Ljetne bebe/mame 2016.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    TPol

    Evo i mene zadnja dva tjedna je užasna sto se spava ja tiče probudi se pa place , zaspe mi tek oko 23 ja ostanem budna do polnoći i onda taman u pol 1 počne plakat pa opet oko 4 neznam sta je to valjda zubi …. po danu samo dva sata odspava u jednom spavancu i to je to … bas malo . Jos ne hoda ni ne stoji sama samo se stalno pridržava
    Ali raspoložena je za pričanje pa svaki riječ sta kažem pokušava ponovit
    Abies Uh NEK se muž malo popravi
    Brojčana lijepo se provedite sutra onda , ovde nema praznika
    Mimika ma kakvo peglanje
    Da jos nisam sobu rješila 😂😂😂


    😂😂😂😂 za sobu …. Pa kaj to toliko muci cupavicu..zubi milion posto! Na koliko ste zubica sad??

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Ja svoju uvijek obuvam samo kad negdje idemo,doma je u dvoje troje carapa,a ove zadnje imaju dole one cepice da joj se ne klize 😂😂😂 al hoda po puzzlama pa joj nije hladno… Mislim da je najzdravije za stopalo da su bosi,al naravno da moraju bit i obuveni da se nauce i na to! 
    I da, evo ☕☕☕☕☕☕☕😂😂😂 a sad pod tus

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar mare1989

    mare1989

    Broj poruka: 3135

    Prijavi adminu

    Dobro jutro ☕☕☕☕☕☕🍵🍵🍵🍵🍫🍫🍰🎂🍪🍩🍩🍩🍩
    Ja ne stignem se javljati,preko vikenda sam bila nikakva,u subotu sam imala i temp ali opet sam kao prava budala sredila kucu. Trenutačno kasljem i nos curi. Issa i Leo su isto prehladeni i oba dvoje piju sirupe,bili kod pedice i ona kaze da Issa ima pocetak upale desnog uha,a Leu samo malo grlo crveno.
    Citala jesam ali nisam zapamtila

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [daisypath.com]

  • Avatar mare1989

    mare1989

    Broj poruka: 3135

    Prijavi adminu

    Lucy16

    Sve vise ide sam!!!!! Uzme igracke u obje ruke i hoda!!! Ali nikako ga uspjeti snimiti.


    Bravo za korake 👏👏👏👏

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [daisypath.com]

  • Avatar mare1989

    mare1989

    Broj poruka: 3135

    Prijavi adminu

    Mamika trenerica je stalno u teretani i pokaze mi vjezbu i onda bude pored mene da vidi kako radim i ode,poslije opet dode. Od iduceg mjeseca Ce mi poceti mjeriti struk ✍

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [daisypath.com]

  • Avatar mare1989

    mare1989

    Broj poruka: 3135

    Prijavi adminu

    Ilani velika Nikolina😍 nama je baka kupila jaknicu za zimu lijepa i duga.
    Kako si ti,osim sto si umorna. Kako je djeci u skoli k na faksu?

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [daisypath.com]

  • Avatar Lucy16

    Lucy16

    Broj poruka: 1202

    Prijavi adminu

    Ugolina, M je poceo skidati i carape. Sad cemo ga i u kuci drzati u cipelama da se navikne i da ne skida stalno sve s nogu. On moze i u cipelama hodati  ali nekakvo rasiri noge pa mu noge klecaju u koljenima, bas smotano hoda. 😂 Valjda ce se popraviti.
    TPol, tvoja prica, a ne hoda, moj hoda, a ne prica. Samo tata, baba, vau vau i gotovo. Po noci je znalo biti i ok, 2 budenja, ali nocas je imao 4!!!!! Ne znam zasto. I dalje ne voli kinderbet. Nos malo bolje, ali smo sinoc izvukli hrpu toga. Nisam mogla vjerovati da toliko mize stati u mi nos. Izasla mu desna cetvorka!!!! Sobu ces sredit kad ti bude trebala i kad stignes. Ne opterecuj se.
    Mare, ozdravite svi brzo!!!! 🤗🤗
    Ilani, kako Nikolina?? 

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1517

    Prijavi adminu

    Dobro jutro mame! Jeste se naspavale?
    Ugolina,Mare hvala na kavi!
    Mare dobro sam ,hvala na pitanju! Djeca su isto dobro,u skoli vec ima svega ,i petica i dvojki. Rekla sam da cu ih vise  kontrolirati ove godine,ali nekako ne uspjeva mi,pogledam tu i tamo biljeznice i e dnevnik,a trebala bih bar svaki drugi dan. Faks je tek poceo ovaj tjedan,dosad su decki radili s ocem na gradilistu pa im je to bome bio dobar poticaj da dobro uce, rekli su da jedva cekaju predavanja i da im je dosta baustele
    Mamika,pises manje nego prije,sto je bilo??

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1517

    Prijavi adminu

    Lucy,sad kad je prohodao,mozete za koji mjesec ocekivati i koju novu rijec,jer motorika i govor ne idu paralelno,vec jedno za drugim. Jel spricate nosic s necim? Mi koristimo onaj akvamaris za bebe i stvarno mi je najbolji za otcepiti nos ,a i cuva sluznicu.
    Nikolina je dobro, pocela svaki dan neku novu rijec govoriti i bas se vidi kako je narasla i sazrela zadnje vrijeme,samo da jos stane na noge napokon.

    [lilypie.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Jooooj,kak ste mi se lepp raspisale!Milina za vidjeti…
    Ilani Vise vremena van stana,manje vremena za mobitelom-zato manje pisem!Ha ha ha…Vezano uz skolu,moj je tek drugi razred,ali ga ipak treba pratiti!Imam srece jer sve pohvata i zapamti,ali da radim ne znam kako bi ga uspjela pratit!Bravo za decke i baustelu!Samo nek rade!Ja isto volim citati,al bas nemam kad!Navecer sam umorna pa nemam ni volje!
    Mare Svi bubani?Brzo ozdravite!!!!Buhtlica isto kasljuca malo i kise!A veliki su vec sad triput bili prehladjeni i kad oni zavrse onda ona tak pocne kasljucat!Mjerenje struka?Ne sumnjam da ces postici manjak cm!
    Lucy I moja je tak hodala,ko tvoj M!Jos je i okserice imala al se to ispravilo!Ali zbilja nikad nije skidala obuveno!Sto se tice govora sa dvije godine je govorila 2-3 rijeci ,sa 2 i pol je tek pocela pricati,a sa skoro tri je slozila recenicu!Budes vidjela,koliko sad M prica poslije ga neces moci usutkati!
    Tpol Ti sa sobom ko ja sa peglanjem….Ha ha ha…Cupavica-brbljavica…Bas guba zvuci
    Brojcana Odmori za praznik!!!!!!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.