Menstruacije nakon spontanog i kiretaze

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Bulbi91

    Bulbi91

    Broj poruka: 1092

    Prijavi adminu

    Pozdrav!😊
    Nakon spontanog u 14.tt i kiretaze menstruaciju sam dobila vrlo brzo,nakon samo 23dana…trajala je 10 dana…sad iscekujem ovu sljedecu i nikako da dode a vec je 30.dc…inace su mi ciklusi prije bili po 26 dana i nikad mi nisu kasnili osim kad sam bila trudna…bad je jer sljed tj moram na bris,pa da mi bas tad ne dođe…🤦🤦…trudnoca je iskljucena…
    Svako iskustvo i savjet su dobrodosli…

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Draga Bulbi, moje iskustvo je ovako: kiretaza odradena na vakum tako da je krvarenje trajalo svega dan-dva. prvu menstruaciju sam dobila 42 dana od dana kiretaze,i bila je poprilicno obilna. nakon toga, evo 25 dana nakon dobila ponovno. meni ciklusi inace nisu uredni, i nazalost sama kiretaza doprinosi tome da sad treb aneko vrijeme da se sve to skupa ustali. vjerujem da se tu radi upravo o tom manjem poremecaju koji se u konacnici izbalansira.

  • Avatar Bulbi91

    Bulbi91

    Broj poruka: 1092

    Prijavi adminu

    Hvala na odgovoru☺.
    Na kraju je menstruacija stigla,trajala svega 2 dana i to je to.
    Ocito se sve stvarno malo poremetilo i treba vremena da dođe na svoje..

    [lilypie.com]

  • Vesela123

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Pozdrav drage moje.04.11 sam bila na kiretazi malo krvarila 2 dana i poslje toga do danas nista zanima me nakon koliko ste vi dobile M luda sam vise u iscekivanju a nista.

  • Marko1811

    Broj poruka: 139

    Prijavi adminu

    Vesela123

    Pozdrav drage moje.04.11 sam bila na kiretazi malo krvarila 2 dana i poslje toga do danas nista zanima me nakon koliko ste vi dobile M luda sam vise u iscekivanju a nista.


    Ovisi i kolika je trudnoća bila, obično uzimaju normalno da dođe 4-6 tjedana od dana kiretaze , do 8 tjedana najduže, ali to je pod normalno sve. Sto je veća trudnoća bila duže joj treba. Moja je sad zadnji put došla 49. Dan , inače su mi redovne 28-30 dana. Druga došla 32. Dan 
    Ubija to čekanje, nažalost znam.. 

    👼🏼 11tj, ❤️, ❤️, 👼🏼 7tj, 👼🏼 18tj, 👼🏼 18tj
    Bože svrati pogled na mene…

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.