Ljetne bebe/mame 2016.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Kod nas nista novo!Zao mi starije kceri,pisala sam neki dan,bas joj fali paznje!Nemoguca je ponekad,valjda ju privlaci na taj nacin!Jucer smo dosle iz gostiju,mala zaspala,onda smo nas dvije igrale memory i bojale bojenke!Rekla je da ce reci teti kako se zabavila sa mamom!Suze mi dosle na oci kad sam u biti shvatila koliko joj u biti malo treba,ako me razumijete!Obecala sam joj da cemo danas crtati balone!Jucer je muz cak sudjelovao u vecernjoj svakodnevici!Nosao malu,cak i pricao s njom…Pa smo se izmjenjivali dok sam ja bila oko velikih…I tako…Jos samo da smanji taj mobitel i igrice i na konju sam!!!!Imam kolac u planu,vidjet cemo dal ce biti sts od toga!A rucak brzinski…Zapecena tjestenina  sa sirom i sunkom…

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar Lucy16

    Lucy16

    Broj poruka: 1202

    Prijavi adminu

    Ilani, bas super za Nikolinu!!! Doci ce i hodanje! Stavljam mu fiziolosku i sinomarin. 
    Mamika, vjerujem da se nemas kada posvetiti starijima,  ali da, i oni trebaju paznju. Muz ti kraj njih troje igra igrice???? Moj je onda jos dobar, navecer mi pomogne kupanje, jelo, sad ciscenje nosa. Samo ga jos nece uspavati jer misli da M ne moze bez sise ali ako je sit nece sisu.
    Danas nam doslo rjesenje o porezu za kucu sta smo kupili prosle godine. Naravno da nemamo novaca to sada platiti za 15 dana!!!! 😱😱😱 Uvijek nesto visi nad glavom i moras se zivcirati.
    M hoda ali kuda on zeli i kad mu nisam dala na cestu, ispad bijesa, plac, vristanje, izvijanje,…. Jedva se smirio.

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1517

    Prijavi adminu

    Mamika koji kolac u planu? Sin neki dan jeo kod frendice Oreo tortu,kaze da je bila jako fina pa sam se sad zapalila da ju napravim,nisam dosad je ni jela ni pravila.
    Ovo da djeci ne treba puno,je stvarno istina. Nekad dovoljno samo prosetati skupa do ducana ili parka i popricati,bitno da imaju osjecaj bliskosti sa nama. To je ustvari i jest ono najvaznije u zivotu.

    [lilypie.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Lucy O daaaa….Stalno je on na mobitelu!Kak ne bi stigao?Doma prstom ne makne,ak ja odem s malom u park on ostane doma,navecer se djeca sama kupaju on na mobu…..Kad ja dreknem da pretjeruje ili malu samo spustim na njega onda se trgne!Neki dan mala bila u viperu,ja sam nesto pokusavala dovrsit!I pocne ona plakat jer vise nije htjela lezati!I pustim ja nju da vidim dokle ce!Na kraju sam ju uzela jer mi je bilo zao djeteta i onak joj pricam-ma da,nece tebe nitko jer si premala…A on veli pa mislio sam da je gladna!A nije se udostojio ponudit bocicu koja je bila na stolu!A zasto?Jer je blejio u mob!!!!Ovisan je o tom sranju i kad mu to kazem ne shvaca me ozbiljno
    Ilani Ipak ce sutra biti kolac,i grah varivo pa imam klopu za dva dana!Kocke od rogaca i jabuka,gore ide preljev od cokolade!Jako jednostavno u ukusno!Socan je zbog jabuka!Naribaju se!Jel za ovu tortu moras one Oreo kekse kupiti?Meni se cini skupo,ali budem povidila recept!E,daj stavi sliku od onih tenisica papucica iz Mullera!Bas me to zanima!Ti si o tom pisala,jel?

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Deleted user

    Broj poruka: 1517

    Prijavi adminu

    Mamika,znam taj kolac,super je! Dugo ga nisam radila,bas bih i mogla. Za Oreo tortu trebaju oreo kekse,al mozda bi mogla i neke jeftinije uzeti. Ima puno recepata za tu tortu,sin je jeo ovu
    http://www.kolaci.biz/oreo-torta.html [kolaci.biz]
    Papuce nisam kupila u Mulleru,nasla sam prije u Deichmanu od File. Al ove iz Mullera su mi ljepsi, nesto slicno kao i ovdje
    http://rozi-step.hr/robeez-shop [rozi-step.hr]

    [lilypie.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    ilani

    Mamika,znam taj kolac,super je! Dugo ga nisam radila,bas bih i mogla. Za Oreo tortu trebaju oreo kekse,al mozda bi mogla i neke jeftinije uzeti. Ima puno recepata za tu tortu,sin je jeo ovu
    http://www.kolaci.biz/oreo-torta.html [kolaci.biz]
    Papuce nisam kupila u Mulleru,nasla sam prije u Deichmanu od File. Al ove iz Mullera su mi ljepsi, nesto slicno kao i ovdje
    http://rozi-step.hr/robeez-shop [rozi-step.hr]


    E,pogledala recept!Pa idu samo dva pakiranja tih oreo keksa!Mislila sam da treba puno vise!Ali ne pece se,znaci da ce ziher uspjeti!Ha ha….Ak napravis,stavi sliku!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar sandrichx3

    sandrichx3

    Broj poruka: 797

    Prijavi adminu

    Lucy super za korake!! 🎊🎉👏

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Nema nikogaaaa……Idem spavat!Bila na novoj temi-pomoc!Interrsantno!Bas me zanima kaj bu od toga!Laku noc mame i bebe!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    I evo mene opet!Jutrekoooo….Ovaj mob mi uopce nema nikakvih ikonica!Glupo skroz!Moram ovak….Kava,kava,kava kava,kava,kava,kava,kava,kava,kava…..Ko da tursku kuham!Nikad voda zakipit!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Jutro!!!! Sad tek vidim da nisam procitala zadnje dve stranice sinoc,eto kaj umor radi covjeku… Za pol sata krecem delat,danas sam druga smjena,pa cu vas citat kad svi pozaspu 😂😂

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.