Mame za kavu,šetnje,druženja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar greenangel

    greenangel

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Što kada u 2,5 godine rodiš dvoje dječice,promjeniš sredinu i život ti se promjeni skroz na skroz.
    Tvoje prijateljice nemaju djecu niti bračne partnere i žive istim životom i dalje. 
    A ti i dalje imaš potrebu ici na kavu,ali sada mozda vise pricati o nekim drugim temama,razmjeniti misljenja,cuti savjete…..
    Ako vidis sebe u ovome tekstu,javi se javite se :)) podimo na tu kavu,te kave :))
    Biti ce mi drago!

    Mama kristina

    greenangel

  • Avatar Mary36

    Mary36

    Broj poruka: 1458

    Prijavi adminu

    Mama kristina gdje se nalaziš? Ja imam sličnu situaciju kao i ti 

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar greenangel

    greenangel

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Zdravoooo!
    U novom zg sam ali imam i auto ako si tu negdje u blizini 
    Drago mi je da si se javila. Rado bih cula tvoju pricu :)

    greenangel

  • Avatar Mary36

    Mary36

    Broj poruka: 1458

    Prijavi adminu

    A i nisam baš tako blizu, u dubravi sam. Ja ne vozim pa nisam baš previše mobilna dok mi je L ovako mala. Zato mi i je toooliko dosadno…a isto kao i ti, tu sam se doselila, prijatelji su mi svi bez djece i nitko mi se više ne javlja od kako se L rodila. A i dojim pa bi ona stalno papala kud god da krenemo. Tako da same nismo još daleko stigle, ha, ha! Prije sam bila stalno na biciklu, radila, uvijek neki događaji, pa mi zna ova usamljenost teško pasti.

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar greenangel

    greenangel

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Razumijem te,jer sam i sama bila vrlooo aktivna,a posebno u sportu,a sada je sve to samo želja. I ja imam taj peh, da sam se prva udala,rodila…i sada ispala iz njihovog đira. Nije za zamjerit,tako to bude,ali meni definitivno fale ljudi s kojima mogu podijeliti iste ili slične probleme,pitati za savjet,izjadati se i sl…. da bar postoje neke grupe mama koje se nalaze npr jednom u 2 tjedna :-)

    greenangel

  • Avatar Mary36

    Mary36

    Broj poruka: 1458

    Prijavi adminu

    Da, meni to isto fali. Čak sam razmišljala i da krenem na grupu problema s dojenjem u domu zdravlja iako nemamo nekih velikih problema  samo da upoznam nekoga za druženje. Ma joj, mene su baš razočarali prijatelji jer mi i nismo tako mladi, ali kako ih je većina bila s faksa to su ljudi koji su i u tridesetima uglavnom solo, a kamoli da razmišljaju o djeci.  Baš se grozno osjećam sad kad me više nitko nikud ne zove, ko da sam neki vanzemaljac.

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar greenangel

    greenangel

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Hehehe pa mislim da su grupe za pomoc pri dojenju idealano mjesto za klafranje :))
    Vladaju neka cudna vremena…
    Moj krug ili se ozenio sa 18/19 godina i sada fino uzivaju u vecoj djeci ufuranom braku ili su predugo odgadali ozbiljne veze i ganjali tzv karijeru i solo uzivanja a sada kada zele i vezu i brak i djecu ne ide.a onda krenu frustracije,ljubomore i sl…
    Nikome nista ne zamjeram ali te razumijem ako si razocarana jer sam i sama to….i zato se nadam stvorit neka nova poznanstva i druzenja bliska mojim interesima,potrebama!!

    Hajde cure javite se,nekako sumnjam da nema jos vas sa slicnim ili istim stanjem :)

    greenangel

  • Avatar Filotea

    Filotea

    Broj poruka: 172

    Prijavi adminu

    Evo javljam se i ja

    [lilypie.com]

  • Avatar Mary36

    Mary36

    Broj poruka: 1458

    Prijavi adminu

    Filotea od kuda si ti? Da se bar javi netko iz dubrave!!!

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Filotea

    Filotea

    Broj poruka: 172

    Prijavi adminu

    Ja sam iz Dugog Sela, isto ne vozim pa je tesko bilo kud otic dalje

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.