M

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • eva123

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Bok cure,nova sam ovdje i imam jedno pitanje dali mozda znate sta je..inace imam pcos i pila san jedan mjesec tablete diane35 i dobila san menstruaciju normalno 2 mjeseca za redom i sada sam imala 10.2 do 20.2,u svo to vrijeme sam imala odnose sa momkom i ejakulirao je u mene,i kad je M prestala pocela sam osjecat mucnine bolove u donjem dijelu trbuha,slabost,i prije 2 dana mi se pojavilo neko slabo krvarenje,koje se dana pojacalo i sluzavo je..dali mi neko moze pomoci ili zna sta je? 
    Oprostite na dugom postu :)

  • Avatar Pipin

    Pipin

    Broj poruka: 876

    Prijavi adminu

    Tesko nam je znati. TO sve mogu biti predovulacijski simptomi i mozda ovulacijsko krvarenje. Nista zabrinjavajuce :)

    [lilypie.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.