aktivnosti haha…
    Kaj se tice spremanja za more,doslovce se moramo samo popakirati..postepeno smo si kupovali unazad dva mjeseca pomalo kaj nam treba..spremit se i otic jos haha..

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    ilani

    Mame, pitanje. U čemu vodite ili mislite vodit bebe na plažu? Gole, gaćice, pelena za vodu? Ja sam mislila kupiti kupaće gaćice Nikolini, čisto radi toga da je manje žulja pijesak, ali nisam nigdje zasad našla ovako mali broj. Od dvojke već kreću dvodijelni badici što me baš nervira, za kojeg će vraga djetetu od godinu - dvije grudnjak??


    Hahaha,ici ce u obicnoj peleni,na plazi kad bude isla u vodu,obuc cu joj kupace gace, kad izade necu ju ostavljati u tim.mokrim gacama,nego cu joj opet stavit pelenu.. Inace,ja sam svojoj zlici kupila gace za curice od tri godine 😂😂😂 i dobre su joj..ima jako buckave noge i prcastu guzu 😂

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.