Ljetne bebe/mame 2016.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Abies

    Abies

    Broj poruka: 2657

    Prijavi adminu

    Jutro!!!

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Abies

    Abies

    Broj poruka: 2657

    Prijavi adminu

    Bili kod pedijatra. Skoro me u pm poslao. Pluća ok. Sve ok. A kroz par dana pratit oće neće temp. I nek ne ide u vrtić. Petra je ok. 
    Halo on ko konj kašlje već 1mj. Ma ne znam više. Ja ću danas do svoje dr. Za tu štitnjaču i nek me posluša. I mene lomi više taj kašalj.
    Mamika vadite mandule? Uh
    Ilani i usvinjača. Preeeefora. Sviđa mi se izraz 😉
    Joj ne pamtim preletila sve. 
    Čekam inspektoricu. Ono muka mi je. Nisam povezala konce što se događalo zadnje 2 god. Jel to što se radi  u šumi ove god ulazi za iduću. Nije ono napiši složi i gotov slučaj. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Abies Za pedijatra 🔫🔫🔫!Tak ti je moj sin jaaaako dugo kasljao,stalno isli,nikad nista!Pa smo i na alergotest isli,ni na tome nista….Dijete kaslje stalno,a nema razloga kakti!Na kraju prestalo samo od sebe!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Danas bolognese,i onaj kolac!Mala mi zadnjih par dana place kad treba nosit flaster!Pitam ju dal joj je ko sto rekao veli da nije!Kaze da izgleda glupo s tim!A mozda joj je dosta vise ispitivanja,stalno ju pitaju da sta je oku….A jucer ga je doma normalno nosila!Mozda ga nece u vrticu!Pitat cu ju!Nosi to od godinu i pol!!!!!I mislila sam da ce dr smanjit satnicu na kraju satnica ista,a mjeseci produzeni!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar Abies

    Abies

    Broj poruka: 2657

    Prijavi adminu

    mamika3

    Lucy16

    Ja bih jos predlozila da svaka napise o svom malisanu npr.koju velicinu nosi, sto voli, sto ne voli od slatkisa, ima li najdrazeg crtanog lika, staviti mozda slikicu…. I tako da nam bude lakse kod biranja.
    Mamika, ne znam, i ja prvi puta sudjelujem u darivanju. Prosle god nisam bila toliko aktivna na forumu.

    Dobra ideja…..Ili navesti mozda ako se nesto bas ne daje od slatkisa,ili ako dijete mozda treba nesto od robice ili ima robice pa mozda neka igrackica….Molim navesti dal vasa djeca jos sve cesto stavljaju u usta!Hvala!Pitam zbog sitnih djelova i plisanih cupavaca!


    Nema iznosa. Sitnicu. Ne bankrotirati. 
    Što je Lucy pisala, možemo napisati želje pa tajnoj priji bude lakše 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Abies

    Abies

    Broj poruka: 2657

    Prijavi adminu

    Ma znam da taj kašalj bude uporan. Pa zar nema ništa jako za preporučit da se to smiri. 
    Lucy kako m?
    Zlica jel prošla temperatura?
    Nikolina luduje noću? Joj nikako se s njom dogovoriti. 
    Samo da se brojčana javi i krećemo!
    Ps Sandrich igra

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Meni je za kasalj obicno pomogao onaj prospan u sumecim tabletama…
    Mamika, a jooj, valjda joj jadnoj idu na zivce ti flasteri vise 😥
    Od sinoc nemamo temperature, juhuuu
     🎉🎉🎉💪💪💪

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Ugolina Bravo za temperaturu💪💪💪💪💪
    Abies Ako nisi vec,probaj sirup od islandskog lisaja!Taj je i za suhi kasalj i iskasljavanje!Mi ga stalno imamo,a kad se pocne davati odmah na pocetku neceg djeluje!Mozda vam pomogne!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar Abies

    Abies

    Broj poruka: 2657

    Prijavi adminu

    Trputac islandski bisolex sirup i kapi sad neki med+propolis, srebro počela…. I lizalice islandski. I sljez. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Abies

    Trputac islandski bisolex sirup i kapi sad neki med+propolis, srebro počela…. I lizalice islandski. I sljez.


    Alergotest?

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.