Ljetne bebe/mame 2016.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar lan@luk@rit@

    lan@luk@rit@

    Broj poruka: 339

    Prijavi adminu

    Pozdrav drage mame!!
    Zivnuo je forum bas mi je drago :-)
    Prvo velikom Lovri zelim more zdravlja,ljubavi I srece!!!Sretan ti rodendan veliki djecace
    Ugolina kod tebe je sve samo nije dosadno!!volim citati tvoje zivopisne postove
    Ilani cestitke tvom sinu na upisu!!Bravo ,mogu mislit kako si ponosna
    Tpol drago mi je da ostavljas cupavicu kod sveki,nama mamaa to jako dobro dode bar ponekadjestee odlucili kako cete putovati do hr.?
    Sanjarka drago mi je da si opet aktivna na forumu.Udebljat ces se ti polako ,nemoj samo preskakati obroke.Ista stvar mi se nakon Lane dogodila,zatrudnila s 58,isla rodit sa 76 u roku od 3_4 mj. Pala na 50 kg. Na mojih 175 cm. pokisavalaa sa se udebljati pune 2.god I uspjela jedva doci na 56 kg.
    Tada sam I zatrudnila s lukom I nabacila kp od sale 30 kg.


    [lilypie.com]

    [daisypath.com]
    [pitapata.com]

  • Avatar lan@luk@rit@

    lan@luk@rit@

    Broj poruka: 339

    Prijavi adminu

    Ejic super ti je Ugolina napisala,Marcelu po onome sto pises lijepo ide adaptacija.Teta cuvalica mora biti strpljiva,ocito joj fali iskustva ..nadam se da vas nece zeznuti…
    Mamika3 I Miki dobrodosle u kokosinjac
    Mamika3 kako ti izdrzis to nespavanje ,spavas li ti malo po danu?
    Ugolina moja nije umorna nego je neumorna 
    Rita je skuzila da joj penjanje bas lezi,pa se finp penje di stigne ali doslovno.Izvodi prave egzibicije,zna da nesmi to radit savrseno je gospodica svjesna.Fino me zovne mamaaa da je pogledam sto radi ,ja je ozbiljno pogledam I kazem da se odmah side a ona me fino gleda u oci smije se I po svom.Kad je spustim plac!I tako pa bar 50 puta dnevno bez pretjerivanja
    Pocela je fino papati hoce sve sto I mi jedemo.Cica je i dalje aktualna,pocela je I vani traziti kokoska jedna.


    [lilypie.com]

    [daisypath.com]
    [pitapata.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    2410

    Citala sam sve,svaki dan-al nikako se ukljucit i napisat nesto…
    sanjarkanalazi su ti super to je najbitnije al se udebljaj podhitno!!!
    sandrich😍😍😍😍😍😍(slika)
    ugolina😂😂😂 glupa guma,ja bi popizdila🔫
    lucy bitno da nije secer,navijam da sto prije zubi izadju
    mare fino obiteljsko druzenje😊
    sta mi…a nis!bile vani il kako neli kaze van van van van van van van😂,pa kuci-spavanac…pa neko nabija s cekicem,dal ovi gore il ova pored,doslo mi da tog nekog napucam tim cekicem po glavi..ionako mi idu na zivce u ovoj zgradi!pa joj sad dala am njam ili kako neli kaze dagnja dagnja…palentu i kefir-i drzi ona zlicicu u ruci ja je hranim s drugom i eto nje odjednom krene sa tom zlicicom po tanjuru i odlomi komadic i sa zlicicom u usta,i krene jest tako…(je bilo toga i po podu i s drugom rukom je uzimala al super,bas sam bila zadovoljna)..pred dva dana se posrala opet,u dnevni na tepison-krasno!!!sreca pa nije razmrljano bilo ko onaj dan na tepihu u kuhinji…i tako,svasta nesto joj pada na pamet,gluposti uglavnom…


    Aaaaahahahaha e neli je ziva pisurija od smijeha… A kaj ju pustis golu da hoda okolo 😂

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Sunshine1

    E da,vec duze vam hocu napisat. Vec koliko puta sam skuzila da njoj bas fali duda,al brate turila sam joj 4 mj i nije htjela. I jos uvijek kad se uspavljuje ‘duda’. Na prazno. Sad me mama pita kaj onda duda kad se uspavljuje pa sam se sjetila😂😂😂😂


    Da,dudaju na prazno…moja nema dudu vec cetri mjeseca uopce i u snu zna cicat tak zrak 😂😂

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    lan@luk@rit@

    Pozdrav drage mame!!
    Zivnuo je forum bas mi je drago :-)
    Prvo velikom Lovri zelim more zdravlja,ljubavi I srece!!!Sretan ti rodendan veliki djecace
    Ugolina kod tebe je sve samo nije dosadno!!volim citati tvoje zivopisne postove
    Ilani cestitke tvom sinu na upisu!!Bravo ,mogu mislit kako si ponosna
    Tpol drago mi je da ostavljas cupavicu kod sveki,nama mamaa to jako dobro dode bar ponekadjestee odlucili kako cete putovati do hr.?
    Sanjarka drago mi je da si opet aktivna na forumu.Udebljat ces se ti polako ,nemoj samo preskakati obroke.Ista stvar mi se nakon Lane dogodila,zatrudnila s 58,isla rodit sa 76 u roku od 3_4 mj. Pala na 50 kg. Na mojih 175 cm. pokisavalaa sa se udebljati pune 2.god I uspjela jedva doci na 56 kg.
    Tada sam I zatrudnila s lukom I nabacila kp od sale 30 kg.


    😂😂😂😂😂😂😂 30 kg 😲

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    lan@luk@rit@

    Ejic super ti je Ugolina napisala,Marcelu po onome sto pises lijepo ide adaptacija.Teta cuvalica mora biti strpljiva,ocito joj fali iskustva ..nadam se da vas nece zeznuti…
    Mamika3 I Miki dobrodosle u kokosinjac
    Mamika3 kako ti izdrzis to nespavanje ,spavas li ti malo po danu?
    Ugolina moja nije umorna nego je neumorna
    Rita je skuzila da joj penjanje bas lezi,pa se finp penje di stigne ali doslovno.Izvodi prave egzibicije,zna da nesmi to radit savrseno je gospodica svjesna.Fino me zovne mamaaa da je pogledam sto radi ,ja je ozbiljno pogledam I kazem da se odmah side a ona me fino gleda u oci smije se I po svom.Kad je spustim plac!I tako pa bar 50 puta dnevno bez pretjerivanja
    Pocela je fino papati hoce sve sto I mi jedemo.Cica je i dalje aktualna,pocela je I vani traziti kokoska jedna.


    Ajme rita 😍😍😍😍😍 prava zenska..volim te male koji se ljute svadaju i bore za sebe 💕 imam i ja takvu hihi

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Lucy16

    Lucy16

    Broj poruka: 1202

    Prijavi adminu

    Ja u svatovima. Ostavili ga sestri. Kaze da je malo plakao prije spavanja. Nadam se dobroj noci. I njemu i nama.

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Uzivaj lucy

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Sunshine1

    Sunshine1

    Broj poruka: 1308

    Prijavi adminu

    Znaci Sanjarka llr ti je dala do znanja kaj ti je ciniti. Na trece dijete😂😂😂😂
    Samo ideja za rucak odnosno drugacije pljeskavice. Mama danas radila uz spinat i pire. Mljeveno,tikvice i zobene. I klasika luk,cesnjak,persin i zacini. Fino
    S tim da nije cijedila tikve jer zobene upiju vodu i stisnu se

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Sunshine1

    Sunshine1

    Broj poruka: 1308

    Prijavi adminu

    Bila sogorica sa necakom na kupanju…e i da je znala da ce je glava tolko bolit nebi dolazila. A trudna ono ‘dan i pol’!!! A reko odi doma pa cemo ga mi navecer dopeljat. Dosli mi navecer tam i kak su klali kokoske,posto je jedna danas krepala a najavljuju toplotni udar iduci tjedan treba rijesit zivotonje…dvoriste bilo puno svega pa sam s njom u kucu. 😫😫😫 ono u kuci bomba,osim kaj je razbacano sve je prljavo uzas uzas uzas. Jel moram napomenut da je na bolovanju otkad je pola dana trudna. Mali nis je jede,nis ga ne uci,samo mu tutne plejku i amen. Bas sam sokirana….po ne znam koji put

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.