Majčino mlijeko kao lijek

Pregledaj članak

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar 4kids

    4kids

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    definitivno, ja sam svojoj djeci koristila i za oko i za nos kad bi im bio začepljen - djeluje bolje od ikavih kapi i fiziološke (dotorica nije imala ništa protiv, pogotovo što se tiče oka a za nos je rekla da bi im to moglo biti neugodno što ja nisam primjetila, također jedna cura je od doktora dobila preporuku kad je imala upalu oka da pokuša doći do majčinog mlijeka i ako je moguće muške bebe)

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    mi smo oko kapali, malo bilo smiješno ali stvarno funkcionira..

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar bjap

    bjap

    Broj poruka: 1100

    Prijavi adminu

    Mom sinu je dijagnosticiran atopijski dermatitis. Nakon nekoliko isprobanih skupih krema i jos gore situacije, pocela sam kozu mazati svojim mlijekom. Nakon 2 mazanja crvenilo se povuklo, lisajevi jos nisu, 
    no vjerujem da ce pomoci. :)

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    mmama


    mi smo oko kapali, malo bilo smiješno ali stvarno funkcionira..

    Mi smo isto kapali u oko pa je to muzu bilo smijesno skroz kako gadamo oko, a malac se koprca, ali stvarno pomaze :))

    Ako bi mu se javilo kakvo crvenilo ili sto odmah bi mu mlijekom namazala I brzo se sve povuklo, lijek majke prirode :)

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.