Majka dvoje djece: 'Da barem nikad nisam dojila'

Pregledaj članak

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MamaTroje

    MamaTroje

    Broj poruka: 307

    Prijavi adminu

    Koja je svrha ovih tekstova? 

  • RužaMaria

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    O Bože vjerujte mi da mi ovaj teks izgleda ko neka namjestaljka, kao oni vas me zanimaju jeli i vi odobravate isoada kao ono “pa cist ok”
    Ma naravno da je glupo uopće se zanimati jeli je nekome ugodno biti ONO na što je pozvan.
    MAJKA ♡
    Od radanja smo posložene kompletne čemu nešto odvajati.
    Naravno da nije normalno iz glupih sebičnih razloga prestati dojiti.
    Pitam se čemu i imati dijete 
    “da dobi titulu Majke?”
    Pa onda budi kompletna ili se brini za sebe jer si ti očito zamislila da jedina imaš pravo postojati i biti sebi upotrebljena.
    Podrzavam Majčinstvo i sve što ide s tim.
    Tko nije za to neka niti ne ulazi z brak, planira obitelj …..pa i odlučuje jeli će dojiti.
    to nije nikakovi problem vec je Bog dao da bude zdravije prakticno i dato s ljubavi.
    Majke i dječica su bolja zdravija i sretnija kada su dugo na majčinim prsima.
    Ja sam dojila i do 3.5g djetetove starosti i to 5 dijete.
    Moje kceri još doje i dok prode 2g.
    A aktualno je kći je pred porodom i još doji sina 2.5g.😁samo ce uskoro nastaviti dojiti novorođeno.
    Svima su prsa ostala lijepa i nikakovih problema nikada nije postojalo.
    To je očito osobni problem osobe koja se ne daje potpuno kao Majka.

  • RužaMaria

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Rosse Hranjec

    O Bože vjerujte mi da mi ovaj teks izgleda ko neka namjestaljka“
    Ma naravno da je glupo uopće se zanimati jeli je nekome ugodno biti ONO na što je pozvan.
    MAJKA ♡
    Od rađanja smo posložene kompletne čemu nešto odvajati.
    Majčinstvo je Božje dijelo i savšeno kompletan i praktičan dar.
    Naravno da nije normalno iz glupih sebičnih razloga prestati dojiti.
    Pitam se čemu i imati dijete
    ”da dobi titulu Majke?"
    Pa onda budi kompletna ili se brini za sebe jer si ti očito zamislila da jedina imaš pravo postojati i biti sebi upotrebljena.
    Podržavam Majčinstvo i sve što ide s tim.
    Tko nije za to neka niti ne ulazi z brak, planira obitelj …..pa i odlučuje jeli će dojiti.
    To nije nikakovi problem već je Bog dao da bude zdravije praktično i dato s ljubavi.
    Majke i dječica su bolja zdravija i sretnija sigurnija kada su dugo na majčinim prsima.
    Ja sam dojila i do 3.5g djetetove starosti i to 5 dijete.
    Moje kceri još doje i dok prode 2g.
    A upravo kći je pred porodom i još doji sina 2.5g.😁samo će uskoro nastaviti dojiti novorođeno.
    Svima su prsa ostala lijepa i nikakovih problema nikada nije postojalo.
    Naši su muževi sretni jer smo potpuno upotrijebile svoju ženstvenost.
    Itekako smo im uredne i privlacne.
    To je očito osobni problem osobe koja se ne daje potpuno kao žena i Majka.


  • RužaMaria

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

     

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.