Ljetne bebe/mame 2016.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lucy16

    Lucy16

    Broj poruka: 1202

    Prijavi adminu

    Ugolina, nije nista strasno. Nema temp, malo mu nos curi i kad zaspi mu se slijeva u grlo valjda pa kaslje. Dr.dala sirup bijelog sljeza pa se nadam da ce biti bolje. A i danas vec nos manje curi.
    Mamika, da, dr.skoro svaki puta kad sam dosla tako da je hroptao ili kasljucao dala inhalacije. Nekad smo isli 2-3 dana za redom. Sestra stavi otopinu, mi ga sami drzimo i inhaliramo. Danas sam isla sama jer muz radi pa ga je sestra drzala jer je rekla da su mame prenjezne kao da se bojimo da cemo ga slomiti. A on se cijelo vrijeme trgao. 
    Veselim se da vidim tko nam je tajni prijatelj. 😀

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Hrhehe,da, kad se skupimo i nas dve nasumicno podijelimo neke brojeve od jedan do kolko vec nas bude, onda cemo dogovorit kad pocinjemo s biranjem  😂

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar mare1989

    mare1989

    Broj poruka: 3135

    Prijavi adminu

    Ugolina

    mare1989

    Dobro jutro
    Noc sa malo budenja i bas sam se odmorila😁😁😁
    Uspješno sinoc odraden trening 💪💪 jucer sam radila ruke a veceras noge su na redu😁
    U planu danas imam da ljencarim 😂😂😂 grah cu skuhati i ako dode struja domaci kruh a ako ne bit će kupovni
    Ilani citala sam da ste se disali,kakva je bila cura kod frizerke,kako je klincima u skoli i na faksu,kako si ti?
    Lucy kakva je bila noc?
    Ugolina kako je zlica?
    Mamika od iduceg mjeseca mjerimo struk,ali ako su mi tajice u struku velike onda znaci da ima pomaka 😁😁😁
    Jesam li nekoga zaboravila ne znam,ako jesam oprostite 😘

    Haha i jel bio domaci kruh ili iz pekare na kraju?? I ds,cisto ti ne vjerujem da si ljencarila..da cujem,kaj si sve obavila kroz dan???
    I ponavljam,zavidim da treninzima i ustrajnosti!!!


    Isla sam u setnju i na kavu sa djecom i prijateljicom,oprala ves i sude i slozila ves 😂😂

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [daisypath.com]

  • Avatar mare1989

    mare1989

    Broj poruka: 3135

    Prijavi adminu

    Ugolina kruh iz pekare je bio jer i struje nije bilo od 8-13h
    Dakle ja se prijavljujem za darivanje
    Ja sam danas preskočila trening jer smo imali privatnih problema koji su se desili iznenada,ali moram da pohvalim mog mm koji je jedna osoba koja me uvijek iznenadi njegovom pozitivnoscu,ljubavi i podrškom 😍😍😍😍

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [daisypath.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    mare1989

    Ugolina kruh iz pekare je bio jer i struje nije bilo od 8-13h
    Dakle ja se prijavljujem za darivanje
    Ja sam danas preskočila trening jer smo imali privatnih problema koji su se desili iznenada,ali moram da pohvalim mog mm koji je jedna osoba koja me uvijek iznenadi njegovom pozitivnoscu,ljubavi i podrškom 😍😍😍😍


    Awwww muz 😊😊😊😊

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Malo o nama…
    Kroz noc i jutro mi je mala imala neku glupu temp ono 37.6 u guzi i do podne skoknula na 38.1 u guzi.. Tu sam.joj dala lupocet,ali ne zbog tempice nego zbog bolova,ide zub, ona jadna je toliko luuuudaaaa,grize sve do cega stigne, uzas zivi kako se pati, cendrava, mamasta ful,koma..
    Nakon spavanja smo se predomisljali ic kod svekrica na rucak ili cu samo ja zaletit se po rucak..na kraju smo odlucili ipak otici jer ne zive daleko i samo na kratko..mislila sam da ce joj pasati da malo izademo iz stana jer sveki ima vrt,zivotinje, malo da se djetetu moral digne..probudila se ok volje,al reko lupocet jos drzi.. Lijepo se najela kod bake,hvala bogu,jer smo i s jelom zadnjih dana na vi i uzivala s njom po vrtu.. Dosli doma,nije mi dala mjeriti prasica mala,al ja znam otprilike kolika joj je temp kad joj dam pusu na celo sa strane,na sljepoocnicu,i nije mi se cinila neka extra, jos je bila bas vesela,ko da ju sve skupa podiglo 😊😊😊😊 super sto smo isli.. I idem ju sad izmjeriti prije spavanja, nis specijalno 37.6 u guzi, skoro pa i nije povisena.. Jedino se mucila za zaspat, prvo ju ja na cici i bila bi zaspala da nije neki pas poceo  vani lajat 🔫 nskon sat vremena sam pukla i ostavila muzu da ju uspavljuje,niti on nije uspio, i onda sam ju cula  nakon pola sata da u placu zove mama mama, srce mi puklo, vratila sam se normalna i uspavala ju,hvala bogu… Joj boze,i ti zubi 🔫🔫🔫🔫🔫

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    mare1989

    Ugolina kruh iz pekare je bio jer i struje nije bilo od 8-13h
    Dakle ja se prijavljujem za darivanje
    Ja sam danas preskočila trening jer smo imali privatnih problema koji su se desili iznenada,ali moram da pohvalim mog mm koji je jedna osoba koja me uvijek iznenadi njegovom pozitivnoscu,ljubavi i podrškom 😍😍😍😍


    Aaaaaa…..Kako slatko!Jako lijepo za procitat!Gotovo nevjerojatno u ovo nase vrijeme!Lajkam😍

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Ugolina

    Hrhehe,da, kad se skupimo i nas dve nasumicno podijelimo neke brojeve od jedan do kolko vec nas bude, onda cemo dogovorit kad pocinjemo s biranjem 😂


    Jedno suptilno pitanje….Kad?Kad?Kad?Kad?Kad?Kad?Kad?Kad?Kad?Kad?😁😁😁😁😁😁

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    mamika3

    Ugolina

    Hrhehe,da, kad se skupimo i nas dve nasumicno podijelimo neke brojeve od jedan do kolko vec nas bude, onda cemo dogovorit kad pocinjemo s biranjem 😂

    Jedno suptilno pitanje….Kad?Kad?Kad?Kad?Kad?Kad?Kad?Kad?Kad?Kad?😁😁😁😁😁😁


    😂😂😂😂😂😂

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Evo ponude dok tjeram sina iz kreveta….☕☕☕☕☕☕☕☕☕🍵🍵🍵🍵🍼🍼🍼🍼🍩🍩🍩🍩🍩🍳🍳🍳🍳🍮🍮🍮🍮

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.