Ljetne bebe/mame 2016.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Ugolina

    Mamika,profilna 😍


    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Dan mi bio ispunjen,ipak je vikend!Gledamo Zlatokosu,obozavam taj crtic,najbolji mi je konj koji misli da je cucak!Bila sogorica s malom,ovaj put nas nije zajebala!Nakon njih bila susjeda sa svojom malom,donijela svakoj po jedno Lasko!Dobra ta moja susjeda!Muz otisao idvozit jednu turu!Sutra treba kod svojih otici,nekaj s grozdjem napravit,pa se vraca!Izjasnila sam se da se meni ne ide,povest ce djecu!Buhtlica i ja cemo solirat!Jedino mi zao kaj ce bit ruzno vrijeme!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Lucy16

    Vec se budio 2 puta. 😫😫😴😴
    Nemam pojma sta cu. Popodne nije spavao u 20h bio koma. I sad opet zeza. Vrti se i cendra u snu.Kad se uspavljuje kraj mene slata me rukama po sisama, trbuhu. To me tako zivcira. Razmisljam prestat dojiti ali sta onda s njim po noci?? Po danu ni ne doji.
    Ugolina, lijep provod sutra.
    TPol, sretno u pospremanju sobe.
    Muz i ja sutra idemo na izlet. M ostaje sa sveki. 😣 Ja bi ga povela, samo da nije s njom. 😒


    😂
    Nadam se da si ipak uzivala u izletu 😘

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Ugolina

    Hehe,prodiljna, vec sam zaboravila tu porodiljnu mizeriju…i meni placa sjela prekjucer 🎉 hvala ti boze..al ode cijela na ugradnju plina u auto..nemoguce ga je vise tocit koliko popije goriva majku mu..a plus moja voznja je takoder kriva, naucena na dizelase i krntije koje moras stiskat,plus volim brze potegnut i eto…toci svako malo,mrs..
    Uglavnom,mi u berbi kod strica i strine..tocnije svi otisli u berbu-u kabanicama 😂😂😂, nas dvije ostale naravno kod njih doma…i strina sa svojom mamom koju takoder ne moze nigdje ostavljat ko ni ja bebu haha,i moj stari koji je kurio i peko rostilj,a citava hrpa otisla u vinograd…zlica sad spava pa sam s njom na katu u sobi i prisjecam se berbe prosle godine,ista ova scena,oni dolje jedu,a ja s malom bebolinom u sobi na spavancu i cicanju haha,samo ove godine nema cicanja 😂😂 sad bu onda moja stara uskoro dosla da ja odem dolje 😂😂
    I razmisljam da je moja zlica bila u berbi i pretprosle godine samo tada to jos nismo znali hehehe al sjecam se da mi je prolazilo kroz glavu da sam trudna dok smo istovarivali grozde u muljacu i dok sam se naginjala u bacvu 😂😂😂😂


    😍😍😍😍😍😊

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    mamika3

    Citirala sam vas,lakse mi bilo tako!Onak ne mogu zapamtit!Mi smo danas bili na uzv kukova-sve u najboljem stanju!Sretna sam!Imam lijepu i zdravu bebu!I dobru…..Ha ha ha….Pa ja od njih troje najmanje posla s njom imam!Bile smo na Salati,gotove za 15 min!Muz u cudu ostao!Moram sina pohvalit za jucerasnje pisanje zadace!Mislim da je poceo razmisljat!Uopce nije bilo glupih pitanja ko inace,sjeo i pisao!Znaci da moze!!!!!Ima nade!!!!Ha ha..Ja se moram primit posla,danas vratina u umaku od piva!Stojim u ducanu ,s bebom u kolicima i limenkom Zuje u ruci!Ha ha…


    Bravo za kukice 😊 i sina 👍😎

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Abies

    Ma ne mogu se koncentrirat na pročitano, a ne citira mi se svaki post.
    Petra super u vrtiću. Kuži baš puno. Postaje cura! čude se koliko može srati (i ja), no dobila je i zub pa valjda ima veza.
    Mm me naljutio. U srijedu se ide zubaru. Sin i ja. Ok doma pa u 5 moramo krenuti. Nahranim djecu. Malcu se kaka. Pa operi ga. Ja jela nisam. Super. I mm dolazi 2min do 5. Meni već plan u glavi idem sama, zvat ću tatu ili će klince sestra pripazit. Kaos. E sad je on gladan pa bi se tuširao. Nisam mu ni dala ds vozi jer bi i za to imao vremena. A zašto nije došao u pola 4, e pa svekru treba grožđe.
    Jučer opet gleda svoju guzicu (na dugoročniji period), a fino sam mu rekla da ne bu dobro tako.
    Mamika dan bio za izludit? Kako stigneš zadaću sa sinom uz njih dvije? i Ilani, sanjarka isto pitam.
    Ugollina super za klik sa kolegicom. Neka tako i ostane!
    Tpol tvrdo srce i pun kontejner!


    Znači muz opet zajebaje 😒 
    Sto se zadace tice , ne stignem. No nekako je to od pocetka njena samostalna obveza koju sama odradi ja samo prekontroliram, otkad je braco tu ni to ne stignem kako treba pa eto sve je na njoj

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Ugolina

    Sto se tice uzv, sve ok, hvala bogu nemam zucne kamence 🎉 sto znaci da su ove moje boljke povezane s ovom gastro stranom 🔫
    Eh,koja sreca…
    Inace sam ok, na poslu mi je fkt super..sad sam malo bolje upoznala i kolegicu i stvarno smo super tim!!! Prezadovoljna sam!! A super mi je i sto je iskusnija od mene dosta,mislim da ima tak oko 25 godina staza,pa svasta jos i naucim uz nju sto mozes nauciti samo stazem,kak da velim..neke sitne fore koje te knjige ne nauce..
    Danas smo bile iznenadene obje..znaci sredina je drugog tjedna adaptacije na jaslice,a nama djecica u jednom trenu i to dosta dugo,oko sat i nes,nitko nije zaplakao,na niti kme..igrali su se..plesali smo..ono wow 💪💪💪💪 ude spremacica i kaze- cure, pa oni ne placu 😂😂😂😂 mi u smijeh..dode kolegica iz susjedne grupe i kaze- ajme kak su dobri, svaka cast cure hahaha…a eto sto je dobra suradnja i povjerenje roditelja u nas,odma su i djeca drugacija..


    Bas je lipo vidit da si zadovoljna na poslu, nek tako i ostane 😘
    Zlici prosao nosic? 🤗

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    mare1989

    Ja sam ovih dana u frci,navecer trening,Issa prehladen bila sad je bolje,ali zato Leo jucer temp cijeli dan 38,5-38,2 pa sam navecer prije treninga dala sirup. Jucer i roditeljski imala u vrticu,svasta interesantno imaju u programu kazaliste,kino.
    Jutros sirena temp i nos curi,Leo samo nos curi.
    Danas planiram poceti peci paprike za ajvar 20kg moram ispeci


    Ajme kod tebe veselo Mare ☹ nadam se da su svi ozdravili 🤗

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    mamika3

    Joj,moram si muza skomentirat pa idem velike tjerat iz kade!Ne znam koji mu je!Nekak je normalanNe podjebava,nije zivcan,normalno se razgovara sa svima nama…Ko kad sam ga upoznala!Cudno mi je,bojim se da se ne naviknem pa na odvikavanjr onda!Mozda je nasao nekaj sa strane pa shvatio kaj ima doma!Ne znam,ali moze se napraviti jedna epizoda X filesa!Totalni misterij!


    😂 jel muz jos uvijek normalan? 

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    I eto me od nedjelje do nedjelje 😂
    Sve sam pročitala, nesto i komentirala 🤗 koje nisam njima saljem 😗 
    Prezivili smo i drugi dan jaslica 😊 i to sam jako ponosna na svoje dijete jer vec u pon nije plakao ujutro kod ostavljanja 😍 jede, spava, igra se…ma divan je 😊
    Zato doma jos traje priljepak faza jbg 😁
    Mm bio na bolovanju ovaj tjedan, ja na atb a P slinav od petka. Ubilo nas ovo glupo vrijeme kod nas 😒 u autu stupnjeva preznojis se cijeli, i onda te vani propuse 😒
    Idem probudio se i lose je volje mrko me gleda 😂

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.