Ljetne bebe/mame 2016.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Abies

    Abies

    Broj poruka: 2657

    Prijavi adminu

    ilani

    Abies pa nek F pise pismo Djedu Mrazu za zvrk!


    Već jesmo. I ucjenjujemo ga. Pospremi pojedi…sve pali s djedicom…falit će mi kad prođe božić

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Abies

    Abies

    Broj poruka: 2657

    Prijavi adminu

    100-200kn nije mi to sad presudno. Nego bar da ima ta igračka smisla. Radije za nešto tipa monopoly dam te pare, a ne glupi zvrk koji će 1-2 dana se vrtit i oštećivat kožu, zid ornare….

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Abies

    100-200kn nije mi to sad presudno. Nego bar da ima ta igračka smisla. Radije za nešto tipa monopoly dam te pare, a ne glupi zvrk koji će 1-2 dana se vrtit i oštećivat kožu, zid ornare….


    Ne ostecuje!Ni pod ni stol….Ima ti smisla ako ga ima jos netko pa se onda kao bore!Ciji se duze vrti,taj pobjedjuje!Al meni nije jasno zakaj su klinci s tim zaludjeni tak!Bome nije nis posebnig!I skup je

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Bapci ,di ste?

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar Abies

    Abies

    Broj poruka: 2657

    Prijavi adminu

    Klinci spavaju. Otvorila sezonu vreća za spavanje. Muž mi ide na živce. Razbila bi mu tanjur sa stola po tintari. Čovjek u hotelu. Pojeo i ustao od stola. Daleko sudoper, suđerica je preteška filozofija. I tak idem zveckat suđem…kako je mamika pisala kao da je u discu 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Buhtlica zaspala,samo ne znam dokad!Mali ima zabranu moba do subote,bio bezobrazan,odgovarao mi i to dobrano!Trebaju spavat,mala opet zajebava!Digla sam ih oboje da pospreme igracke u boravku,kaos je bio!Pa onda pocnu ko se s kojom igrao,cija je cija….Al ajd ,pospremili su!Ja bome necu!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Abies Muz🔫🔫Al razumijem te u potpunosti   kako ti je!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Ne stignem… 
    Hvala bogu na majcinskom instinktu, znaci drage moje.. Moje dijete cendravo, gura prste u usta, ajde mislis zubi, temp opet nes bezveze i je i nije, 37.5 u guzi, ajmo pedici, ajmo pa makar bezveze a kad ono, ona siroce ima PUNO PUNCATO GRLO AFTI WAAAAAAAA!!!!!! Znaci, plakat sam pocela kad dmo u auto sjeli!!! To ju boliiiii ko sto vragova, a bitno da kukamo kak je stalno cendrava.A KAKO JE TEK ONDA NJOJ ????!?!?!??????? Pa za popiiiiiizdit!!!
    Aftamed sprej, lupocet cepici za bolove, virusno zarazno,nema vrtica… Ostaje s muzem doma… Kuhala kelj im za sutra… Vec je deset,sutra sam.jutarnja, moram ic spat… Noc 😥

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Ugolina Zao mi sto se malecka muci,al nisi mogla znat da su afte!Nadam se da ce vam sprej pomoci i da brzo to prodje!💪💪😘😘

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Deleted user

    Broj poruka: 1517

    Prijavi adminu

    Ajme Ugolina sto mi je zao jadne Zlice!😢 Mis mali dobro se onda ona i drzala. Zelim da sto prije nestanu ti afte. Vidis ovaj put osip nije izbio vec udarilo na grlo!

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.