Micanje bebe u stražnjem dijelu trbuha

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • malena_m

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima!

    Možda je ovakvo pitanje već negdje postavljeno, ali ja nisam uspjela naći.

    U 24. sam tjednu trudnoće i bebine pokrete osjećam od 20. tjedna. Isprva su bili lagani, nakon toga malo jači u predjelu pupka i mjehura, kako kad.
    Ono što me “muči” jesu micanja u posljednja dva dana. Naime, više se ne radi o klasičnim udarcima, već kao da osjetim nekakve vibracije u stražnjem dijelu trbuha odnosno u debelom crijevu. Ne znam kako da vam to drukčije opišem.

    Ponedjeljak imam zakazanu kontrolu, ali se već pomalo brinem. Imam li razloga ili se bebač samo malo okrenuo pa sada lupka negdje iza?

    Hvala.

  • Avatar Imanni

    Imanni

    Broj poruka: 31

    Prijavi adminu

    Beba će ti se okrenuti još 100 puta. Sada još ima prostora pa može izvoditi akrobacije, ništa ne brini :)
    Ja sam u 35 tjednu i više nema mrdanja, a udarce osjećam po svuda, i u želudac i u rebra i u mjehur i crijeva…

  • malena_m

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Ma to sam i pretpostavljala ali sam htjela čuti mišljenja nekog iskusnijeg… :) hvala…

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.